Samsung Galaxy Note 3 için çok kapsamlı hata giderme güncellemesi

  • Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 300

04.Kas.2013 16:26:58 via WebsiteSamsung son phableti Galaxy Note 3 için yeni bir güncelleme çıkardı. Bu geniş kapsamlı over-the-air (OTA) güncellemesi ile Samsung, aynı zamanda yeni çıkan akıllı telefonlarında da bulunan birçok problemi çözmeye odaklanıyor.

Güncelleme ile birlikte gelen en büyük değişiklik fabrika ayarlarına dönme kilidi özelliğinde. Güncellemeden önce eğer telefon fabrika ayarlarına dönmüş ise kullanıcıdan Samsung hesabı bilgileri isteniyordu ki bu biraz şaşırtıcı ya da akıl karıştırıcıydı. Artık bu özellik sadece güvenlik ayarlarından açılabilecek yani tamamen kullanıcının keyfine kalmış, aksi takdirde varsayılan haliyle kapalı olacak.

Güncelleme aynı zamanda akıllı telefonlardaki bazı hataları düzelterek Pebble akıllı saat ile daha uyumlu bir hale getiriyor. Daha öncesinde Pebble, Android’in ulaşılabilirlik ayarlarını kullanıyordu ve birçok Samsung’un TouchWiz ayarları Pebble’a bağlanıldığında otomatikman kapanıyordu. Problemde bu kapanan özelliklerin kendiliğinden yeniden açılmamasıydı yani kullanıcı teker teker her seferinde kendi takip etmek ve açmak zorunda kalıyordu. Artık güncelleme ile Galaxy Note 3 bir süreliğine kapanan bu özellikleri kendisi açacak.

Şimdilik bu güncellemenin Galaxy Note 3 için açılmış versiyonu SM-N9005 model numaralı cihazlar için mevcut. Güncelleme 116 MB ve OTA üzerinden indirilebilir.
  • Forum girişleri 13

19.Ara.2013 22:59:02 via App

ben n9005 kullaniyorum fakat guncelleme yukleyemiyorum.cihaziniz modifiye edilmis diyor.nasil yukleyebilirm..
  • Forum girişleri 1

20.Ara.2013 07:48:45 via App

Cihazınız root edilmiş ise OTA Üzerinden alamazsınız. Tam sürüm indirip odin ile yüklemeniz gerekir.