Sony Xperia Z — Xperia Z Açılmıyor Yardım

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

17.Kas.2013 23:12:29 via Website

Merhaba, Xperia Z sahibiyim ve dün telefonumun şarjının tamamen boşalması ile telefonum kapandı ve eve gelip şarja taktım yarım saat sonra ise telefonumu açmayı denediğimde açılmıyor. Şarja taktığımda ışık yanıyor fakat kırmızı yanıyor sürekli.Dünden beri şarjda tutuyorum ve bir değişme yok. Desteği aradığımda açma/kapama tuşuna ve ses yükseltme tuşlarına aynı anda basılı tutun titreme olması gerekiyor dedi oda olmadı servise yollayın dedi. Servise şuanda yollamak istemiyorum 2 3 hafta sürücek çünkü telefon bana şuanda gerekli. Ve Antalya / Finike de ikamet ediyorum öğrenciyim burda öyle üst düzey iyi bir teknik servis yok hatta yok bile diyebilirim. Bu konuda bilgisi olan ve ya önerisi olan var mı ? Lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.
  • Forum girişleri 2

18.Kas.2013 12:53:12 via Website

hocam 2 programıda denedim fakat hani o programlarda yönergeler varya ses açma yada kısma tuşuna tıklayarak usb yi bağlayın diye yapıyorum yinede değişen bişey olmuyor tık yok yani ve hala o yönergeyi göstermeye devam ediyor :(
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 05:17:04 via App

başka batarya denediniz mi belki şu an ki batarya bir şekilde kullanılamayacak duruma gelmiş olabilir. çünkü bildiğim kadarıyla şarj tamamen bitip telefon kapandığı zaman bataryanın ömrü azalıyor. geçmiş olsun...
  • Forum girişleri 6

03.Ara.2013 04:06:55 via App

arkadaşım Xperia z modeli kapalı kutudur batarya çıkarması mümkün değildir. :)
  • Forum girişleri 135

18.Ara.2013 01:29:31 via App

en uygun ve merdıven altı telefoncular versıyon yukluolar kesın çözum zaten gınceleme yapacaksın telefona garamtı dısı kalmaz
  • Forum girişleri 1

27.Oca.2014 12:56:38 via Website

Hacı benimde geçen tlfn %1 den sonra kapandı açılmadı açıyom şarj yok ışığı yanıyor pcde flashlamada yapılmıyordu eni sonu 1 saat gibi bi zamanda pcye bağlı kaldı kendiliğinden pil şarj oluyor görüntüsü ekrana geldi ve şu andada çalıyor sende dene yalnız pcde bütün sürücüleri yüklü olsunki tlfn pcyi algılasın hemen algılamaz baya bekleyecen ;)
  • Forum girişleri 446

27.Oca.2014 13:38:23 via App

kesin bataryasina cok sarj etmekten bozulmus olabilir bence garantisi varsa servise verin
  • Forum girişleri 1

16.Mar.2014 00:04:32 via Website

arkadaşlar bir site var ve bu telin uzmanı bu tel ile akla ne geliyor ise anında cvpliyor...belki faydası olur...xperiaturkey.com bir bakın isterseniz...
  • Forum girişleri 2

13.Tem.2015 11:07:31 via Website

Bayram Yıl

başlatma tuşu, ses açma tuşuna aynı anda bas çihaz titreşim verene kadar da basılı tut açılır

teşekkürler bayram bey doğru tespit sayenizde telefonumu actım

• Forum girişleri 1

02.Eyl.2015 15:06:47 via Website

bayram bey benim telefonum xperia Z3 Telefonum kendiliginden kapandı bidaha açılmadı nasıl açabilirim ??

• Forum girişleri 1

17.Ara.2016 18:09:46 via Website

benm z3 te o sekılde oldu sarj oluyor dıyor kapanıo tekrarlıyo kapalıyken tamemn btmıstı bataryası sarja takılıyken mı sas acma guc tusuna basıcaz

• Forum girişleri 1

19.Oca.2017 08:51:24 via Website

benim cihaz sony xperia z1 başlatma tuşu ile ses tuşuna basılı tutuyorum titreşiyo ama açılmıyor
bilgisayarada takıyorum bağlanmıyor
bataryasını çıkarmaya denedim apple gibi çıkmıyor