Samsung Galaxy S4 — Kulaklığa Az Ses Gelmesi

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 52

18.Kas.2013 15:38:11 via App

Merhabalar bir sorum var: 3 senedir Blackberry kullanıyordum. 3 ay önce SG4'e geçtim. Blackberry kullanırken Sennheiser HD 25 adlı kulaklığı kullanıyordum. Ses kalitesi temiz ve yüksek geliyordu. SGS4'e geçince kulaklığa az ses gelmeye başladı. Yani ayni yüksekliğe ulaşamıyorum. Pek kulak içi kullanan biri değilimdir ama telefonla birlikte gelen kulaklıkla hiçte olmasa güzel ses alıyorum.

Acaba bu ses olayını sennheiser kulaklığımda nasıl kullanabilirim? Teşekkürler.
  • Forum girişleri 52

18.Kas.2013 18:32:34 via App

Herhangi bir çözüm?

— değiştirilme tarihi 18.Kas.2013 18:32:41

• Forum girişleri 300

20.Kas.2013 10:25:58 via Website

Kulaklığın tipine baktım da, ucu sanki kalın gibi. Girişiyle ilgili bir sorun olmasın? Cihazda elimde olmadan bu konuda yardım etmek çok zor.
Belki bu tip bir program da yardımcı olabilir. http://www.androidpit.com.tr/tr/android/piyasa/uygulamalar/uygulamalar/com.system.tool.soundvolume.amplifier/PRO-Sound-Volume-Amplifier
Ya da iyi bir müzik çalar.
http://www.androidpit.com.tr/poweramp-music-player-trial-android
Denemekte fayda var.
Belki de kulaklığınız telefona uygun değildir. Ama bunlar hep tahmin.
  • Forum girişleri 52

20.Kas.2013 14:48:55 via App

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, uygulamaları denedikten sonra buraya ayrıntıları yazacağım. Kulaklık ucu 3.5 ve telefon içinde uygun olan o diye biliyorum. Fit bir şekilde oturuyor deliğe.
  • Forum girişleri 300

20.Kas.2013 17:04:19 via Website

Bir deneyin. İşe yarıyor mu bizimle paylaşın.
  • Forum girişleri 52

20.Kas.2013 19:55:00 via App

Boost ile galiba daha iyi oldu ama kesin cevabımı yarın söyleyebilirim. Evde pek anlaşılmıyor farkı. Yinede teşekkür ederim.
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 04:33:18 via App

kulaklık girişlerinin çapı aynı olmasına rağmen telefonlara uyum konusunda problemler olabiliyor(sebep ne bilmiyorum).örneğin android telefonumda kullandığım kulaklık Nokia telefonda cırıltı ve kısık ses veriyor. uygulamalarla bu sorunun üstesinden gelinceğini sanmıyorum. kolay gelsin.