Samsung Galaxy Note 10.1 — Tab 10.1 P7500 Güncelleme Hakkında

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 30

30.Eki.2013 09:52:36 via Website

Forumda ki konu başlığı Galaxy Tab 10.1, ancak içerisindeki konu başlıklarında Galaxy Note 10.1 i içeren yazılar var. Yanlış bir konu içinde miyim acaba? Neyse Galaxy tab 10.1 dendiğine göre doğru alanda olduğumu düşünerek bir soru sormak istiyorum. (Cihazımın kodu P7500 )
Şu anda 2. senesinde olan cihazımın kullandığı yazılım cihaz hakkında kısmına girdiğimde 4.0.4 sürümünü kullandığımı görüyorum. Bu cihaz a bundan sonra bir güncelleme gelecek midir? yoksa artık samsung bu cihazla ile ilgili çalışmalarını sonlandırdı mı?
Ayrıca son iki gündür devamlı bir uyarı alıyorum ve bu uyarı Google Play Hizmetlerinin yüklenmesi zorunluluğu ile ilgili. Bu uygulama hakkında Google play dan okuduğum kadarı ile bazı uygulamalar için (örnek; youtube vs.) zorunlu bir uygulama olduğunu yönünde yazılar var. Ayrıca bu uygulamanın depolama kısmında aşırı yer kullandığını da okudum. Bu zorunlu ise ve bunu yüklemek durumunda isem depolama kısmında sorunu nasıl çözebilirim. Uygulamayı yüklemek zorunda mıyım? Teşekkürler

— değiştirilme tarihi 30.Eki.2013 09:55:28

• Forum girişleri 300

30.Eki.2013 10:25:30 via Website

Merhaba Çağın. Kitkat'ın birçok Android'le çalışan cihaza geleceği üzerinde bir söylenti var. Ancak bunu nasıl yapacaklarını bilmiyoruz. Sanırım 4.0.4 kullanan cihazlara da gelecek. Gingerbread ve Froyo kullanan cihazlara gelip gelemeyeceği şüpheli. Google Play hizmetlerini yükle, çok kullanışlı. Depolamayı dert etme. Cihazına Clean Master gibi ücretsiz bir temizlik uygulaması yükle. Kullanımı da çok kolay. Bak şöyle bir yazı yazdım: http://www.androidpit.com.tr/clean-master
Buna bir bak, işine yarayacak mı.
  • Forum girişleri 30

30.Eki.2013 11:09:17 via App

öncelikle yazılan sorulara hızlı cevap ve yeterli bir bilgi sağladığıniz icin sayfaniza hayran kaldım. zaten üye olmadan önce bu makaleyi okuyup clean master uygulamasını iki cihazımada kurdum ve gerçekten faydasını da gördüm. hem bilgi hemde hızınız icin tesekkurler admin ve andoridpit ekibi.
  • Forum girişleri 300

30.Eki.2013 11:45:07 via Website

Teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olduğunda elden geldiğince cevaplamaya çalışacağız. Bazen haber temposundan ötürü (bazen Berlin dışı teknoloji etkinliklerine gitmemiz, ya da bir cihazın tanıtım etkinliğine katılmamız gerekiyor) biz olmadığımızda eminiz forum üyeleri birbirine yardım edecektir.
  • Forum girişleri 30

29.Mar.2014 11:21:04 via Website

Bu tablet modeline samsung yeni bir güncelleme gönderecek midir? Göndermeyecekse eğer başka bir yoldan tableti güncellemem mümkün müdür?
  • Forum girişleri 30

12.Nis.2014 13:27:52 via Website

Anladığım kadarı ile GALAXY TAB. 10.1 (P7500) e 4.0.4 dışında bir güncelleme gelemeyeceği. Şimdi bu tablete daha ileri bir sürüm yükleyebilir miyim? Ve bunu nasıl yapabilirim?