Adroid için en iyi anti virus uygulaması nedir?

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 30

30.Eki.2013 10:15:58 via Website

merhabalar, ben hem tabletim için hem de telefonum için dr.web kullanıyorum. Light versiyonu olanı. Emin olamadığım için soruyorum. Bu uygulama iyi bir uygulama mıdır? (şimdiye kadar bir sıkıntı çıkarmadı bana) veya daha iyi bir uygulama var mıdır?
  • Forum girişleri 300

30.Eki.2013 10:27:38 via Website

Bu var: http://www.androidpit.com.tr/clean-master
Belki diğer forum üyeleri daha iyi uygulamalar biliyordur. Bu hafta bir ara temizlik performans arttırma için en iyi uygulamalar diye bir yazı yazıcam. Araştırıyorum şu an. Şimdilik bence Clean Master iyi. Ama Dr.Web de iyidir.
  • Forum girişleri 30

30.Eki.2013 11:02:28 via App

clear master uygulamasinida kullanıyorum. bilgi icin tesekkurler, incelemeyi merakla beklicem. teşekkürler.
  • Forum girişleri 30

30.Eki.2013 19:13:06 via App

adminim ben clean master uygulamasini uzunca sure kullanarak test etme sansi buldum. sonunda telefonu aşırı seviyede kastigini tespit ederek kaldırdım. telefon muthis şekilde rahatladi. sebep guncellemelerindende kaynaklanmis olabilir, temizlediklerindende kaynaklanmış olabilir diye düşünüyorum.
  • Forum girişleri 300

31.Eki.2013 10:22:24 via Website

Enteresan. Benim telefonda sular seller gibi çalışıyor.
  • Forum girişleri 304

31.Eki.2013 18:23:55 via App

Benim telefonumda da gayet akıcı çalışıyor. Clean Masterın bir problem yaratacağını sanmıyorum. Ayrıca virüs programı olarak ta Eser Mobile Security'yi öneririm.