Samsung Galaxy S4'ünde pil sorunu yaşayanlara müjde!

• Cevaplar:191
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

14.Ara.2013 14:58:39 via Website

Merhaba,cihazımı beşiktaş yokuşundaki samsung servisine teslim ettim ancak 3 gün sonra alabildim.Pilini değiştirdiler ve yeni yazılım yüklediler.ve şu an sorun yok.Ancak Samsung gibi bir firmanın kullanıcılarının çoğunun aynı şikayetten servise gitmeleri düşündürücü.
  • Forum girişleri 3

18.Ara.2013 15:14:27 via App

S4 kullanıcı yım. 4.3 yükledim fakat bundan sonra Telefon görüşmesi yaparken sık sık görüşme kesiliyor. Servis de bir çözüm bulamadı. Nasıl düzeltme yapılır bilen varmı? .

— değiştirilme tarihi 18.Ara.2013 15:19:00

• Forum girişleri 1

18.Ara.2013 23:46:44 via Website

Bende de aynı proplem var ama telefon şarjdayken herhangi bi sıkıntı olmuyor peki telefon şarjdayken telefona herhangi bi zarar verir mi ?

— değiştirilme tarihi 18.Ara.2013 23:54:25

• Forum girişleri 1

19.Ara.2013 12:04:16 via Website

Bu tlf nu 4 aydan beri kullanıyorum ve ilk günden itibaren konuşurken görüşme sonlanıyor. bu sebepten 3 defa teknik servise bıraktım. Benden çok teknik servis kullandı zaten ve bu tlf da bi sorun yok die elime tutuşturdular. Ertesi gün yine aynı sorunu yaşayınca sabrım taştı ve zorlada olsa değişimi kabul ettirdim. Yeni tlf nu aldım ama aynı sorunu bunda da yaşadım. avea hattını kullanıyorum aynı sorunu yaşayan var mı
  • Forum girişleri 1

19.Ara.2013 17:49:54 via Website

17 ekimde aldığım s4 telefonumun pili şişti ancak samsung bayisi dartyden aldığımız için değiştirmedi hani ücretsiz değiştiriceklerdi???dartyde 20 gün süre verdi.Samsungun açıklaması tamamen yalan yada teknik servisin haberi yok sakın s4 falan almayın hele dartyden asla hiç birşey almayın!!!!
  • Forum girişleri 1

21.Ara.2013 09:54:43 via Website

S4 telefonumun batarya sorunu var % 30 olduğunda kapanıyor ve sarj bitmiş görünüyor.
  • Forum girişleri 5

22.Ara.2013 23:09:21 via Website

Idil Mese
Teşekkürler. S4'le ilgili başka sorunları da bizimle paylaşabilirsiniz.

ben s4 almanyadan aldım burda bataria degısımı yapılabılır mı acaba??
  • Forum girişleri 5

22.Ara.2013 23:16:19 via Website

ben s4 almanyadan aldım burda da pil degisimi yapılabilir mi acaba??
  • Forum girişleri 52

22.Ara.2013 23:20:38 via App

eylül
Bu tlf nu 4 aydan beri kullanıyorum ve ilk günden itibaren konuşurken görüşme sonlanıyor. bu sebepten 3 defa teknik servise bıraktım. Benden çok teknik servis kullandı zaten ve bu tlf da bi sorun yok die elime tutuşturdular. Ertesi gün yine aynı sorunu yaşayınca sabrım taştı ve zorlada olsa değişimi kabul ettirdim. Yeni tlf nu aldım ama aynı sorunu bunda da yaşadım. avea hattını kullanıyorum aynı sorunu yaşayan var mı

ben turkcell kullanicisiyim suana kadar hic kapanma olmadi. bence aveadan kaynakli bir problem.
  • Forum girişleri 5

22.Ara.2013 23:34:20 via Website

s4 aldım almanyadan pil problemi bende de var burda servıse götürsem kabul eder mı??
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

23.Ara.2013 11:19:40 via Website

Elinizde fatura ya da başka bir belge varsa, sıkıntı olmaması lazım.
  • Forum girişleri 1

23.Ara.2013 13:47:14 via Website

ben cihazımı honk kong dan getirdim aynı sorunu yaşamaktayım burada da götürsem pili değiştirirlermi bilğinizvarmı.
  • Forum girişleri 5

23.Ara.2013 18:41:03 via Website

deniz arslan bey bugün teknık servise gittim ve benden 60 lira aldırlar pıl ıcın yurd dısı oldugu ıcın ücret ödemem gerekıor dediler
  • Forum girişleri 1

23.Ara.2013 23:24:51 via Website

İYİ AKŞAMLAR BEN TELEFONUMU ALMANYADAN ALDIM GALAXY S4 PİL SORUNU YAŞIYORUM KAPANIYOR KEN KEDINE ACABA SAMSUNG MERKEZİNDE ÜCRETSİ DEGİŞİM YAPABİLİRMİYİM.
  • Forum girişleri 5

24.Ara.2013 00:32:27 via Website

aynı sıkıntı bende de vardı 60 lıraya degısdırdıler normalde ücretsız mıs
  • Forum girişleri 18

24.Ara.2013 21:09:54 via App

Merhaba galaxy s4 telefonuma 32gb sandisk class 10 sdcard aldım fakat ara sıra bilgilere ulaşamıyorum sdcard çıkarıp tekrar taktığımda bilgiler geri geliyor bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz. İlginize şimdiden tşk.
  • Forum girişleri 2

25.Ara.2013 09:16:54 via Website

S4 teki sorunlarını kabul etmişler. Ancak bu markanın batarya sorunu bir çok telefonunda var. 6 ayla 1,5 yıl arasında çoğu batarya şişiyor. Ancak bunu hep müşteri hatası olarak değerlendiriyorlar diyebilirim. Benim başıma geldi. Batarya şişti. Servis telefona root atmışsın ondan dedi. Ancak root atmayanlara da aynısı oluyor. Ayrıca müşteri temsilcileri sorununuzu dinlemiyor, sizi potansiyel bir yalan makinası olarak değerlendiriyor. Samsungu alıncaya kadar dayısınız. Bozulursa vay halinize. Siz bir yalancısınız. Benden söylemesi.
  • Forum girişleri 2

25.Ara.2013 09:18:12 via Website

Deniz Arslan
Elinizde fatura ya da başka bir belge varsa, sıkıntı olmaması lazım.

Ben de öyle zannediyordum. Ancak işler sandığınız gibi gelişmiyor samsung ta
  • Forum girişleri 20

31.Ara.2013 12:37:35 via Website

3 aylık s4 ümde aynı sıkıntı bendede var.. bugun veya yarın servise gidicem, bilgiyi paylasırım sizlerle..
foto çekerken kapandı tekrar açtımda %60 olan batarya %19 gösterdi. pın gırdım açıldı tekrar yıne kapandı. bataryada ufak bir şişme var.
bakalım batarya değişimi alabilirsek. Veya alan arkadaşlar varsa bilgilendirse gerçekten değişim yapıyorlar mı
  • Forum girişleri 20

02.Oca.2014 16:18:30 via Website

Bugün Samsung Servise gittim, bataryanın şiştigini söyledim hemen s4 oldugunu bildiler... genel bir problem miş, ve hemen yenı bır batarya ile değişimi yaptılar ücretsiz... sebeb sordugumda ise yeni yazılımın oldugunu söylediler ne alakaysa, şişmemesi için napmam gerektigini sordum birdaha şişmez zaten merak etmeyin,içindeki tamamen bitsin 4 saat şarj edin yeterli dediler, bakalım umarım şişmez... egerki serviste batarya yoksa sipariş formu alıyorlar ve 2-3 gunden yenı batarya getırtıyorlar, tabı bu arada telefonunuza alıyorlar..