Samsung Galaxy S4 — Telefonumda ki Bazı Uygulamalarda Problem Var

• Cevaplar:38
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 52

28.Eki.2013 17:37:41 via Website

Merhabalar çok araştırdım ama bulamadım. Soruma bu forumda çözüm bulurum diye düşündüm.

Yeni üye oldum. Umarım yanlış yerde konu açmıyorumdur.

Samsung Galaxy S4 telefonum var ve Instagram video çekmeye çalışırken ekran donuyor. Video çekmek için basılı tutulması gereken butona basılı tuttuğumda anında donuyor ama sonrasında 15 sn bittiğinde video çekilmiş gözüküyor.

Başka bir sorun Snapchat. Story Mode geldi ve ben ekleyemiyorum. Failed to load diyor.

Vine içinde aynı problem geçerli.
Kaçkere silip tekrar yükledim uygulamaları yine işe yaramadı..
Acil yardım gerekli teşekkürler.
  • Forum girişleri 300

28.Eki.2013 17:46:44 via Website

Telefonunuzun hafızası çok dolduğundan olabilir mi? Böyle bir durum söz konusu mu?
  • Forum girişleri 52

28.Eki.2013 17:51:37 via App

16 GB hafizadan 14.45 GB dolu. Galiba dediğiniz gibi olabilir. Temizleyip geri dönüşyapacağım. Teşekkürler.
  • Forum girişleri 52

28.Eki.2013 18:09:08 via Website

Müzik ve bütün resimlerim sd kartımda. 16 GB'ın 14'ü nasıl bu kadar dolu hiçbir fikrim yok uygulamalırımda yer tutumuyor...
  • Forum girişleri 52

29.Eki.2013 15:50:05 via App

Uygulamayi denedim ve baya isime yaradi. 5 gb kadar yer boşalttım. Bir iyi,iki kotu haberim var.

Instagramda video cekerken donmuyor. Ancak vine app'inde çekerken arka kamera acildigi anda donuyor, on kamerada hic bir problem yaratmiyor.

Snapchatte hala Story Mode'da failed to load diyor...

Çabanız ve sabrınız için teşekkürler arada...
  • Forum girişleri 300

29.Eki.2013 16:58:38 via Website

Snapchat ve Vine'ı silip, sildikten sonra Clean Master sayesinde bu uygulamaların bıraktığı artık dosyaları da silip, tekrar yükleyebilir misiniz?
  • Forum girişleri 300

29.Eki.2013 17:23:58 via Website

Vine uygulamanıza girip, Vine info'ya girip, bir application'ın içindeki şeyleri temizlemeniz mümkün mü? Şu şekilde:

• Forum girişleri 300

29.Eki.2013 17:24:49 via Website

Of çok büyükmüş paylaştığım resim.
  • Forum girişleri 300

29.Eki.2013 17:37:54 via Website

Sanırım şunları yaparsanız, S4'te uygulamaları daha iyi kullanabilirsiniz.

1) Ayarlar'a gidin. Geliştirici seçeneklerini seçin, o yoksa More About Device'a gidin (Cihazın hakkında daha fazlası). Build number'ı verin. Geliştirici seçeneklerini seçin. Windows Animation Scale'i deaktive edin. Transition Animation Scale'i de deaktive edin.

2) Ayarlara gidin. My Device (Cihazım)'ı seçin. Lock Screen'e girin. Unlock Effect (Efektin kilidini çöz gibi bir şey), oradan da None (Hiçbiri).

3) Gereksiz belgeleri, uygulama içindeki gereksiz şeyleri silin. Clean Master iyi bu konuda.

4) Virüslü olabileceğini düşündüğünüz, paso reklam kasan, telefona bir şeyler indiren uygulamaları silin.

5) Telefon fazla mı ısınıyor? Onu bir kontrol edin. Çok ısınıyorsa, Samsung servisine bir baktırın.

Bir deneyin bunları.
  • Forum girişleri 52

29.Eki.2013 17:44:45 via App

Gönderdiğiniz resimde data'yı mı silmeliyim yoksa önbelleğimi ?
  • Forum girişleri 52

29.Eki.2013 18:40:15 via App

Güzel bir haberle geldim :)

Snapchat'te story mode çalışıyor!

Ama maalesef Vine aynı...
  • Forum girişleri 52

29.Eki.2013 19:04:16 via Website

Birkaç tane sorum var.
''Büyük dosyalar'' yazan kısımdaki şeyler;müzik, video, fotoğraf vb. şeyler var. 3.5 gb alan kaplıyor. Bunların hepsi SD Kart'ta. SD kart'ın da dolu olması telefonu etkiler mi ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

İkinci olarak: burdakileri kaldırsam ne ile karşılaşırım ?
  • Forum girişleri 300

30.Eki.2013 10:05:55 via Website

Büyük dosyaları kullanmak istiyorsan silme. SD kartındaki şeylerin telefonuna etki etmemesi lazım. Çöp dosyaları sil, 223 tane varmış. Uygulama yöneticisinden uygulamayı seçersen, onu silmiş oluyorsun. Kullanmadığın uygulamalar varsa sil. Baya yer açar. Baktım sende mesela baya oyun var. Oynamadığın varsa sil. Sildikten sonra, bir daha bir önemsiz dosyalara git, kalıntı dosyaları da sil.
  • Forum girişleri 52

30.Eki.2013 14:52:26 via App

223 olan dosyalar zaten müzik resim ve video gibi şeyler. Onlar SD kartta işte
  • Forum girişleri 52

30.Eki.2013 20:33:12 via App

Telefon dilini Ingilizce yapinca snapchat storymode çalışıyor... Gerçi sorun değil ama Vine ayni.

Birde telefonu ilk kullanımında 16 gb olsada telefon 16 si boş olmaz içindeki appler yüzünden. Kendinden olan applerin çoğunu kullanmıyorum. Kaldırma gibi bir imkanım var mı?