Samsung Galaxy S4 — Galaxy s4 i337 3g internet problemi?

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

17.Ara.2013 21:15:46 via Website

Merhaba öncelikle, samsung s4 i337 modeli sahibiyim yeni aldım o yüzden acemisiyim,şimdi benim aylık mobil internet paketim var fakat bu model 4g destekliyormuş yanlış anlamadıysam , ve ben biraz karıştırdım ama beceremedim bu paketi kullanarak internete giremiyorum, ekranın en üstünde 4g yazıyor ,nasıl girebilirim internete 3g olarak vs. nolur yardım edin almadan önce pek bi bilgim yoktu,telefonu en çok internet gerekne uygulamalarla kullanırım,internet olıcaksa bi değeri yok benim için bu telefonun, moralim bozuldu iyice ne yapmam gerekiyor?
  • Forum girişleri 48

20.Ara.2013 05:56:55 via App

Telefon hakkında bir bilgim yok ama zaten Türkiye'de 4g yi kullanamazsın. Çünkü şu an hiçbir operatör bunu desteklemiyor. Telefonun şebeke ayarlarından 3g ya da EDGE (2g) modunu seçerek internet erişimini sağlayabilirsin. (telefonun hiç mi internete girmiyor ya da sadece 3g den mi girmiyor bunu tam olarak anlamadım)

Ayrica operatörünü de arayıp müşteri hizmetlerinden 3g yi açtırman gerekiyor.

Geçmiş olsun...
  • Forum girişleri 2

20.Ara.2013 13:46:57 via Website

hasan peker
Telefon hakkında bir bilgim yok ama zaten Türkiye'de 4g yi kullanamazsın. Çünkü şu an hiçbir operatör bunu desteklemiyor. Telefonun şebeke ayarlarından 3g ya da EDGE (2g) modunu seçerek internet erişimini sağlayabilirsin. (telefonun hiç mi internete girmiyor ya da sadece 3g den mi girmiyor bunu tam olarak anlamadım)

Ayrica operatörünü de arayıp müşteri hizmetlerinden 3g yi açtırman gerekiyor.

Geçmiş olsun...

i9500 olan s4 lerde şebeke modu diye bi secenek var oradan 3g 2g diye secebiliniyo galiba işte bende o şebeke modu seceneği yok o menüde, mobil verisini aktif edince H ya da E değil de 4g yazıyor ve girmiyor nete,wifi ile bağlanabiliyorum onda bi problem yokta bu dediğim şekilde giremiyorum, internete giremediğim için telefonu kardeşime verdim şimdilik,geçen gün telefonun az çektiği bi yere girmiş ordayken 4g yerine h harfi çıkmış google a fln girebilmiş sonra 4g ye geçince tekrar internet iptal,yani bunu ayarlayabileceğim bişey yok, diğer herşey aynı normal i9500 s4 lerle