Samsung Galaxy S4'ünde pil sorunu yaşayanlara müjde!

• Cevaplar:191
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

02.Nis.2014 20:21:42 via Website

TELEFONUMUN ŞARJI ÇOK KISA SÜREDE BİTİYOR GÜÇ TASARUF MODUNUDA KULLANIYORUM GEREKTİĞİNDE ŞARJ YİYEN UYGULAMALARDA KAPALI AMA YİNEDE BAYA HIZLI ŞARJI GİDİYOR..
  • Forum girişleri 1

14.Nis.2014 18:05:52 via Website

Arkadaslar, batarya alacaklar için deji bataryayı öneririm.

• Forum girişleri 1

14.Nis.2014 20:59:55 via App

deji nedir markami...bende 2.el s4 aldim 10 gün önce içinde paleon marka pil var guzel sayilir.
  • Forum girişleri 1

17.Nis.2014 23:11:17 via Website

Selamlar. Eşime s4 almayı düşünüyorum bu ay içerisinde. Ancak pil problemini okudum forumdan. Neredeyse 2-4 ay içerisinde telefonda bu sorun baş gösteriyor. Sormak istediğim Yeni aldığım telefonda bu pilin sorunsuzunun mu yoksa değişmesi gereken bir pilin mi takılı olduğunu nereden anlarım? Daha doğrusu anlayabilir miyim?

• Forum girişleri 7

18.May.2014 15:17:44 via Website

merhaba, pil sorunu bende de başladı. yaklaşık 7-8 aylık cihazım. son 3-4 haftadır pili full doluyor. örnek gece 23.00 civarı genelde fullerim ve açık olan tüm programları kapatırım. sabah kalktığımda 07.00 gbi tel 96-95 e düşerdi. şimdi 87 lere inmeye başladı. ayrıca iki defa da birinde 68 den 10 düştü 2 saat içinde hiç kullanmadan diğerinde de 98 den 2 saatte 61 e indi. ve her ikisinde de pil kısmı ısınmıştı. cihazı kapatıp pili çıkarıp yeniden takınca düzeldi. sanırım bu da pi sorunu kısmına giriyor.
mehmet beyin sorduğunu bende merak ediyorum pilin bir seri numarası falan varmı? şu seri sıkıntılı gibi. zira ilk olarak servise götürmektense yeni bir bataryayı kendim alıp değiştirmeyi tercih ederim. bu sebep ile soruyorum. aksi durumda servise götürmek zorunda kalıcam ki bunu yapmak için ne yazık ki zamanım yok.

• Forum girişleri 1

08.Tem.2014 09:37:53 via Website

Merhabalar bende de ayni sorun var . Telefon surekli kendi kendine kapanip aciliyordu. Acildiginda da sarji yuzde sifir oluyordu. Batarya sismis meger. Daha sonra yeni batarya aldim onda da ayni sorun var suan. Darty den almistim telefonu. Yeni batarya gondermeleri icin ne yapmam gerekiyor. Acil cevap verirseniz sevinirim. Aksi halde kendim orjinal batarya almam gerekecek sanirim.

• Forum girişleri 1

27.Tem.2014 01:06:22 via Website

galaxy s4 gold'um var telefonu kullanmaya başlayalı bir kaç ay oldu ve bu gün aynı sorunu bende yaşadım telefonumu bir şahıstan sıfır ambalajı açılmamış olarak aldım garantisi var mı bilmiyorum ne yapmalıyım ?

• Forum girişleri 1

29.Ağu.2014 11:19:01 via Website

benimde şişmiş iki adet bataryam var.Bunları herhangi bir servisten değiştirebiliyormuyuz

• Forum girişleri 1

06.Eyl.2014 15:34:40 via Website

Telefonumu alalı 4 ay oldu ve aynı sorunu 2 haftadır yaşıyorum. can sıkı bir durum. şarjım yarın saatte %7 doluyor. gece yatığımda % 50 olan şarjım sabah kalktığımda %6 ile uyandım ve telefonum kapanmak üzereydi. sürekli böyle kalkmaya başladımı farkettim ve ne yapacağımı bilmiyorum garantininin karşılayacağını söyleselerde telefonumun bana gelmesi en erken 1 hafta. ben telefonsun 1 saat duramayan biri olarak bunu kim karşılayacak. sinir bozucu bir durumla karşı karşıyım. telim sürekli şarjda. daha taksitleri bitmedi. ve bir ürünü yapıp pazarlarken bunların olası bir durum olalacağını kimse söylememişti. samsung beni bir kere daha hayal kırıklığına uğrattı.....!

• Forum girişleri 1

04.Eki.2014 22:03:09 via Website

Ben telefonumu garantiye gönderdim geldikten sonra sarjda bile pil düsüyor az bi baktıgımda önceden olmuyordu ve cok zor doluyor sabaha kadar %60anca oluyor.pil değiştirilir mi samsung a gitsem?

• Forum girişleri 88

04.Eki.2014 23:10:00 via App

Gökhan Alkoç

Ben telefonumu garantiye gönderdim geldikten sonra sarjda bile pil düsüyor az bi baktıgımda önceden olmuyordu ve cok zor doluyor sabaha kadar %60anca oluyor.pil değiştirilir mi samsung a gitsem?

hem bende hem kardesimde s4 var.ayni sorun kardesimde de var.pilinde sikinti var sandim ama benim sarj aletimle bi deneyelim dedim. taktik duzeldi.yani sarj aletinde bi sikinti olabilir garantiye vermeden once bi denemeni tavsiye ederim

• Forum girişleri 1

19.Eki.2014 21:52:21 via Website

iyi akşamlar ben bundan 5 ay once samsung bilgisayarımı servise verdim cok küçük bir sorunu vardı cihazı aldım eve geldim yogun calısıyordum 2 gün hiç kullanmadım cihazı hafta sonu açtim benim cihazı nasıl bıraktıysam geri vermişler tekrar götürdüm sizin cihazın kasası kırık 300 tl ücretle yapabiliriz dediler bende samsung müşteri hizmetlerini aradım onlarda servisin arkasında durdular bende magduriyetimi aramak için mahkemeye verdim samsung servisini samsung markası insanları magdur ediyor sattıgı ürünün arkasında durmuyor ve servisi insanları asglıyor ters konusuyor ve bende hakkımı aramak için gittim mahkemye verdim şimdi ise gelecek cevabı bekliyorum bende bir daha ne samsun ürününü alırım nede alana al derim almayın gidin LG alın on numara servisi var aynı ülkenin ürünü olmalarına ragmen LG daha önde ben niye yazdım bunu siz şikayetinizi bildirin diyorsunuz ya kimse birsey yapmıyor inanın ne 444 lü numaralar nede kore ben korye bile yazdım ana vatanı olan ülke bile yapmiyor servler cok güzel magdur ediyor insanları ve hem ürün satıp hemde arkasında durmuyorlar

• Forum girişleri 88

02.Kas.2014 09:48:51 via App

Telefonumu gecen sene mayista aldim ve bugune kadar pilinde herhangi bir sorun olmadan kullandim. yani o bikac sansli insandan biriydim ama artik telefonu sarja takiyrum yuzde 100 olduğunda cektigim an direk 98e dusuyo ve ordan devam ediyo.dun gece kapali şarja taktim sabah yuzde 100deyken cektm telefonu açtığımda pil 94ten basladi.bu sorun hakkında bilgisi olan var mi ve ne yapmami onerirsiniz?

• Forum girişleri 1

15.Kas.2014 22:00:54 via Website

Iyi aksmlar abi bende s4 war günde 5 6 kere sarja takyrm.bıktm formatta atmstm tus kombnasynu ile granti dısı kaldi byuk ihtml ama skntı bataryada degstrirlermi szce bataryami ??

• Forum girişleri 1

18.Kas.2014 11:17:34 via Website

Merhabalar.bende 2.5 ay once s4 telefon aldim ve 20 gündür benimde sorunum var.telefonumu sarjdan cikiyorum %100 iken herseyi kapali parlakligi en dusuk wifi butun ozellikler hic oynamadan 3 saat sonra uyandigimda bakiyorum %70 lere düşmüş gün icindede sarj su gibi akıp bitiyor onceden bole bi sorunum yoktu.telefonumu servise de verdim test ettik bataryanizda bi sorun yok diyorlar nasıl kullanicam bu telefonu bilemiyorum.bu konuda bilgi verebilecek biri varmi yada benle ayni sorunu yasayan

a quote goes here

• Forum girişleri 1

22.Kas.2014 22:30:54 via Website

s 4 kullanicisiyim ve sarjim yarim gun bile dayanmiyor aldigim gunden beri dikkatli kullaniyorum ve sarji dolmadan almiyorum fakat hic bi sonuc alamadim cevremde ki kullananlarn daha uzun sarj omru varken ben harici bataryaya bagli yasiyorum . Sarjim %100 ken kapatp actgmda 90 lara dusuyor . kendi kendine artip azaliyor kapatip acmakla. Sarj konusunda ilgilenilirse sevinirim .. Ayrica hata vermeler ve kasmalarda cokca yasadigik sorunlar arasinda

— değiştirilme tarihi 22.Kas.2014 22:32:40

• Forum girişleri 88

22.Kas.2014 22:35:16 via App

Songull AdanaLı

s 4 kullanicisiyim ve sarjim yarim gun bile dayanmiyor aldigim gunden beri dikkatli kullaniyorum ve sarji dolmadan almiyorum fakat hic bi sonuc alamadim cevremde ki kullananlarn daha uzun sarj omru varken ben harici bataryaya bagli yasiyorum . Sarjim %100 ken kapatp actgmda 90 lara dusuyor . kendi kendine artip azaliyor kapatip acmakla. Sarj konusunda ilgilenilirse sevinirim .. Ayrica hata vermeler ve kasmalarda cokca yasadigik sorunlar arasinda

— değiştirilme tarihi 22.Kas.2014 22:35:49

• Forum girişleri 88

22.Kas.2014 22:36:20 via App

Ayni dert bende de var tek sikinti sarj bu telefonda ama samsungtan sogudum sadece bu yuzden

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 8

23.Kas.2014 00:18:21 via Website

Harika bir paylaşım tesekkürler...