Samsung Galaxy S3 — S3 oyunlardaki kasma sorunu lütfen yardımcı olun :(

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 27

23.Ara.2013 19:16:08 via Website

Herkese merhaba cihazım dediğim gibi s3.4 çekirdekli bir cihaza 1 gb ram koymuşlar mutsuz degilim memnunum ama oyunlarda bazen kasma yapıyor.s2 kullanıyordum ben kesinlikle böyle bir şeyle karşılaşmadım s3 de yaşamamın sebebi nedir acab. :( yanlış dikkat etmediysem oyun oynarken arka planda calışan uygulamaları kapatıyor bunu yaptığı zamanda oyun kötü bir şekilde kasıyor.telefon çaldığındada oyun kapanıyor mesela .güç tasarrufu moduyla alakalı dicem kapalıykende aynı sorun yaşadım hiç bişi farketmedi yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :(
  • Forum girişleri 22

24.Ara.2013 00:48:36 via App

Okuduktan sonra denedim ama oyun oynarken arkaplandaki uygulamalarimi kapatmadi. Guc tasarrufu modu da aktifti.

Bu kasma konusunda dikkatimi ceken konu su oldu .; oyunlar eger , oynama esnasinda skor vs. icin internete baglanmasi durumunda cihazda kasma oluyor.

Seninde eger her oyunda yapmiyorsa bu kasma olayini dedigim gibi ayni anda internet kullanimindan dolayi yapiyor olabilir.
  • Forum girişleri 27

24.Ara.2013 19:02:03 via Website

arka plan uygulamaları derken şöyle örnek vericem .ben bir ram temizleme programı indirdim ekranın en üstünde küçücük bir ram göstergesi çıkıyor kırmızı bir cubuk.oyun oynaren oyun kastığında (ki buna minion rush,hungry shark bile dahil) o ram temizlemeye bastığımda oyun rahatlıyor ama bir süre.ki telefona yeni format attım bir kaç oyun var.arka plan uygulama kapatıyordan akstım da su mesela minion rush oynuyorum kasmaya basşlıyo ram temizleme bascam onu bile o anca kendi kendine kapatıyor cihaz bazen oyunun donduğu bile oluyor sonra ram geri geliyor temizleyip devam ediyorum.internet istemiyen oyunlardada yapıyor bunu
  • Forum girişleri 1.065

24.Ara.2013 19:33:03 via App

telefon hafizasi dolu olabilirmi aceba

HAZREC..

• Forum girişleri 27

24.Ara.2013 19:35:51 via Website

format attım hocam oyunları tekrar kurdum acaba ondanmı diye yine aynı sorun hafıza boş yani ram 1gb android zaten cogunu kullanıyor bilmiyorum ya çözemedim herkeste bu şekildemi
  • Forum girişleri 1.065

24.Ara.2013 19:42:03 via App

oyunlari telefonun hafizasinami kurdun

HAZREC..

• Forum girişleri 27

24.Ara.2013 19:42:36 via Website

hafıza kartım yok indir diyip direkt oyuna giriyorum
  • Forum girişleri 1.065

24.Ara.2013 19:45:21 via App

sana tavsiyem hafiza karti kullanman ve tasinabilir uygulamalari ve oyunlari hafiza kartina taşi samsungun stock arayuzu her zaman kasma yapiyor hocam

— değiştirilme tarihi 24.Ara.2013 19:45:45

HAZREC..

• Forum girişleri 27

24.Ara.2013 19:53:49 via Website

s2 den daha mutluydum gerçekten en ufak bir kasma yapmıyordu cihaz