Samsung Galaxy S4 — s4 video izleme sorunu

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 48

21.Kas.2013 22:08:39 via App

merhaba arkadaşlar. bir yakınım s4 ünde Wi-Fi den video rahatça izleyip şebeke üzerinden YouTube da dahi video açamadığını söyledi.
-3G açık
-Şebeke gücünde problem yok

çözüm önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler .
  • Forum girişleri 300

26.Kas.2013 17:56:17 via Website

Hasan Bey, veri kullanımı kotasıyla ilgili olmasın? Operatöre sordu mu acaba?
  • Forum girişleri 48

27.Kas.2013 02:24:06 via App

öncelikle cevap için teşekkürler. hayır veri kullanım kotası ya da adil kullanım kotası söz konusu değil İdil Hanım. internette gezinirken gayet hızlı yani şebeke üzerinden internete girmede falan bir problem yok sadece videoyu açmıyor. android de eski Symbian işletim sistemlerinde olduğu gibi (Realplayer'de) video izlemek için ayrıca ayar yapmaya gerek yok diye biliyorum. başka bir sebepten olabilir mi acaba?
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

27.Kas.2013 10:43:16 via Website

Kesin olmamakla birlikte sorun operatörün uyguladığı 3G ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. 3G ayarlarını varsayılan döndürüp, mobil datayı açıp kapadıktan sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Bu şöyle yapılıyor:
Ayarlar > Diğer ağlar > Mobil ağlar > Erişim Noktası Adları > Menü > Varsayılana sıfırla
  • Forum girişleri 48

27.Kas.2013 19:06:08 via App

ilginiz için teşekkürler sorunu önerdiğiniz adımları izleyerek hallettik. kolay gelsin....

— değiştirilme tarihi 28.Kas.2013 02:33:52

Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

28.Kas.2013 11:28:00 via Website

Biz teşekkür ederiz. İşe yaramasına çok sevindim.
  • Forum girişleri 2

28.Kas.2013 12:56:42 via Website

Deniz Bey kolay gelsin. Siteye yeni üye oldum ve benim de s4 ün videosu hakkında bir sorum olacaktı. s3 lerde herhangi bir klip oynarken ekran üzerinde fotograf çekme butonu çıkıyordu ve bu şekilde videodan o an resim çekebiliyorduk. peki s4 için bu durum yok mu ? video çekerken evet foto tuşu var fakat klipten alma şansımız yok mu ?
  • Forum girişleri 1

24.Oca.2014 22:09:22 via Website

aynı sorun bendede vardı o kadar araştırmama rağmen vodafone bayisine gitmeme rağmen video izleme sorununu giderememiştim sayenizde kolayca hallettim yardımınız için çok teşekkürler
  • Forum girişleri 1

29.Nis.2014 03:11:55 via Website

Slm öncelikle sizin arkadaslara öneriniz i denedim ama olmadı facebook dan video izlerken son günlerde istediğiniz sayfa bulunamadı diyo bir kaç gün öncesine kadar rahatlıkla aynı yerden video izlenebiliyor dum şimdiden teşekkürler