Samsung Galaxy S4'ünde pil sorunu yaşayanlara müjde!

• Cevaplar:191
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 478

24.Oca.2014 18:51:53 via Website

Burak sorun sismeyse sanirim hepsini kapsar

— değiştirilme tarihi 24.Oca.2014 18:53:30

• Forum girişleri 133

24.Oca.2014 18:52:51 via App

Vural Orallı
Burak sirun sismeyse sanirim hepsini kapsar
şişme değil ise? İlla sorunlu bataryalar s4 de mi var?
  • Forum girişleri 1.065

24.Oca.2014 18:55:24 via App

burak bey s4 te genel bir sorun

HAZREC..

• Forum girişleri 1

26.Oca.2014 21:20:17 via Website

Son zamanlarda telefonda şarj tutma sorunu vardı günde en az 2 kere pili doldurmama rağmen yetmiyordu, dün dizi izlerken %60 da kendine kendine kapanma sorunu yaşadım, telefonu bu civardaki dükkanlardan birinden almıştım, ithalatçı garantili, bugün götürdüğümde genel kaynaklanan bir sorun olduğunu söylediler. Tabi ki götürmeden önce pilin fiziksel durumuna bakmıştım, orta kısmında bir şişme vardı. En geç bir hafta içinde telefonu yeni batarya ile geri vereceklerini söyleyerek teknik servise ilettiler. Bakalım şimdilik normal bir seyir söz konusu. Ama Nano-teknolojik bataryalar söz konusu iken ve bu kadar satış&pazarlama portföyü olan bir marka Samsung'un bu durumda bataryalarını kuvvetlendirmesi gerek.
  • Forum girişleri 446

26.Oca.2014 23:00:50 via App

bendede ayni sorun vardi bagcilarda samsungun servisi varmis kucuk bir yer hemen yenisini verdiler garantiye felan bakmadilar telefon suan normale dondu
  • Forum girişleri 5

08.Şub.2014 23:13:44 via Website

Merhaba benim s4 telfon batarya şişti bu olaydan haberim yoktu o yüzden normal bi servise götürdm ve orjinal batarya takmadı aynı sorun devam ediyor. samsunga götürsem yardımcı olurlar mı
  • Forum girişleri 478

08.Şub.2014 23:15:00 via Website

fırat çelik
Merhaba benim s4 telfon batarya şişti bu olaydan haberim yoktu o yüzden normal bi servise götürdm ve orjinal batarya takmadı aynı sorun devam ediyor. samsunga götürsem yardımcı olurlar mı
hic zaman kaybetme ptesi gunu şişen bataryayla birlikte git
  • Forum girişleri 2

11.Şub.2014 20:36:56 via Website

Aynı sorundan dolayı bende telefonumu servise verdim çarşamba günü verdim işte perşembe günü ulaşmış kargo servise yarın 1 hafta olucak ne zaman verirler telefonumu bir bilginiz var mı ?? Acil cevap verirseniz lütfen
  • Forum girişleri 478

11.Şub.2014 20:48:32 via Website

Elif Tuba
Aynı sorundan dolayı bende telefonumu servise verdim çarşamba günü verdim işte perşembe günü ulaşmış kargo servise yarın 1 hafta olucak ne zaman verirler telefonumu bir bilginiz var mı ?? Acil cevap verirseniz lütfen
elif teli niye verdinki sadece bataryayi verecektin yenisini alacaktin
  • Forum girişleri 2

11.Şub.2014 21:28:58 via Website

Ne biliyim servise verin dedi ben gold dan almıştın onlar servise verin dediler servis de karşıdaydi bizde kargoyla gönderdik bide en fazla 20 günü dediler hafta sonlarını saymadan yani 1 ay oluyor okadar geç gelmez dimi
  • Forum girişleri 478

11.Şub.2014 21:39:33 via Website

Elif Tuba
Ne biliyim servise verin dedi ben gold dan almıştın onlar servise verin dediler servis de karşıdaydi bizde kargoyla gönderdik bide en fazla 20 günü dediler hafta sonlarını saymadan yani 1 ay oluyor okadar geç gelmez dimi
444 77 11 ara konuş derdini anlat
  • Forum girişleri 5

12.Şub.2014 16:22:54 via Website

değiştiriyolar ama 4-20 gun bekletıyolar cok komık samsung gibi bi firma için
  • Forum girişleri 5

12.Şub.2014 16:48:56 via Website

ben facebookta sayfa yaptım katılımlarınızı beklıyorum bu sorunu telefonu servise alamadan cozmelerı gerekır

rasim yavuzsoy adı altında samsung şişen bataryayı sorgusuz değiştirsin adıyla (link atamıyorum harıcı link ekleyemezmişim )

batarya yastık gıbı şişik vazıyette servıs yetkılısı kendıde goruyor ve 4- 20 gun beklemem gekıyor yok bole bısey yaaa koskoca fırmanın ayıplı malını degıstırırken bu yaptıgı terbıyesızlıktır bataryayı arkadaşımınkınle degıstırıyorum sısen bataryayı onun s4 takıyorum aynı sorun o telefona gecıyor samsung turkıye hala yazılımsal problem olabılır dıyo bole bı sacmalık yok 444 77 11 numaralı telefonu aradım genel merkezi aradım yurt dışına mail attım bırısı cozcek bu işi ama bakalım kim en sonunda gazete ve televızyonları cagarcam onların huzurunda benzın dokup yakcam bu telefonu işim geregı telefonumu teslım edemem dıyorum hepsı aynı şeyı soyluyor
samsungmu bıdaha tovbe
telefonda apple tvde lg herkeze tavsıyem bundan sonra
  • Forum girişleri 1

14.Şub.2014 23:14:46 via Website

evet ayni sorunj yasiyorum ama telefonu istanbuldan aldirmistim, antepte servisi varmi onuda bilmiyorum ve olsa da degistirirlermi acaba
  • Forum girişleri 5

15.Şub.2014 11:34:53 via Website

hangi servis arkadaşım o manısada ki servis bekletıyor hemen değiştirmiyor
  • Forum girişleri 5

15.Şub.2014 11:37:37 via Website

Osman Türk
Bugün Samsung Servise gittim, bataryanın şiştigini söyledim hemen s4 oldugunu bildiler... genel bir problem miş, ve hemen yenı bır batarya ile değişimi yaptılar ücretsiz... sebeb sordugumda ise yeni yazılımın oldugunu söylediler ne alakaysa, şişmemesi için napmam gerektigini sordum birdaha şişmez zaten merak etmeyin,içindeki tamamen bitsin 4 saat şarj edin yeterli dediler, bakalım umarım şişmez... egerki serviste batarya yoksa sipariş formu alıyorlar ve 2-3 gunden yenı batarya getırtıyorlar, tabı bu arada telefonunuza alıyorlar..

hangi servismiş arkadaşım o manısada ki servis delı edıyo ınsanı
  • Forum girişleri 1

19.Şub.2014 10:02:19 via Website

telefonu servise götürüp pilini değiştirmem 1 dakikamı bile almadı desem, sanırım abartı olmaz.bu kendi adıma bir rekordu.
  • Forum girişleri 1

19.Şub.2014 12:23:23 via Website

Bende S4 alalı 4 ay oldu ama lanet olsun diyorum.. Samsung bayinden aldığım telefonu pil şişmesi ve kendılıgınden kapanma sorunundan servise vermek istedim samsung servisi kabul etmedi telefonu bu paralel ithalat dedi.. Aldığım samsung bayıne verdim telefon 1 ay sonra pili degişmiş ve yazılım yüklenmiş(4.3) olarak geldi ama yine sarj sorunu devam ediyor. Yani çözüm bataryalarda felan degil telefonun taa kendısınde.