Samsung Galaxy S4 — Telefonumda ki Bazı Uygulamalarda Problem Var

• Cevaplar:38
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 300

31.Eki.2013 10:19:15 via Website

Onları kaldırmak için telefonu root etmen lazım ama root etmek biraz riskli bir iş. Vine için sorunu araştırıyorum. Belki diğer forum üyelerinden de öneriler gelebilir.
  • Forum girişleri 52

22.Kas.2013 20:30:52 via App

Instagram da video çekiminde focuslamaya çalışırken ekran donup kameranın Focus yaparken takılma sesi ve titremesi hissediyorum. Vine çekmeye başlarken anında donuyor... Çözüm var mı hala.?
  • Forum girişleri 39

23.Kas.2013 10:33:19 via Website

Instagram ve Vine telefon kamerasına uyumluluk sorunu yaşıyor. Problem telefonundan değil uygulamadan. Aynı durum bende de var, bazen telefon donuyor ve hatta kendini baştan başlatıyor. Google Play Stor'da ilgili uygulamaların yorumlarını okuduysan bu durumla karşılaşan birçok kullanıcı mevcut. Yapılacak tek şey kapsamlı bir güncellemenin gelmesini beklemek.
  • Forum girişleri 2

23.Kas.2013 12:11:25 via Website

meraba sonunda sesimi duyurabilcem ben galaxy s4 kullanıcısıyım cep telefonum yeni 4.3 sürümünden sonra belli problemler çıkarmaya başladı örnegin;''google play durduruldu'' yazısı çıkıyor ve altında tamam butonu var bu ve bunun gibiyazılar ekranımda belirince telefonum donuyor aranamıyor veya mesaj almıyor yani çekmiyor bunun üzerine knoxs uygulamasını kurdum ancak bişey değişmedi umarım bana yardımcı olursunuz...
  • Forum girişleri 2

23.Kas.2013 12:13:48 via Website

cep telefonum instagram ve tumblr dada problem çıkarıyor umarım yardımcı olursunuz
  • Forum girişleri 300

25.Kas.2013 11:06:21 via Website

Stokta olan appleri kaldırabilmeniz için, telefonunuza root işlemi uygulanması lazım.
  • Forum girişleri 52

07.Ara.2013 20:54:38 via App

Daha da komik bir sey farkettim. Babam da Samsung Galaxy Win adli bir telefon var. Cift sim kart girisli. Onda vine yukledim ve baktigimda gayet calisiyordu. Son update ile benimkide calisti ancak arka kamera ile focus yapamiyor yaptigi anda donuyor. Ayrica on kamerada goruntu basik ve uzun gozukuyor. Babamin telefonunda boyle sorunlar yok ne garip...
  • Forum girişleri 4

31.Oca.2014 21:48:34 via Website

Merhabalar
Yazmış olduğunuz bilgilerden çok faydalandım. Benim de bir sorunum var sizlerle paylaşmak istiyorum.
Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım. İnstagram da ön kamerada video cekemiyorum. İnstagram durduruldu diyor. İnstagram Fotograf çekiminde ön kamera çalışıyor. Silip tekrar yükledim birçok kez ama gene sorun çözülmedi. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler ederim.
  • Forum girişleri 52

31.Oca.2014 21:53:12 via App

Burak Yürek
Merhabalar
Yazmış olduğunuz bilgilerden çok faydalandım. Benim de bir sorunum var sizlerle paylaşmak istiyorum.
Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım. İnstagram da ön kamerada video cekemiyorum. İnstagram durduruldu diyor. İnstagram Fotograf çekiminde ön kamera çalışıyor. Silip tekrar yükledim birçok kez ama gene sorun çözülmedi. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler ederim.

merhabalar, telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüğümde her şey düzeldi. Ancak bir sorun var instagram içindeki kamera focus yaparken donuyor. Zaten vardı ve düzelmedi. Geri kalan hepsi kendine geldi. Fabrika ayarlarına dönecekseniz her şeyi yedekleyin.
  • Forum girişleri 323

01.Şub.2014 00:01:10 via App

Burak Yürek
Merhabalar
fotoğrafı normal çekip instagram'da paylaşmayı deneyin :)
  • Forum girişleri 446

01.Şub.2014 04:42:00 via App

ayn katiliyorum normal cek sonra instagram da duzelt
  • Forum girişleri 4

01.Şub.2014 12:16:31 via Website

Fotoğraf çekimde bir sorun yok. Yanlış okumuşsun heralde kardeş instagramın ön kamerası açılmıyor dedim.
  • Forum girişleri 4

01.Şub.2014 12:17:54 via Website

İzzet Eskinaz
Burak Yürek
Merhabalar

merhabalar, telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüğümde her şey düzeldi. Ancak bir sorun var instagram içindeki kamera focus yaparken donuyor. Zaten vardı ve düzelmedi. Geri kalan hepsi kendine geldi. Fabrika ayarlarına dönecekseniz her şeyi yedekleyin.

Deneyeceğim kardeşim tavsiyeni saol.
  • Forum girişleri 323

01.Şub.2014 12:52:56 via App

Burak Yürek
Fotoğraf çekimde bir sorun yok. Yanlış okumuşsun heralde kardeş instagramın ön kamerası açılmıyor dedim.
iyi de ikisi de aynı şeyi yapıyor. fotoğrafı sonradan instagramda paylaşınca birşey değişmiyorki.
2-3 önce güncelleme geldi instagrama. sorun hala devam ediyor mu denediniz mi ??
  • Forum girişleri 4

01.Şub.2014 16:28:01 via Website

Yasin Öz
Burak Yürek
iyi de ikisi de aynı şeyi yapıyor. fotoğrafı sonradan instagramda paylaşınca birşey değişmiyorki.
2-3 önce güncelleme geldi instagrama. sorun hala devam ediyor mu denediniz mi ??

Kardeşim sorun fotoğraf felan değil. İnstagramı açıp video kısmına geliyorum arka kamerada sorunsuz çalışıyor video çekip yayınlayabiliyorum. Ama ön kameraya geçince instagram çalışmayı durdurdu diyip anasayfaya dönüyo. Fotoğrafta ön kamera sorunsuz çalışıyor. Sadece instagramda video ön kamerada çalışmıyor. Sorunum o. Büyük ihtimalle programda bir sorun var. Uyum sorununu birkaç s4 kullanıcısıda belirtmişti yorumlarında.
  • Forum girişleri 1

02.Şub.2014 01:01:29 via Website

merhaba lütfen bana yardım edin benim telefonumdada benzer problemler var ancak telefonumun yalnızca 2 gb dolu clean masterı indirmeme ve herşeyi denememe rağmen instagramda ön kamera ile video çekilmiyor bendede snapchatte aynı sorun mevcuttu ancak telefonu ingilizceye çevirince düzeldi bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin
  • Forum girişleri 478

02.Şub.2014 07:25:48 via App

programla ilgili bir sıkıntı olup programa yeni bir guncelleme gelmesini beklemelisin ve sorununu google playede bildir