Galaxy S4 (GT-I9500)_Bildirim sorunu

• Cevaplar:18
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 9

14.Kas.2013 18:32:24 via Website

Merhaba ;
Galaxy S4 (GT-I9500) cihazımda bildirim sorunu yaşıyorum ...
Facebook , Messenger , WhatsApp mesajlarının bildirimleri yaklaşık on dk sonradan geliyor ...
Operatörü (Turkcell) , Servisi (Samsung) aradım çözüm alamadım ...
Facebook ve Messenger'ı silip tekrar yükledim bir değişiklik olmadı ama WhatsApp'a hiç bişey yapmadım. CleanMaster programını kullanıyorum .
Telefonundaki önemli dosyaları yedekleyip, reset attım...
Sorun devam ediyor...
Yardım edebilirseniz çok sevinirim ....
Şimdiden teşekkürler .
  • Forum girişleri 7

19.Kas.2013 21:39:49 via App

senkronize ( sny
mobil veriyi
ayarlar baglantilar diger ayarlar şebeke
ordan gsm i seçsene belki 3gde prgblem vardir. bunlada olmuyorsa wifiden baglanip dene olmadi resetle olmadi garantiye gönder
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 04:47:09 via App

merhaba. faydalı olur mu bu bilgi bilmiyorum ama bazı batarya tasarruf uygulamaları interneti kapatıp açıyor. eğer kullanmış olduğunuz bir batarya tasarruf uygulaması ya da telefonun kendi güç tasarruf ayarları varsa oraya göz atmanız dahilinde belki probleminizin üstesinden gelebileceğinizi umuyorum. kolay gelsin.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

21.Kas.2013 11:28:07 via Website

Benim de aklıma Hasan Peker'in önerdiğine benzer bir şey gelmişti, o çok güzel ifade etmiş. Bir denemekte fayda var...
  • Forum girişleri 9

21.Kas.2013 15:11:44 via Website

hasan peker & Deniz Arslan : Bugüne kadar hiç batarya tasarruf uygulaması kullanmadım , telefonun kendi güç tasarrufu modunu kullanmadığım zamanlarda da aynı sorunu yaşıyorum , zaten güç tasarrufu modunu da zor anlarda çok nadir kullanıyorum
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 16:34:27 via App

Murat C.
hasan peker & Deniz Arslan : Bugüne kadar hiç batarya tasarruf uygulaması kullanmadım , telefonun kendi güç tasarrufu modunu kullanmadığım zamanlarda da aynı sorunu yaşıyorum , zaten güç tasarrufu modunu da zor anlarda çok nadir kullanıyorum

öncelikle S4 bende bulunmadığı için inceleme şansım yok o yüzden android'in genel özellikleri bellidir o sebeple tahmini olarak yardım etmeye çalışıyorum. belki bilgi kirliliği olacaktır ama en azından sorunu olanlara ilgisiz olmadığımızı göstermiş olmuşuzdur :-)

ayarlar kısmında hesaplar bölümü var orda hesap ekle kısmından whatsapp ve facebook gibi uygulamaları aktif hale getirebilirsiniz. sonrasında arka plan veri engelleyici uygulama varsa bunu kapatmalısınız. ayrıca telefonun kendi ayarlarından da arkaplan veri kapatma özelliği olması gerek onu kontrol et. bu söylediklerim de olmazsa galiba telefonunuzda yazılımsal sorun vardır. yeni yazılım atıldığında düzeleceğini umuyorum.
  • Forum girişleri 9

22.Kas.2013 15:02:22 via Website

Hesaplar kısmında aktifler . Diğer söylediklerinizi de kontrol ettim . 4.3 öncesinde vardı halende devam ediyor . Maalesef olmuyor soruna çözüm bulamıyorum . İlgilendiğiniz için ve önerileriniz için teşekkür ediyorum , tabi herkese .
  • Forum girişleri 9

22.Kas.2013 15:04:09 via Website

Ayrıca şöyle bi durum var ; uygulamada ilk mesaj geldikten sonra diğer mesajların bildirimleri zamanında geliyor 10 dk gecikme olmuyor .
  • Forum girişleri 48

22.Kas.2013 17:51:33 via App

bende whatsapp da bir problem yok da face uygulamasını hiç kullanmıyordum dün yükledim bakayım dedim söylediğiniz problem bende de oldu bildirim yarım saat falan sonra geldi. face den kaynaklanan bir problem olabilir. ayrıca yeni face sürümü geldi bir de onu deneyin sonuç ne olacak yazarsanız sevinirim. kolay gelsin
  • Forum girişleri 9

23.Kas.2013 17:23:33 via Website

Evet , yeni sürümle beraber sorun giderildi gibi görünüyor en azından şimdilik bir gecikme olmuyor ama kendi seçtiğim bildirim sesi değilde Messenger'ın kendi sesi çalıyor çözemedim neden böyle yapıyor . Durum şu an budur , ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim .
  • Forum girişleri 9

23.Kas.2013 23:18:40 via Website

Maalesef sorun tekrar ediyor :( Yine gecikmeli olarak gelmeye devam ediyor bildirimler .Sanki mobil veriyi kapatıp açınca ya da mobilden Wi-Fi bağlantıya geçince bildirimler biraz daha erken geliyor ve sanırım Wi-Fi da hiç gecikmiyor bildirimler . Sorunun telefonda mı , uygulamalarda mı yoksa bağlantıda mı olduğunu çözebilseydim oraya odaklanırdım . Servise göndermeyi de hiç istemiyorum .
  • Forum girişleri 1

07.Mar.2014 10:46:58 via Website

Merhaba. Sorunu çözdünüz mü? Aynı sorun bende de var. Ne kadar formatladıysam her şeyi silip tekrar yüklediysem de çözülmedi bi türlü.
  • Forum girişleri 1

18.Mar.2014 13:25:44 via Website

TEMİZLEME PROGRAMINI KALDIR DOSYALARINDAN GEREKSİZ DOSYALARI SİL.GEREKSİZ UYGULAMALARI KALDIR ..ANLIK İLETİ Yİ SEÇ.PEL ALISILMIS BIR SORUN DEGİL. TEL.FAB AYARLARINA DONDUR.
  • Forum girişleri 2

15.Ara.2014 20:57:50 via Website

merhaba sorunu cozdunuz mu bende yaşıyorum lütfen cvp yazarsanız sevınırım

• Forum girişleri 2

15.Ara.2014 20:59:01 via Website

Murat C.

Maalesef sorun tekrar ediyor :( Yine gecikmeli olarak gelmeye devam ediyor bildirimler .Sanki mobil veriyi kapatıp açınca ya da mobilden Wi-Fi bağlantıya geçince bildirimler biraz daha erken geliyor ve sanırım Wi-Fi da hiç gecikmiyor bildirimler . Sorunun telefonda mı , uygulamalarda mı yoksa bağlantıda mı olduğunu çözebilseydim oraya odaklanırdım . Servise göndermeyi de hiç istemiyorum .

merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum cozum varsa lutfen haberder edın

• Forum girişleri 1

02.Eyl.2015 08:27:25 via Website

Bnde okunmamış bildirimler ve msjlar için boş mesaj sesi gelip duruyo 5dk bir lütfen yardımcı olun

• Forum girişleri 488

02.Eyl.2015 08:29:20 via Website

Eser ekn

Bnde okunmamış bildirimler ve msjlar için boş mesaj sesi gelip duruyo 5dk bir lütfen yardımcı olun

Bildirim ayarlarında hatırlatmalar var onu kapatmalısın :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..