Samsung Galaxy Note 3 — Note 3 sarj problemi

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

12.Kas.2013 11:57:11 via Website

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce note aldım.ilk şarjı 18 saat yaptım kapalı ekranda % 100 göstermesine rağmen telefonu açtığımda &97 şarjı oluyor.Bekleme modunda şarj yeterli olurken turkcell tv izlerken film başı %30 şarjı düşüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

12.Kas.2013 16:11:35 via Website

Merhabalar,

S voice, magazine gibi kullanmadığpını uygulamaları devre dışı bırakabilir, ekran parlaklığını azaltıp, hatta siyah arka plan resmi kullanabilirsiniz. Özellikle Note 3'ün ekranı tam bir şarj canavarıdır. Otomatik gelen bazı Google hizmetlerinin de pilden yediğpini unutmayın ve kullanmıyorsanız bunları devre dışı bırakın. Pil performansını ölçen ve arka planda istenmeyen bir uygulamanın çalışıp çalışmasığını gösteren uygulamalar da var. Bunlardan birini indirerek sorunun ne olduğunu görmeye çalışabilirsiniz: Mesela: http://www.androidpit.com.tr/tr/android/piyasa/uygulamalar/uygulamalar/com.fulminesoftware.batteryindicator/Pil-Goestergesi
  • Forum girişleri 6

20.Kas.2013 08:12:29 via Website

Ayrıca her android telefonda bence kullanılması gereken switch network type programı ile 3g' yi kullanmadığınızda 3g' den 2g' ye geçmenizi sağlayacak uygulamayı kullanabilirsiniz. Unutmayın ki 3g fazla derecede radyasyon yaymakta ve şarj tüketmektedir.
  • Forum girişleri 1

17.Nis.2014 17:43:37 via Website

Merhabalar sorununuzu gordum de bır sey sormak ıstedım aynı sorun benım telefonumda da var . note 3 aldım 4 gun oldu. kapalıyken sarja koyuyorum 100 gosterıyor ama acınca 99 oluyor. fakat acıkken sarj ettıgımde herhangı bır sorun yok. acaba sızın telefonunuz duzeldı mı yoksa servıse mı goturdunuz yardımcı olur musunuz bu bır sorun mudur ?

• Forum girişleri 6

29.Eki.2014 13:42:15 via Website

Telefonunuzun Bataryasının içerisindeki Şarjı depolayan piller 10 veya 15 kullanımdan sonra iyice elektriği depolamaya yani daha verimli olarak kullanmanızı sağlar. 3200 Miliamperlik bir batarya ama biraz bekleyin derim. Eğer Şarj probleminiz sizin için sıkıntı yaratıyorsa 6800 Miliamperlik batarya öneririm. Yalnız bataryanın içerisindeki piiler haliyle biraz daha kalın olduğu için Arka kapak ile gönderiyorum ve bu'da sorununuzu çözecek ve Batarya süreniz 2 Katına çıkacaktırimage

isterseniz Bana ulaşabilirsiniz

Hasan
0506 854 52 43
hasan.karatas00@gmail.com

• Forum girişleri 1

13.Nis.2015 08:44:02 via Website

BEN BU DEDİKELRİNİZİ UYGULUYORUM BİR GÜN MOBİL VERİYİ AÇIK UNUTUP ALTI SAAT BOYUNCA BIRAKTIM YÜZDE 37 ŞARJI YEMİŞ %1 E GELMİŞ ŞARJ ERTESİ GÜN MOBİL VERİ KAPALI OLDUĞU HALDE AAYNI SORUN HİÇ BİR ÖZELLİĞİNİ KULLANMIYORUM SON İKİ GÜNDÜR BİR ANDA ŞARJI BİTİYOR (NOTE 3 TELEFON) YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

• Forum girişleri 1.784

13.Nis.2015 11:30:20 via Website

Şeyma Çolak

BEN BU DEDİKELRİNİZİ UYGULUYORUM BİR GÜN MOBİL VERİYİ AÇIK UNUTUP ALTI SAAT BOYUNCA BIRAKTIM YÜZDE 37 ŞARJI YEMİŞ %1 E GELMİŞ ŞARJ ERTESİ GÜN MOBİL VERİ KAPALI OLDUĞU HALDE AAYNI SORUN HİÇ BİR ÖZELLİĞİNİ KULLANMIYORUM SON İKİ GÜNDÜR BİR ANDA ŞARJI BİTİYOR (NOTE 3 TELEFON) YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

Şeyma hanım telefonu muhtemelen uzun bir süredir fabrika ayarlarına çevirmiyorsunuz. Telefonu fabrika ayarlarına cevirerek bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bende note 3 kullanıcısıyım aynı sorun benimde başıma geldi ama fabrika ayarlarına cevirmek sorunlarımı ortadan kaldırdı.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.