Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 ekran görüntüsü alma

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 13

12.Kas.2013 17:47:25 via Website

Pardon belki çok acemice bir soru olabilir ama Samsung Galaxy S4'de ekran görüntüsü alamıyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  • Forum girişleri 11

12.Kas.2013 20:17:27 via Website

Elinizi dik bir şekilde telefonun sol köşesinden sağ köşesine hızlı bir şekilde geçirerek alabilirsiniz.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

13.Kas.2013 10:49:06 via Website

Aynı şekilde ana ekran ve açma-kapama butonlarına aynı anda basarak da ekran görüntüsü almak mümkün. Bu konuda zaten bugün ve yarın sitede bir yazı da yayınlayacağız.

— değiştirilme tarihi 13.Kas.2013 11:56:06

• Forum girişleri 6

14.Kas.2013 12:05:44 via Website

Deniz Arslan
Aynı şekilde ana ekran ve açma-kapama butonlarına aynı anda basarak da ekran görüntüsü almak mümkün. Bu konuda zaten bugün ve yarın sitede bir yazı da yayınlayacağız.

Dediğinizi yapmaya çalışıyorum ama ana ekrana geri dönüyor. Başka bir kolay yolu yok mu bu işin
  • Forum girişleri 2

15.Kas.2013 01:26:22 via Website

home+power tuşlarına bi süre basılı tutarsan olacaktır.
  • Forum girişleri 3

11.Ağu.2014 13:18:51 via Website

Deniz Arslan

O İpadde Oluyor Samsung ta olmuyor Bunu Nasıl Bilmezsin

• Forum girişleri 3

11.Ağu.2014 13:42:23 via Website

Egemen Arslan

Elinizi dik bir şekilde telefonun sol köşesinden sağ köşesine hızlı bir şekilde geçirerek alabilirsiniz.

Ayarlarda Hareket Açıl Olmazsa Çalışmaz Ekliyim

• Forum girişleri 1

23.Ağu.2015 17:50:51 via Website

Hayır daha demin denedim samsung ta da oluyor.
Boşuna ukalalık taslamaya gerek yok.

• Forum girişleri 1

09.Eyl.2015 20:59:04 via Website

Cristiano Deniz Erman

Egemen Arslan

Ayarlarda Hareket Açıl Olmazsa Çalışmaz Ekliyim

Ayarlarda hareket nasıl açık hale getirebilir yardimci olurmusunuz

— değiştirilme tarihi 09.Eyl.2015 21:00:27

• Forum girişleri 2

14.Kas.2015 13:09:22 via Website

meraba admin.benim sorunum ekran görüntüsü almak istediğimde ''EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YAKALANAMIYIOR'' diye bir yazı çıkıyor ve görüntüyü kaydetmiyor.yardımcı olabilirmisiniz?

• Forum girişleri 488

16.Kas.2015 16:33:28 via Website

inan inan

meraba admin.benim sorunum ekran görüntüsü almak istediğimde ''EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YAKALANAMIYIOR'' diye bir yazı çıkıyor ve görüntüyü kaydetmiyor.yardımcı olabilirmisiniz?

Telefon hafızanın ağzına kadar dolu mu?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 26

16.Kas.2015 20:56:03 via App

Cristiano Deniz Erman

Deniz Arslan

O İpadde Oluyor Samsung ta olmuyor Bunu Nasıl Bilmezsin

Bu özelliğin ipad'le iphone'la ilgisi yok. samsung cihazlarda en pratik ekran alma yolu. Ana ekran ve ekran kilitleme tuşlarına aynı anda basmaktır. Bilmediģiniz konularda bilgi vermeyin.