Samsung Galaxy S4 Şarj

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

12.Ara.2013 22:25:18 via Website

Arkadaşlar Samsung Galaxy S4'e 4.3 Güncellemesi Geldiğinden Şarj Wi-Fi Açıkken Daha Çok Gitmekte... Telefonunuzda Bir Problem Olduğunu Düşünmeyin Samsung Bu durumu En Yakın Zamanda Çözecektir Ben Temmuz 2013'de Aldım S4'ü Ve Bu Güne Kadar Sorun Yaşamadım Hemde En Ufak Şekilde Size Biraz Saçma Gelecek Ama 2-3 Günde Bir Cihazınızı Yeniden Başlatın Performasn Farkını Göreceksiniz:grin:
  • Forum girişleri 6

07.Oca.2014 10:07:02 via Website

ben s4 kullanıyorum. telefonumu sarja takıyorum ama şarj oluyor demiyor ve kırmızı ışıık yanmıyor yani şarj göstergesi çıkmıyor ama telefonumun şarjı doluyor. sorun şarj aletinde değil sanırım telefonda çünkü baska telefonlarda ve şarj aletlerinde denedim. bir de telefonumu usb ile bilgisayara baglıyorum ordanda cıkmıyor. acaba bu bi bozukluk mu ya da telefon ayarlarlarından falan düzeltilecek bir şey midir.

Sorun ledlerin çalışmıyor olması değil.şarja taktığımda şarj oluyor demiyor ve pil göstergesinin içinde çıkması gereken şimşek işaret çıkmıyor zamanla pil yüzdesi yükselerek batarya geçte olsa doluyor. bu problemle beraber telefonu bilgisayarda görmüyor.başka bir s4 ün pilini taktık sorun devam ediyor. geliştirici seçeneklerinden usb ve hata ayıklamayıda işaretledim ama sorun devam ediyor.yazılımsal birşeyse cevabı varmıdır.

aynı problemi yaşıyorum bu sabah fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi.
lütfen bana yardımcı olun.
  • Forum girişleri 619

07.Oca.2014 22:30:26 via Website

yaşar tahsin bozkaya
ben s4 kullanıyorum. telefonumu sarja takıyorum ama şarj oluyor demiyor ve kırmızı ışıık yanmıyor yani şarj göstergesi çıkmıyor ama telefonumun şarjı doluyor. sorun şarj aletinde değil sanırım telefonda çünkü baska telefonlarda ve şarj aletlerinde denedim. bir de telefonumu usb ile bilgisayara baglıyorum ordanda cıkmıyor. acaba bu bi bozukluk mu ya da telefon ayarlarlarından falan düzeltilecek bir şey midir.

Sorun ledlerin çalışmıyor olması değil.şarja taktığımda şarj oluyor demiyor ve pil göstergesinin içinde çıkması gereken şimşek işaret çıkmıyor zamanla pil yüzdesi yükselerek batarya geçte olsa doluyor. bu problemle beraber telefonu bilgisayarda görmüyor.başka bir s4 ün pilini taktık sorun devam ediyor. geliştirici seçeneklerinden usb ve hata ayıklamayıda işaretledim ama sorun devam ediyor.yazılımsal birşeyse cevabı varmıdır.

Pili cikarip takin acin teli sarz olur yildirim isaretide gelir pilden arkadasim.

aynı problemi yaşıyorum bu sabah fabrika ayarlarına döndüm düzelmedi.
lütfen bana yardımcı olun.

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

01.Şub.2014 02:29:18 via Website

Kardes sorunu çözdünmu aynı sorun bendede var
  • Forum girişleri 446

01.Şub.2014 04:39:45 via App

bence hic beklemeden servise verin telefonda sorun varsa iyice arta bilir