Samsung Galaxy Note 3 — note 3 dursuruldu problemi..

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

04.Ara.2013 23:26:49 via Website

Arkadaslar bende de note 3 var.. telefon galeriden yada dosyalarimdan birsey sildigimde galeri durduruldu yada dosyalarim durduruldu hatasi veriyo.. bunun sebebi ne olabilir.. servise vermelimiyim.yoksa bi sebebi var mi.. daha once boyle birsey olmuyodu.. bide kod girerek faktory reset yapsam olurmu duzelir mi..

Fabrika ayarlarina dondugumde bikacgun hersry normal ama bikacgun sonra yine ayni hatayi veriyo ve suan bu sekilde...
  • Forum girişleri 300

05.Ara.2013 10:21:31 via Website

Reset atsanız düzelir. Ancak rehberinizi, fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı, önemli olan herşeyi yedeklemeniz lazım.
  • Forum girişleri 7

05.Ara.2013 15:23:35 via Website

Merhaba... telefonumu son 10 gunde 3 krz fabrika ayarlarina dondurdum.. evet ilk bikac gun normale donuyo ama 3 gun sonra tekrar ayni hatayi almaya basliyorum ve bu cok sinir bozucu.. galericek bir foto bile silsem hata veriyo sinir oldum.. garantiye mi versem yoksa baska bi cozumu var mi..
  • Forum girişleri 48

05.Ara.2013 18:48:42 via App

android versiyon güncellemesinden dolayı bir problem olabilir eğer böyle düşünüyorsanız servise göndermeyi ertelemek daha akıllıca olur .hem bu süre zarfında galeri ve dosya yöneticisi yükleyerek onları deneyebilirsiniz aynı problemler oluyor mu onda da. galeri için bir zamanlar kullandığım QuickPic uygulamasını önerebilirim. dosya yönetici olarak da vazgeçilmezim Solid Explorer önerebilirim. geçmiş olsun.
  • Forum girişleri 7

05.Ara.2013 18:56:44 via Website

Dediginizi ilk basta bende denedim. Farkli bi uygulama ile galeri ve dosya yoneticisini kullanmayi.. ama problem ayni.. degisen birsey olmadi.. birazdan tekrar fabrika ayarlarina donucem.. umarim tek sorun guncellemeden kaynaklaniyodur... garanti ile ugrasmak istemiyorum..
  • Forum girişleri 7

05.Ara.2013 21:01:03 via Website

Az once telefonu kies ile yedekledim ve fabrika ayarlarina dondum.. tekrar yedekledigim dosyayi yukledim... ama sonuc husran... telefon ayni hatayi veriyo...
  • Forum girişleri 7

07.Ara.2013 10:00:24 via Website

Guncelleme bugun geldi ama ayni problem devam ediyor... garantiye yollamaktan baska carem kalmadi...