Samsung Galaxy S4 — Samsung knox hakkında bilgi ?

• Cevaplar:14
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

11.Kas.2013 22:03:55 via App

4.3 güncellemesi ile gelen knox programı ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim
  • Forum girişleri 11

12.Kas.2013 08:14:36 via Website

Güncelleme ile gelen KNOX u kurup kurmamak size kalmış yani 4.3 e geçip KNOX kullanmayabilirsiniz. Eğer kurarsanız kendine özgü uygulamalar, widgetlar ve yeni bir ana sayfa ile geliyor.Belirli kısıtlamaları beraberinde getiriyor ki geri dönüşü yok en iyisi kurmadan önce kuran arkadaşları bekleyip onlardan bilgi almak
  • Forum girişleri 1

12.Kas.2013 09:59:15 via Website

Egemen Arslan
Güncelleme ile gelen KNOX u kurup kurmamak size kalmış yani 4.3 e geçip KNOX kullanmayabilirsiniz. Eğer kurarsanız kendine özgü uygulamalar, widgetlar ve yeni bir ana sayfa ile geliyor.Belirli kısıtlamaları beraberinde getiriyor ki geri dönüşü yok en iyisi kurmadan önce kuran arkadaşları bekleyip onlardan bilgi almak

knox u kurdum kaldırmaya çalışıyorum ama bi yöntem ararken yazınıza denk geldim bu knox kalmıyacakmı??
  • Forum girişleri 3

12.Kas.2013 16:15:01 via Website

Cevap için teşekkür ederim. Ben de kurmuş bulundum..Kaldırma gibi bir imkan da yok görünüyor. Knox moduna girerken şifre ile giriliyor. Knox ta çektiginiz resim videolar,belgeler normal modda görülemiyor.. Kurcalarken şimdiye kadar gördüklerim bunlar.
  • Forum girişleri 11

12.Kas.2013 17:54:15 via Website

Malesef KNOX u kaldırmak şuan için mümkün değil

EDIT:Kaldırılabilir fakat KNOX ile gelen kısıtlamalar ve sayaç aynı şekilde devam etmektedir.

— değiştirilme tarihi 13.Kas.2013 01:04:11

• Forum girişleri 3

13.Kas.2013 00:05:19 via App

Knox u kaldırabiliyorsunuz. Öncelikle Knox moduna girin. Telefonun sol alt menu tuşuna basın. Açılan menüde Knox hakkında ya tıklayın. Kaldır seceneğini göreceksiniz.
  • Forum girişleri 3

15.Kas.2013 12:47:41 via Website

Nasıl kullaniliyor ne icin kullaniliyor anlamadım girdikten sonra altta normal giriş ekranın var ordan tekrar normale dönüyorsun, knoxa girdikten sonra telefonu kitlersen açıldığında knox olmuyor geri, yani biri telefonu eline aldığında rahatca kullanabilir bu programin amacı ne ki
  • Forum girişleri 1

18.Kas.2013 13:04:59 via Website

Programı kaldırabilmek için;

-Programa girdikten sonra 'KNOX Ayarları' bölümüne giriyorsunuz.
-'KNOX Hakkında' bölümüne girdikten sonra Kaldır seçeneğinden programı kaldırabilirsiniz.
  • Forum girişleri 3

21.Kas.2013 12:09:02 via Website

knox aslında kalkmıyor bu yöntemde sadece icon kalkıyor. Knox uygulama yöneticisinde çalışmaya devam ediyor.Bilginize..
  • Forum girişleri 39

23.Kas.2013 10:38:11 via Website

Başlarda virüs programı sanıp hızla kurdum ama telefonumu kısıtlayınca, hiçbir sohbet, sosyal ağ vs. uygulamasına erişemeyince hızla kaldırdım.
Kişisel telefonlara göre değil, şirket vs. telefonları için kullanılabilir.
  • Forum girişleri 13

13.Oca.2014 21:27:23 via App

bende var kurulu ama calismiyor telefonunuz knox moduna girmeye yetkili degil diyor...
  • Forum girişleri 1

03.Eyl.2014 22:55:35 via Website

Egemen Arslan

Kardesim güncelleme geldi yaptım fakat hala 4.4.2 görünüyor knox u kurmak gerekiyormu 4.3 e geçmesi için yada bir yolu varsa söylersen sevinirim

• Forum girişleri 88

03.Eyl.2014 23:01:29 via App

abdurrahman Akçiçek

Egemen Arslan

Kardesim güncelleme geldi yaptım fakat hala 4.4.2 görünüyor knox u kurmak gerekiyormu 4.3 e geçmesi için yada bir yolu varsa söylersen sevinirim

gelen guncelleme bildgim kadaryla 4.3 guncellemesi diil kardesim sadece knox ve cocuk modu icin gelen bi guncelleme.bi hevesle kurdum ama bos cikti yani anlicagin

• Forum girişleri 1

06.Haz.2015 09:39:05 via Website

meraba egemen bey benim s4um var ve bugun kaldirmaya calsisirken yanlisklaaa farkli biyere girerek devre dışı biraki tiklladim odur diye dusunup bi bakiyim dedim bastigim an ana ekrana dönüp kaldırıldı yazdi yedekleme yapmadi resimlerimi kurtarmam mümkün mu acaba yardimla kurtarilabilirmi

— değiştirilme tarihi 06.Haz.2015 09:39:31