Samsung Galaxy Note 3 — N9000 Mİ Yoksa N9005 mi? hangisini tercih etmeliyim?

• Cevaplar:32
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 13

13.Şub.2014 10:12:45 via App

Kardeşim ankarada benim bi adamım var 200 tl ye halletti bende aynı problemi yaşadığım için 1 hafta kullanamadim.istersen halledelim
  • Forum girişleri 13

13.Şub.2014 10:16:45 via App

Kardeşim hiç bi sorun yaşamazsin bigün olsun canavar gibi ...getirt kaydetti imei sini eğer sim kilidi çıkarsa 200 tl ye Halloluyor. türkiyede bunu başaran tek adam var bugüne kadar o da benim ...bende sim kilidi problemi çıkmıştı. 200 tl verdim .
  • Forum girişleri 13

13.Şub.2014 10:20:06 via App

TC Çağrı Dündar
kardeşim bende getirtim ama sim ağı sim kilidi aç diyor telefoncularda yapamadı europan burda kullanılamıyor diye duydum sen nasıl kullanıyorsun bende avea dan kayt ettirdim pasaporta türkçe destekliyor ama yaptıramadım
200 tl ye halloluyor bende yaşadım aynı problemi ve çözüm bulan tek adam bendim o zaman. hala da duymadım çözüm bulan. benim bi adam var o yapmisti. ..
  • Forum girişleri 1.065

13.Şub.2014 10:21:39 via App

mete bende ankaradayim soyle de bilelim lazim olur ilerde kimmis abi bu adam

HAZREC..

• Forum girişleri 12

13.Şub.2014 10:31:15 via App

Iyi günler Yusuf bey ben de şu anda sm-n9005 cihazını kullanmaktayim cihaz 4g ama su anda Turkiyede 4g desteklenmedigi için 4g işime yaramıyor yani tam olarak servis hizmetlerini kullanmıyorum ama telefonun genel olarak kullanımında hiçbir problem yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Saygılar.
  • Forum girişleri 6

14.Şub.2014 21:17:13 via Website

Berke Akyıldız
Iyi günler Yusuf bey ben de şu anda sm-n9005 cihazını kullanmaktayim cihaz 4g ama su anda Turkiyede 4g desteklenmedigi için 4g işime yaramıyor yani tam olarak servis hizmetlerini kullanmıyorum ama telefonun genel olarak kullanımında hiçbir problem yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Saygılar.

Berke bey merhaba;
İlgiliniz için öncelikle teşekkür ederim. Bir kaç sorum daha olacak size
1. Telefonu hangi ülkeden aldınız yada getirttiniz.
2. Telefon Ne kadara mâl oldu ?
3. N9005 serisi için Türkiye de çekmiyor, Belli bir süreden sonra Sim kilidi devreye giriyor yorumlarını okudum. Sim Ağı Sim Kilidi Aç şeklinde arıza veriyormuş sizce doğru mu böyle bir durumla karşılaştınız mı ?
  • Forum girişleri 12

15.Şub.2014 07:54:02 via App

Iyi günler Yusuf bey ben teşekkür ederim.
Öncelikle telefonu Suudi Arabistandan getirttirdim telefon bana 1800 lira gibi bir fiyata mal oldu yalnız dikkat edin derim guvenmediginiz biri varsa cin mali da var orda ondan getirip size orijinal diyebilir zaten siz anlarsınız öyle bir durumda
3. olarak telefonda öyle bir sorun hiç yaşamadım nereye gittiysem tam olarak çekiyor sadece 1 kere öyle bir şey oldu ama siz de biliyorsunuzdur ki telefonu türkiyeye kaydettirmeden kullanamazsınız kaydettirdikten sonra o sorun ortadan kalkıyor ve size mükemmel bir hızla note 3 keyfini yaşatıyor sorunsuz bir şekilde.

Saygılarımla.
  • Forum girişleri 6

15.Şub.2014 20:10:09 via Website

Berke Akyıldız
Öncelikle telefonu Suudi Arabistandan getirttirdim telefon bana 1800 lira gibi bir fiyata mal oldu yalnız dikkat edin derim guvenmediginiz biri varsa cin mali da var orda ondan getirip size orijinal diyebilir zaten siz anlarsınız öyle bir durumda
3. olarak telefonda öyle bir sorun hiç yaşamadım nereye gittiysem tam olarak çekiyor sadece 1 kere öyle bir şey oldu ama siz de biliyorsunuzdur ki telefonu türkiyeye kaydettirmeden kullanamazsınız kaydettirdikten sonra o sorun ortadan kalkıyor ve size mükemmel bir hızla note 3 keyfini yaşatıyor sorunsuz bir şekilde.

Saygılarımla.

Bende şu an kıbrısdayım buradan almayı planlıyorum. 1700, TL civarı tutacak 150 TL ye yakında Türkiye de kayıt işlemlerine vermeyi planlıyorum. Telefonu burada inceledim orjinal ürünler hepsi. 3 çeşit geliyormuş kıbrısa Dubai'den, G. Kore'den ve İngiltereden ben G. koreden gelen direk fabrika çıkışlı bir kutu var onu almayı planlıyorum. Bakalım hayırlısı. KKTC'den alınan telefonlar Türkiye'de pasaportsuz kayıt edilebiliniyormuş. O da artı bir özellik.
  • Forum girişleri 12

16.Şub.2014 16:19:45 via App

YUSUF YILDIZ
Berke Akyıldız

Saygılarımla.

Bende şu an kıbrısdayım buradan almayı planlıyorum. 1700, TL civarı tutacak 150 TL ye yakında Türkiye de kayıt işlemlerine vermeyi planlıyorum. Telefonu burada inceledim orjinal ürünler hepsi. 3 çeşit geliyormuş kıbrısa Dubai'den, G. Kore'den ve İngiltereden ben G. koreden gelen direk fabrika çıkışlı bir kutu var onu almayı planlıyorum. Bakalım hayırlısı. KKTC'den alınan telefonlar Türkiye'de pasaportsuz kayıt edilebiliniyormuş. O da artı bir özellik.

KKTC den alınan telefonların gerçekten pasaportsuz kaydedilmesi çok iyi bir durum ve g.kore malını tavsiye ederim.
  • Forum girişleri 13

21.Şub.2014 22:48:00 via App

valla abartılmayacak gibi değil ki ....:):) samsung bana maaş vermiyor böyle konuşuyorum die S4 ve G2 ile kıyasliyorum bu cihazları kullanarak tabi...ve ilerde win8 samsung lara kurulur iken malesef lg G2 bundan faydalanmayacak. o kalite kokan tasarımından dolayi.....
  • Forum girişleri 1

06.May.2014 15:25:29 via Website

selamın alyküm hacı abi. bende arabistandan getirtmeyi düşünüyorum ama sim kilidi problemi flan varmı nasıl oluyo bana bi anlat yaaw :) nekadara maal oldu sana tlfnun gelmesi sim kilit varsa açılması tlfn kayt felan ?

• Forum girişleri 1

03.Haz.2014 10:17:32 via Website

Yusuf Bey Merhaba,

Kırbıstan telefonu aldınız mı? Herhangi bir problem yaşadınız mı Region Lock vs gibi. Bende kıbrıstan almayı planlıyorum.

• Forum girişleri 1

16.Şub.2015 15:07:57 via Website

mete alp

Kardeşim hiç bi sorun yaşamazsin bigün olsun canavar gibi ...getirt kaydetti imei sini eğer sim kilidi çıkarsa 200 tl ye Halloluyor. türkiyede bunu başaran tek adam var bugüne kadar o da benim ...bende sim kilidi problemi çıkmıştı. 200 tl verdim .

Hacım meraba bnm note 3un sıkıntısı büyük senin servise nasıl ulaşabilirim ?