LG G2 KULLANICILARI

• Cevaplar:20
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

21.Eki.2013 18:34:05 via App

Arkadaşlar tecrübe ve bilgilerinin için paylaşım yapın lütfen
  • Forum girişleri 2

23.Eki.2013 02:44:15 via Website

Ben lg g2 kullaniyorum.gercekten lg bu sefer yapmis arkadaslar.her yonuyle cok akici bir cihaz.
  • Forum girişleri 4

31.Eki.2013 16:01:58 via Website

Aldım tam biray oldu. sürekli elimde telefon. Aynı dönemde Eşime de S4 almıştık. Bence en önemli ve güzel özelliği bataryası. Şu an en yoğun kullanımda 24 saatin altına hiç düşmedi; ki gün içinde sürekli internet bağlı, sürekli telefon görüşmeleri yaparım akşamlarıda bolca oyun oynarım, Genel kullanımımda da en az iki gün rahat gidiyor. Eşimde ki S4'e baktığımda batarya konusunda çok şanslı olduğuma eminim. Ram konusunda da performans çok iyi. Telefon henüz hiç bir kararsızlık göstermedi. Hiç bir kasma görmedim. Kaliteli araba yarışları oynuyorum ve grafiklerle beraber performans harika. Kesinlikle şu ana kadar negatif bi özelliğine rastlamadım. Şiddetle öneririm.
  • Forum girişleri 304

31.Eki.2013 18:49:24 via App

Bence de G2 çok başarılı bir telefon..Yaklaşık 1 ay önce Nexus 4 aldım. Bazen "keşke G2 alsaydım" diye düşündüğüm bile oluyor.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

01.Kas.2013 12:04:01 via Website

Ben ofisimize gelen LG G2'yi bir süre deneme şansı buldum ve inanılmaz beğendim. Hem tasarım, hem performans olarak çok üst düzey bir telefon olmasına rağmen, ülkemizde nedense pek ilgi görmememsi, herkesin bir Samsung furyasına kapılmış olması çok tuhaf.
  • Forum girişleri 4

01.Kas.2013 13:40:08 via Website

Bence bunun sebebi LG'ye olan güvensizlik ve genel olarak yeniliğe kapalı oluşumuz. Bu güne kadar LG telefon konusunda hep suskundu, iphone samsung gibi markalar bu sektörde hep bilinen markalar olduğu için kimse LG alıpda işini şansa bırakamıyor. Hep bilinen markalara yöneliyor, millet olarak yeni şeyleri denemekten korkuyoruz. Cesaret meselesi. Bence şu an LG markasına telefon konusunda güvenmenin tam zamanı. Çünkü gerçekten piyasadaki en iyi özellikleri taşıyan, güçlü, güzel ve özel bir telefon yapmışlar. Kalitesi konusunda da bence çok iyi.
Bu özelliklerin tamamını da böyle bir fiyatla çıkarmaları yıllardır insanların diğer markalar tarafından nasılda kazıklandığını gösteriyor bence. Samsung'a da diğerlerine de iyi bir ders olmalı bence.. Bir telefona o kadar para ödenmemeli. Ha; bana sorsanız bu hepsi için geçerli ama sonuçta piyasa açısından LG G2 bu konuda en insaflı ve en iyisi. Hem süper performans, hemde bu fiyat. Adamlara helal olsun. Bence böyle devam ederlerse bu telefonda olmasa bile diğerlerinde artık iyice bilinip ön plana çıkacak.
  • Forum girişleri 5

11.Kas.2013 13:15:10 via App

Benim Telefonumda tam kullanımı 1.6/1.5 bandında geziyor genelde bu normalmi cihaz için eğer normalse 2 gb ram cihaz için az değilmi 3 mü olmalıydı
  • Forum girişleri 4

11.Kas.2013 14:20:45 via Website

Benim G2'de genelde 700-850 mb arası boş ram hep oluyor. yoğun kullanımda minimum 500 mb gördüm ama kalan bu 500 mb bile gayet yeterli oluyor. iyi grafikli oyunlarda bile donma, takılma, yırtılma tabir edilen şeyler hiç olmuyor. geriye kalan ram gayet yeterli. Ha tabi 3 Gb olsaydı daha iyiydi. Ama Şu anda bi problem oluşmadı. Widgetlerden Görev yönetici widgetini ana ekranlardan birine koyup, el boş kaldıkça RAM Boşalt butonuna basarak gereksiz arkada çalışan açık uygulamaları kapatabilirsiniz. Rami genişletip rahat etmeyi sağlıyor. Bunu yapmak için bir çok uygulama var ama bence ihtiyaç yok.
  • Forum girişleri 1

24.Kas.2013 22:43:40 via Website

Daha once galaxy s3 kullaniyordum.surekli kasmasindan sikayetciydim.suan lg g2 kullaniyorum,cok memnunum.ios gibi takilmadan calisan nadir telefonlardan.cok hizli ve net calisan bir cihaz .tavsiye ederim
  • Forum girişleri 1

29.Kas.2013 22:35:02 via Website

arkadaşlar G2 yialalı 2 gün oldu ama altında bulunan iki hoparlör den birinden kuvvetli ses geliyor diğerinden yok denecek kadar az.
normal bir durum mu bu
  • Forum girişleri 1

30.Kas.2013 00:29:18 via App

ikiside hoparlör değil onlardan 1 tanesi mikrofon 1 tanesi hoparlör
  • Forum girişleri 1

01.Şub.2014 23:33:31 via Website

Acemi Hacerler
arkadaşlar G2 yialalı 2 gün oldu ama altında bulunan iki hoparlör den birinden kuvvetli ses geliyor diğerinden yok denecek kadar az.
normal bir durum mu bu

evet arkadaşım normal bi durum, korkulacak bişey yok, lg g2 nin alt tarafında iki hoparlör var, biri ses çıkışı diğeri mikrofon çıkışı, bu arada lg g2 almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden, tereddür etmeden bu cihazı alabilirler
htc one, galaxy s4, i phone 5 bunlar hikaye, fiyat, tasarım, performans, hız, ekran kalitesi her yönüyle rakiplerine nal toplatıyo
  • Forum girişleri 1

03.Şub.2014 20:53:21 via Website

Merhaba Ben Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum özellikle şarjı cok iyi gidiyor ona garanti verebilirim telefon gerçekten üst düzey bir akıllı telefon herşey düşünülmüş gerçekten başarılı şu anda telefonla konuşurken biraz sıkıntı yaşıyorum arkadaşlar kimi zaman sesin garip geliyor diyor onunda ayarlarla ilgisi varmı bilmiyorum tam kulagımdayken sorunsuz konuşuyorum
  • Forum girişleri 4

04.Şub.2014 23:32:01 via App

Benim bilgim 100 de 100 olmamakla birlikte, o ses durumu normal. çünkü telefonda, kalabalık bir ortamda karşı tarafın sizi daha iyi duyabilmesi için gelistirilmis birsey var. mikrofondan uzak oldugunuzda bu sebeple sesiniz az gidebilir. mikrofon agziniza yakin olacak. bence bunla alakalı.
  • Forum girişleri 1.065

04.Şub.2014 23:35:57 via App

hocam mikrofon yuvasi tozlanmis olabilirmi ?

HAZREC..

• Forum girişleri 1

17.Şub.2014 21:17:53 via App

ses iyilestirmesi sorunu dostum bu telefonla baskasini arayip en asagidan home tuşunun yanindaki seceneklere dokunup ses iyilestirmesini kapatinca duzeliyor
  • Forum girişleri 1

22.Şub.2014 15:25:51 via Website

onun ikiside hoparlör değil.. birisi hoparlör birisi ses girişidir