Samsung Galaxy Note 3 — Note 3 Şarj sorun mu ?

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

31.Eki.2013 16:07:24 via Website

note 3 kullanmaya başalyı 20 gün oldu şarjım ilk zamanlar yarım gün kadar zor gidiyordu şimdi sabah pirizden alıyorum akşam 6 da %5-%10 arası oluyor ve mobil veri kapalı tasarruf modu açık parlaklık otamatik. diğer note 3 kullanan arkadaşlar sizde durum nedir ?
  • Forum girişleri 304

31.Eki.2013 18:44:33 via App

Note 3 kullanıcısı değilim ama eğer şarj ile ilgili herşeye dikkat ediyorsanız sorunun bataryanızdan kaynaklandığını düşünüyorum. Veya sürekli arkaplanda çalışan bi uygulama olabilir. En yakın Samsung mağazasına görmenizi öneririm.

— değiştirilme tarihi 31.Eki.2013 18:47:05

• Forum girişleri 1

26.Kas.2013 14:02:09 via Website

Slm arkdasim ben note 3 kulanicisiyim sana tafsiyem tlf fabrika ayarlarina getirp tlf kople sifirlaman daha sonra güc tasaruf moduyla kulanman yani note 3 kulanan olarak soyliyorum sarji en kotu 1gun goturecek gucte bende butun sosyal aglar 24 sat ac artik cok sayida oyunda mevcut ben 24 sat elimden dusurmeden beni 1 gun goturuyo sen dediklerimi ugalarsan bi faydasini gorurusun benimde basima sonyericcson xpreia da geldi 8 sat falan anca gidiyodu gunceledim olmadi ve en sonunda yeni bir batarya alarak 1 gun gitii dediyim.gibi sen guncele sonra bi batarya al
  • Forum girişleri 6

29.Eki.2014 13:59:03 via Website

Arkadaşım Sorununun birkaç maddeden ibarettir.

1 Şarj Boardı
2 Şarj Soketi
3 Batarya
4 Şarj cihazın.

Öncelikle başka bir şarj cihazında şarj etmeyi dene ( 2A ) yoksa bataryanı değiştir eğer bunları yaptım diyorsan Şarj Boardını Değiştirmen gerekir.

Öncelikle Telefonun Replikamı ? Orjınalmi ? Resimleri inceler ve bilgi verirsen yardımcı olabilirim. Bunlardan hangisi olduğunu bilmem gerek. Bataryadansa Bataryada zaten 4 Kalite var Normal kalite, A Kalite ( Star marka ), Orjınal Kalite ve Orjınal olmak üzere. Sormak istediğin birşey olursa Telefonumdan veya Mailimden ulaşabilirsin

Hasan
0 506 854 52 43
hasan.karatas00@gmail.com

image

image