Samsung Galaxy S4 — s4 rehber de 2 umara sorunu

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

26.Kas.2013 23:04:23 via Website

Arkadaslar dun bana 4.3 guncellemesi geldi iyi hos hizlanmis felan ama rehberimde hem cihaz hem sim karttaki kisi ler gozukuyor. Goruntulenecek kisilerden sadece cihaz diyorum. Rehberi kapatip acinca yine sim dekilerde telefondakilerde gozukuyor. Yani suan gereksiz yere 1 kisi 2 kere yer kapliyor . Goruntulenecek kisiler ise yaramiyor rehberi kapatinca yine aynisi oluyor. Bu olaya kalici olarak cozum varmi? Yani kalici olarak cihazdakiler gorulse sadece. Her actigimda sadece cihazdakileri gorsem. Goruntulenecek kisilere her defasinda girip ayarlamasam?
  • Forum girişleri 1

26.Kas.2013 23:19:39 via App

rehber görüntülenecek kişi sekmesinde özelleştirilmiş liste kısmında hangi kayıtların gösterilmesini istiyorsan onları seç..
  • Forum girişleri 2

26.Kas.2013 23:56:43 via Website

Yaptim dostum hepsini goruntulenecek kisiler sekmesinde yaptigim tum ayarlar rehberi kapattiktan sonra basa donuyor. Yine hem sim hemde cihaz daki kisiler ayni anda gozukuyor
  • Forum girişleri 300

27.Kas.2013 10:28:08 via Website

Telefonunun rehberine gittiğinde hani Ayarlar'ın olduğu bir pencere açıyorsun ya, orada Merge Contacts olmalı, oradan seçip, editleyip, ekstra gereksiz numaraları kaldırabilirsin. Bunun sebebi, sen Google hesabınla bağlanınca telefona, otomatik olarak oradaki şeyler aktarıyor, rehberin gereksiz kalabalık oluyor.