Samsung Galaxy S4'ünde pil sorunu yaşayanlara müjde!

• Cevaplar:191
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

06.Haz.2015 20:37:28 via Website

merhaba bende s4 kullanıcısıyım telefonumu yurt dışından aldım ve türkiyede işlettimm...
1: sorum acaba bende gidip samsung bayilerine batarya alabilirmiyim
2: sorum şudur bataryamı we şarj aletimi yeni aldım telefonumu şaarj sokuyoru şarj olmuyor fişten cıkartıp üsb ile bilgisayarıma baglıyorum şarj oluyorrr acaba sorun nedir şarj aletini baska telefonlara sokuyorum şarj ediyorrr we bataryamı yeni almama ragmen %80 den %5 düşüyor birdennn lütfen bana yardımcı olursanız sewinirim şimdiden tşk.ederim

• Forum girişleri 1.784

09.Haz.2015 10:09:19 via Website

FAtih Güllü

merhaba bende s4 kullanıcısıyım telefonumu yurt dışından aldım ve türkiyede işlettimm...
1: sorum acaba bende gidip samsung bayilerine batarya alabilirmiyim
2: sorum şudur bataryamı we şarj aletimi yeni aldım telefonumu şaarj sokuyoru şarj olmuyor fişten cıkartıp üsb ile bilgisayarıma baglıyorum şarj oluyorrr acaba sorun nedir şarj aletini baska telefonlara sokuyorum şarj ediyorrr we bataryamı yeni almama ragmen %80 den %5 düşüyor birdennn lütfen bana yardımcı olursanız sewinirim şimdiden tşk.ederim

şarj aparatınız bozulmuş olabilir. Yeni bir adaptör almanız sorununuzu çözebilir.
Ayrıca Telefonu farbrika ayarlarına cevirmenizi tavsiye ederim.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 1

12.Tem.2015 02:13:32 via Website

Merhabalar samsung galaxy s4 ümle ilgili büyük bir sorunum var. Sizinde bahsetmiş olduğunuz batarya sorunu. Telefonum %90 da olduğu zaman bile kapanıyor ve açıldığında şarjı %0 oluyor. Telefonumun garantisi bitti ve siz 2013 yılında bu haberi yayınlamışsınız hala geçerli mi ve garantim olmak zorunda mı bilgi verebilir misiniz? Lütfen.

• Forum girişleri 8

03.Ağu.2015 14:38:55 via Website

Hani simdi s4 e en son 5.0 geldiya tab 3 de s4 ün tableti niye 4.4.2 güncellemesi gelmedi
tab3 10.1 im var hala 4.2.2 kullaniyorum guncelleme yok

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:59:22 via App

Alper Eren Kantar

Hani simdi s4 e en son 5.0 geldiya tab 3 de s4 ün tableti niye 4.4.2 güncellemesi gelmedi
tab3 10.1 im var hala 4.2.2 kullaniyorum guncelleme yok

sana çıkmış olması lazım,benimde tab 4 t232 ve tab 3 t210 var ikisde 4.4.2

• Forum girişleri 1

31.Ağu.2015 18:32:04 via Website

aniden kapandı bataryayı takınca s4 yazısı gidip geliyo açılmıyo yardı edebilirmisiniz acaba acil :(

• Forum girişleri 1

06.Eyl.2015 11:22:56 via Website

Samsung galaxy s4 telefonum, hem cok gec sarj oluyor hemde sarjdan cikarinca vok cabuk sarji bitiyor, telefonumu gotursem benimde batarya mi degistirirler mi?

• Forum girişleri 1

13.Ara.2015 22:03:26 via Website

Telefonum galaxy s4. Telefonda şarj çok cabuk gidiyor telefonu alalı 1.5 sene oldu. Yeni batarya aldım ama o da orjinal değil. Çok çabuk bitiyor. Sorun telefonda mi yoksa batarya da mi?

— değiştirilme tarihi 13.Ara.2015 22:04:43

• Forum girişleri 31

14.Ara.2015 17:21:52 via Website

aynı sıkıntı bendede var telefonu servise verdim 150 lira alıp sensörünü değiştirdiler ben bir fark göremedim yeni bataryalar denedim yine sorun aynı şarjdan çektiğim anda direk 96 ya düşüyor sonrasında geri sayım yapıyor zaten :D.

• Forum girişleri 1

22.Ara.2015 19:10:23 via Website

Merhaba ben s 4 kulanicisiyim defalarca kez batarya sisme sorunu ile servise gidip degistirdim su an cihazimin garantisi bitti ve bataryam yine sisti garanti olmadan bataryami degistirebilirmiyim cevabinizi bekliyorum

• Forum girişleri 442

22.Ara.2015 21:13:48 via App

Emrah ozlu

Merhaba ben s 4 kulanicisiyim defalarca kez batarya sisme sorunu ile servise gidip degistirdim su an cihazimin garantisi bitti ve bataryam yine sisti garanti olmadan bataryami degistirebilirmiyim cevabinizi bekliyorum

fiyatini odersin o kadar

Android Candır

• Forum girişleri 1

18.Mar.2016 19:36:51 via Website

Benim şöle bir sorunum var galaxy s4 kulanıyok ama pil erken bitiyor şarja kattığım da erkenden dolduruyör bu sorun batarya damı ? Msj bekliyom şimdiden tşk ederim