Samsung Galaxy S4'ünde pil sorunu yaşayanlara müjde!

• Cevaplar:191
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 12

02.Oca.2014 16:19:42 via Website

bataryayı hazır alıyorlar üzerinde SAMSUNG yazması ürettiği anlamına gelmez... her batarya üreticisi hatalı üretim yapabiliyor...
  • Forum girişleri 20

02.Oca.2014 16:20:38 via Website

İzzet
S4 teki sorunlarını kabul etmişler. Ancak bu markanın batarya sorunu bir çok telefonunda var. 6 ayla 1,5 yıl arasında çoğu batarya şişiyor. Ancak bunu hep müşteri hatası olarak değerlendiriyorlar diyebilirim. Benim başıma geldi. Batarya şişti. Servis telefona root atmışsın ondan dedi. Ancak root atmayanlara da aynısı oluyor. Ayrıca müşteri temsilcileri sorununuzu dinlemiyor, sizi potansiyel bir yalan makinası olarak değerlendiriyor. Samsungu alıncaya kadar dayısınız. Bozulursa vay halinize. Siz bir yalancısınız. Benden söylemesi.
s4 deki bataryamı anında yenisi ile degişim yaptılar, çunku hata kendilerinin.... kabuletmişler evet. servıste yenı batarya yoksa zaten sipariş formu ile getırtdıyorlar 2-3 günden.
  • Forum girişleri 6

06.Oca.2014 11:24:39 via Website

ben s4 kullanıyorum. telefonumu şarja takıyorum ama şarj oluyor demiyor ve kırmızı ışık yanmıyor yani şarj göstergesi çıkmıyor ama telefonumun şarjı doluyor. sorun şarj aletinde değil sanırım telefonda çünkü başka telefonlarda ve şarj aletlerinde denedim.

— değiştirilme tarihi 06.Oca.2014 11:30:28

• Forum girişleri 6

06.Oca.2014 11:31:22 via Website

bir de telefonumu usb ile bilgisayara bağlıyorum oradanda çıkmıyor. acaba bu bi bozukluk mu ya da telefon ayarlarından falan düzeltilecek bir şey midir.
aynı problemi yaşıyorum bu sabah fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi.
lütfen bana yardımcı olun.
  • Forum girişleri 20

06.Oca.2014 19:20:23 via App

yaşar tahsin bozkaya
bir de telefonumu usb ile bilgisayara bağlıyorum oradanda çıkmıyor. acaba bu bi bozukluk mu ya da telefon ayarlarından falan düzeltilecek bir şey midir.
aynı problemi yaşıyorum bu sabah fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi.
lütfen bana yardımcı olun.
ayarlar-cihazim-led gostergesi-sarj doluyor kirmizi led.
  • Forum girişleri 2

06.Oca.2014 21:11:34 via Website

Suan tam olarak bu sorunu yasiorm 2 aylik cihazim ve 0 aldim 2. El degil samsung magazasina mi gitmek gerek
iyor
  • Forum girişleri 20

06.Oca.2014 22:58:22 via App

Suzan Aldemir
Suan tam olarak bu sorunu yasiorm 2 aylik cihazim ve 0 aldim 2. El degil samsung magazasina mi gitmek gerek
iyor
sizinki batarya sismesi sanırım. samsung servisi yakinsa siz goturun. degilse telefonu diginiz yere gisin. fatura ve garanti belgesiyle
  • Forum girişleri 20

06.Oca.2014 22:59:07 via App

TC İbrahim Etik
Benimde bataryam şişti kendi kendine kapaniyor saygilar.
samsung servisine gidin biranonce. degisim yapıyorlar. fatura garanti belgesini unutmayin
  • Forum girişleri 226

07.Oca.2014 00:42:23 via App

Işte buna harbi haber denir, teşekkür ederiz .

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 6

07.Oca.2014 10:00:18 via Website

Sorun ledlerin çalışmıyor olması değil.şarja taktığımda şarj oluyor demiyor ve pil göstergesinin içinde çıkması gereken şimşek işaret çıkmıyor zamanla pil yüzdesi yükselerek batarya geçte olsa doluyor. bu problemle beraber telefonu bilgisayarda görmüyor.başka bir s4 ün pilini taktık sorun devam ediyor. geliştirici seçeneklerinden usb ve hata ayıklamayıda işaretledim ama sorun devam ediyor.yazılımsal birşeyse cevabı varmıdır.
  • Forum girişleri 619

07.Oca.2014 10:03:20 via Website

yaşar tahsin bozkaya
Sorun ledlerin çalışmıyor olması değil.şarja taktığımda şarj oluyor demiyor ve pil göstergesinin içinde çıkması gereken şimşek işaret çıkmıyor zamanla pil yüzdesi yükselerek batarya geçte olsa doluyor. bu problemle beraber telefonu bilgisayarda görmüyor.başka bir s4 ün pilini taktık sorun devam ediyor. geliştirici seçeneklerinden usb ve hata ayıklamayıda işaretledim ama sorun devam ediyor.yazılımsal birşeyse cevabı varmıdır.
cihazınız rootlumudur peki??

orhan PINAR

• Forum girişleri 2

07.Oca.2014 10:06:59 via Website

%50 deyken %0 a düşüp kapanıyor müşteri hizmetleriyle görüştüm servise gönderin dediler..
  • Forum girişleri 6

07.Oca.2014 10:20:08 via Website

sayın Trafikci258
hayır root yapılmadı.bu sorun düşme, çarpma, program silme gibi bir sorun yokken aniden çıkan ve yine kendiliğinden veya fabrika ayarlarına dönüldüğünde yinede düzelmeyen bir durum.

— değiştirilme tarihi 07.Oca.2014 10:21:49

• Forum girişleri 20

07.Oca.2014 12:44:19 via Website

Suzan Aldemir
%50 deyken %0 a düşüp kapanıyor müşteri hizmetleriyle görüştüm servise gönderin dediler..
bendeki problemin aynısı evet, batarya şişmesi, biran önce degişim yaptırın, telefonunuza zarar verebilir batarya.
  • Forum girişleri 20

07.Oca.2014 12:44:59 via Website

yaşar tahsin bozkaya
sayın Trafikci258
hayır root yapılmadı.bu sorun düşme, çarpma, program silme gibi bir sorun yokken aniden çıkan ve yine kendiliğinden veya fabrika ayarlarına dönüldüğünde yinede düzelmeyen bir durum.
yazılımsaldır ozaman.. servisle gorusun bencee.
  • Forum girişleri 38

09.Oca.2014 00:57:39 via Website

selamlar benimde şöyle bi sıkıntım var kısa msj yazarken mesajı uzatırsam otomatik olarak mms moduna çeviriyor mesela 2 msj yada 3 msj boyutunda yazdığımda mms e cevirior ve karşıyada o modda gönderiyor konuyla ilgili bilgisi olan varmı
  • Forum girişleri 1.065

09.Oca.2014 09:02:51 via App

evet 3 mesaj olunca mms mesaji oluyor bu bir sorun degil androidde zaten vardi

HAZREC..

• Forum girişleri 38

09.Oca.2014 21:55:56 via Website

peki bunu düzeltmenin bi yolu varmı bazı sitelerde telefonu fabrika ayarlarına döndürürseniz düzelir falan gibi şeyler yazıyordu
  • Forum girişleri 1.065

09.Oca.2014 21:58:11 via App

bilemiyorum hic denemedim okadar uzun mesaj yazacak birisi olmadi hayatimda :)) ama istersen bir dene en azindan bilgi sahibi oluruz

HAZREC..