%30 da kapanma sorunu.

• Cevaplar:17
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

13.Eki.2013 12:17:25 via Website

mrb arkadaşlar bende galaxy s4 var cihazın şarjı %30 a geldiğinde kapanıyor ve biraz şarj dolmadan açılmıyor bu konuda ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • Forum girişleri 300

16.Eki.2013 11:18:36 via Website

Merhaba Enes. Bu birkaç sebepten ötürü olabilir. Sana birkaç çözüm söyleyeceğim. Bunları dene, eğer işe yaramazsa, başka yöntemler paylaşacağım.

1) Bazen telefonda gereksiz çalışan applicationlar, biriken dosyalar, pil ömrünü yiyebilir. Ben kendi telefonumda, Clean Master: http://www.androidpit.com.tr/tr/android/piyasa/uygulamalar/uygulamalar/com.cleanmaster.mguard/Clean-Master
ve Juice Defender: http://www.androidpit.com.tr/juicedefender-battery-saver kullanıyorum. Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz uygulamalar.

2) Telefonundaki dataları yedekleyip, bir yere kaydedip, factory reset atabilirsin. Burada S3'e reset atmakla ilgili bir habe yazmıştık. Benzer şekilde yapabilirsin. http://www.androidpit.com.tr/tr/android/forum/thread/572393/Samsung-Galaxy-S3-e-format-atmak

3) Tabii ki, pilini değiştirmek de ucuz bir yöntem. Factory reset yaptıktan sonra, Amazon'dan sipariş edeceğin ya da başka bir yerden edineceğin yeni pili kullanabilirsin.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 1

19.Eki.2013 10:52:57 via Website

merhaba bende de samsun s4 var tlf kapanma sorunu yaşıyorum % 70 %80 varken kapanıyor.batarya değişimi şuan yapılıyormu eğer değişim varsa nasıl yapacam

— değiştirilme tarihi 19.Eki.2013 10:57:01

• Forum girişleri 300

22.Eki.2013 12:30:01 via Website

Samsung servisine bir an önce başvurmanız öneririm. Pil değişimini ücretsiz yapabilirler.
  • Forum girişleri 2

23.Kas.2013 14:31:16 via Website

peki pil değişim işlemlerini nerde yapıyorlar benim telim ise % 50 veya 60 dediğinde kapanıyo reset atıyo bataryaya baktım sankı biraz şişmiş gibi
  • Forum girişleri 2

23.Kas.2013 14:31:47 via Website

ben vatan bilgisayardan almıştım makinayı oraya gitsem değişimi yaparlarmı
  • Forum girişleri 2

03.Ara.2013 16:42:33 via Website

arkadaşlar benim telefonum yeni 4.3 güncemesini yükledikten sonra kapanmaya başladı.Şarjı %70 lerde de olsa kapanıyo açıldığında şarj %0 gösteriyo ve tekrar kapatıyo kendini.5 dakka kadar bekledikten sonra tekrar açtığımda ise şarj %40 larda görünüyo ve yavaş yavaş yükselmeye başlıyo.Sebebi batarya sorunu mu dur? yoksa güncelleme ile gelen yazılım sorunu mudur? bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. saygılarrr...
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

04.Ara.2013 15:08:36 via Website

Onur Bey, güncellemeden önce böyle bir sorun yaşamadıysanız muhtemelen Android 4.3'ten kaynaklanan bir sorundur. Şirketin bug fixlerini beklemek gerekiyor.
  • Forum girişleri 2

04.Ara.2013 21:34:02 via Website

bug fix ne demek ve tahmini ne kadar beklemeliyim.yada servise gidip ücretsiz pil değişimi için baş vuru mu yapmalıyım
saygılar...
  • Forum girişleri 20

04.Oca.2014 22:13:35 via App

3 aylik s4 um bataryasinda sisme oldu bahsettiniz gibi %60 larda kapanma vb.. baktim batarya sismis. sebeb yeni yazilimdan kaynakli oldugunu soylediler.
ayrica samsung servise gitmen yeterki imkanin varsa. araya vatan bilgs katarsan islem uzar. benim bataryami ellerinde oldugu icin 5dk da degistirdiler garanti kapmasinda. egerki batarya yoksa siparis formuyla 2.3 gunden getirtiorlar.. sisme problemi yasayanlar kesin samsung servisine gtsinler. garanti ve fatura ile.
  • Forum girişleri 20

04.Oca.2014 22:14:34 via App

Onur KARASAÇ
bug fix ne demek ve tahmini ne kadar beklemeliyim.yada servise gidip ücretsiz pil değişimi için baş vuru mu yapmalıyım
saygılar...
umarim problemi cozmussunuzdur
  • Forum girişleri 1

03.Mar.2016 06:16:15 via Website

Çözümü şöyle:
aramaya *#0228# yaz sonrada quick start a bas pil seviyesi artar ve azalırsan büyük bir olasılıkla sorun düzelmiştir ama bunu pil %100 iken yap...

• Forum girişleri 1

02.Kas.2016 15:05:31 via Website

meraba arkadaşlar benim telefonumun şarjı %100 ken 10 dk içinde kapanıyor kapanmadan önce şarjım % 85 di
açtığımda ise pil uyarısı geliyor telefonu sadece kapanmasın diye şarjda kullanıyorum