Samsung Galaxy S4 — Sürekli Gelen Güvenlik Uyarısı

• Cevaplar:29
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

03.Oca.2014 11:32:36 via Website

Merhabalar,

Ne kadar yardımcı olur bilmiyorum ama bende işe yaradı gibi. telenonumu öncelikli olarak fabrika ayarlarına çevirdim. sonrasında knox uygulamasını cihazda yönetici olarak seçtim ve 3 gündür herhangi bir uyarı almıyorum. UMARIM DÜZELMİŞTİR...
  • Forum girişleri 1

30.Oca.2014 17:46:45 via Website

BEN TELEFONU YENİ ALDIM.AYNI GÜVENLİK HATASINI VERİİYOR.BİRDE ARAMA YAPARKEN TELEFON EKRANI AKILLI KILIF MODUNA GEÇİYOR.
SAMSUNG SERVİSİNİ ARADIM BANA TEK VERDIKLERI CEVAP GÜNCELLEME YAPMAYACAKTINIZ NEDEN NASIL YAPABİLİRİM DEDİĞİMDE SERVİSE GÖNDERECEKSİNİZ BİZ YAPICAZ DEDİLER.
KAFAYI YİYECEM SIFIR TELEFON AL ONDAN SONRA SORUN ÜSTÜNE SORUN LÜTFEN KESİN ÇÖZÜM BULAN VARSA YAZSIN.
YADA YENİ VERSİYON NE ZMAAN ÇIKACAK BİLEN VARSA YAZSIN,
  • Forum girişleri 27

30.Oca.2014 18:35:04 via Website

Üstad bende aynı sorunları yaşıyordum. Telefonumu dün servise verdim. Sonucu bekliyorum bakalım ne olacak. Servisten dönünce buraya yazarım sonucu...
  • Forum girişleri 1

13.Eyl.2014 11:14:15 via Website

Aynı Sorun bendede vardı çözdüm
facebook.com/spycx5 ekleyin yardımcı olayım

• Forum girişleri 1

17.Eyl.2014 12:28:31 via App

Merhaba . Bu sorun ile aylarca uğraştım . Sonunda kesin sonuca ulaştım .
Kesin sonuç !
Telefonumda 3 farklı gmail profil hesabı kayıtlıydı . 2 tanesi gmail.com ile biterken , 1 tanesi hotmail.com ile bitiyordu . Gelen oturum açma isteklerinden hotmail.com olanı SİLDİM ! Her 2 dakikada bir gelen ''oturum açma istekleri'' son 2 saattir gelmiyor !!! Güncelleme , KNOX , wirelies problemi olduğunu düşünmüyorum ! Gelen oturum açma isteklerinden gmail.com uzantısı haricindekileri SİLİN ! Ben yaptım ve oldu ! Saygılar .

• Forum girişleri 1

14.Eki.2014 00:09:43 via Website

ya kardeşim ben bu konoxsun sıfreyı unuttum degısemıyorum onu nasıl yapabılırım

• Forum girişleri 1

24.Oca.2015 02:23:40 via Website

Atkadaslar bu sorun chorom ile alakali yahminimce chorome un ya eklentileri yada chorome bulasan virislerle alakali sorun herneyse cozum basit diger ayarlara girmeniz gerekiyor orada uygulama yoneticisine girin choromu bulun veriyi silin durmaya zorlayin sonrada kaldiri secen ve cihaz size soracak chorom ilk haliyle degistirilsinmi evet deyin ve arza çözüldü ilk haliyle degistirmez iseniz bile kaldirio google marketinden yeniden kurun ben boyle cozdum size yardimci olmak istedim ciddi bir sorun degil

• Forum girişleri 58

24.Mar.2015 22:18:08 via Website

image

zarar verebilecek uygulamalari yuklenmeden once engel veya uyari kısmı olabilir belki isareti kaldir banada titreşimli uyari geliyor