reklam engelleme

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 20

15.Kas.2013 07:30:33 via App

reklam engelleme uygulaması arıyorum. . bir cogunu denedim işe yaramadi. Teşekkürler
  • Forum girişleri 304

19.Kas.2013 15:28:55 via App

Ne yazık ki çoğu reklam engelleme uygulaması root gerektiriyor. Onun dışında öyle bi program var mıdır bilmiyorum.
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 05:07:31 via App

arkadaşların dediği gibi reklam engelleme uygulamalarının geneli root istiyor. ama Avast Antivirus 'un lisanslı sürümünde şerit ve tam ekran reklam engelleme özelliği getirilmiş. bir aydır falan kullanıyorum reklam problemi yaşamadım. yine de para vereceğiniz için biraz araştırıp ona göre almanızı öneririm. kolay gelsin
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

21.Kas.2013 11:18:55 via Website

Cihazınız root'lu ise, şu adresten Adblock Plus'ı indirip deneyebilirsiniz. http://adblockplus.org/en/android-install

Uygulamayı manuel olarak indirip kurmanız gerekiyor, zira Google, buna benzer uygulamaların hepsini Play Store'dan kaldırdı.
  • Forum girişleri 12

24.Kas.2013 13:20:27 via App

bi süre önce google marketten by tarz programları kaldırdı ve yasakladı.. programın adı adaway. arama motorundan arastırıp indirebilirsin. root şart.

— değiştirilme tarihi 24.Kas.2013 13:21:35

• Forum girişleri 1

06.Tem.2014 09:43:00 via App

sayın deniz bey ben ne zaman androidpid e girsem ogun gun boyunca ana ekranima uygulama reklamlari geliyor reklam gelmeye basladigini bile o han hissedebiliyorsun cunku reklam ekrana cikmadan once ekran donuyor reklami kaldirip geri tusuna basmadan ekrana bisey yapamiyorum bu mesaji yazarkende geldi mesela en guzel okey programi hemen yukle diye bunun bu siteyle bi alakadi varmi yoksa baska bir sonrunummu var