Samsung Galaxy Note 3 — Samsung note 3 sm-n900 imei hakında

• Cevaplar:43
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

28.Oca.2014 22:41:17 via Website

Arkadaşlar Wifi problemini N900XXUDNA6_SERDNA6 sürümünü odin veya z3x ile yükleyerek çözebilirsiniz. bende Sorun kalmadı.
  • Forum girişleri 1.065

28.Oca.2014 22:44:49 via App

bilgi icin tesekkurler hasan bey

HAZREC..

• Forum girişleri 2

05.Şub.2014 14:43:24 via Website

kardeşim mrb wireles sıkıntısını nasıl yaptın çok acil yardım edebilirmisin ?
  • Forum girişleri 1

08.Şub.2014 21:13:45 via Website

Efs yedeklemesi nasil aliniyor bir link atarmisiniz her sey denedim her halde ama adam 20 gun sonra kapatir dedi bende yapmadim root da var lutfen yardim 😪
  • Forum girişleri 9

17.Şub.2014 14:04:10 via Website

telefonunuzu ilk öncelikle rootların sonrada romtoolbox diye program var onu yukleyin ordAN EFS KLASÜRÜNE ULAŞIP KOPYALAMA YAPABİLİRAİNİZ.
  • Forum girişleri 9

17.Şub.2014 14:07:18 via Website

wifi sorununu yaşayanlar telefonu rootlayıp rom toolbox programını yüklesinler.. sonra spt ile direk imei atsınlar wifi sorunu çüzülecektr.
dikat... bu işlemleri yapmadan önce mutlaka efs enizi yedekleyin .. aksi kaktirde passaport kayıdınıda yapamazsınız...
  • Forum girişleri 2

25.Şub.2014 00:36:37 via Website

volkan072
wifi sorununu yaşayanlar telefonu rootlayıp rom toolbox programını yüklesinler.. sonra spt ile direk imei atsınlar wifi sorunu çüzülecektr.
dikat... bu işlemleri yapmadan önce mutlaka efs enizi yedekleyin .. aksi kaktirde passaport kayıdınıda yapamazsınız...
peki ya efs yedegini almadiysak cozumu yokmu?
  • Forum girişleri 1.065

25.Şub.2014 00:38:28 via App

maalesef baska bir cozumu yok bildigim kadari ile

HAZREC..

• Forum girişleri 2

25.Şub.2014 18:10:46 via Website

HAZREÇ
maalesef baska bir cozumu yok bildigim kadari ile
o zaman telefon cope gidecek yani?
  • Forum girişleri 2

26.Mar.2014 08:25:48 via Website

slm arkadaslar bişey danışacaktım da, bu note 3 ile note 3 neo arasında ki belirgin en önemli özllikler nelerdir ? siz hangisini tavsiye ederrsiniz ?
  • Forum girişleri 4

16.Nis.2014 10:08:48 via Website

wifi sorunu olan SM-N900 cihazlarda rootexplorer proğramını kur efs klasörünün içini komple sil telefonu kapatıp açın düzelecektir bendede aynı sorun vardı ben yaptım şimdi çok güzel çalışıyor...bu arada cihaz root lu olması lazım

— değiştirilme tarihi 16.Nis.2014 10:10:59

• Forum girişleri 4

17.Nis.2014 16:25:57 via Website

Samed Özbakır

bende yurt dışından getirttim.. telefon kapanan kadar kullandım sonra kapandı imei değiştirmeye çalıştım imei uçtu ve wifi yı çalışmıyor.. telefon kapandığında çalışıyodu. bi tekniks ervise götürdüm bişeyler yaptı ordan sonra wifi yında sorun oldu nasıl düzelttin acil yardım

KARDEŞ TELEFONU ROOT LA ROOT EXPLORER PROĞRAMINI YÜKLE ROOT EXPLORER PROGRAMI İLE EFS KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİLERİ KOMPLE SİL CİHAZI YENİDEN BAŞLAT. HIZLI WİFİ KULLANMANIN TADINI ÇIKAR

• Forum girişleri 2

09.Ağu.2014 11:45:04 via Website

Sen anlamak istemiyon yurt disi ici diye telefon yok sadece model numarasi degisik
Ben Telefoncuyum amerikada ..
Cok kolay dene
Odin 7 diye ara goguldan indir .
Birde telefonun orijinalromunu yazilimini indiricen
Odini acip PDA Secenegini tiklayip yazilimi secip start diyicen tamam senin imei /00 boyle olup duzelicek linkleride atardim ama yatakta uyuyom. .simdi :)
Samsung mobile diye bir wep sayfasinda butun telefonlarin yazilimlari var ordan indirebilirsin.

• Forum girişleri 2

09.Ağu.2014 11:59:53 via Website

orjinal imei sini atamadı, sonuç olarak yine null/null.. yurtdışı olduğu için teknik servis de ilgilenmiyor. Napacaz ki?

Odin 7 yi indir .bu sayfaya git kayit ol model numarasindan yazilimi indir.
Odini ac pda ye tiklayip acilan pencereden yazilimi isaretle start de tamam. .senin is cozuldu .
imei simdi /00 (bundan sonra imei yazabilirsin tamir yazabilirsin

http:

//www.

sammobile. com/firmwares/

link yazamadigimdann boyle ayirdim

• Forum girişleri 4

16.Eyl.2014 18:34:37 via Website

mehmet zaman

Nul sorunu cozeblrm :D cok basit

Merhabalar Mehmet Bey,

Bana da açıklayabilir misiniz. Nasıl çözdünüz sorunu? 2,5 aydan beri telefonu kullanamıyorum. Bendeki Galaxy Note 3 telefonumda da null/null sorunu var. Nasıl düzeltilecek. Yardımınıza ihtiyacım var.

• Forum girişleri 10

22.Eki.2014 04:51:23 via Website

MERHABALAR ARKADASLAR SORUNLARINIZA VE SORULARINIZA ANLASILIR BİR SEKİLDE YARDIMCI OLACAGIM 1 EFS YEDEGİ ALINMAMIŞ VE İMEİ NUL OLMUŞ HİC BİR CİHAZ ESKİ HALİNE DÖNDÜRÜLEMEZ BU MUKÜN DEGİL ANCAK SAMSUNG BAYİLERİ ANAKART DEGİSİMİ YAPARAK VE SİZLERDEN 870 TL İSTEYEREK FARKLİ İMEİ KULLANARAK KESİN CÖZÜM ELDE EDERLER ONUN DISINDAKİ İSLEMLER GEÇİÇİ UGRASMAYIN VE EFS YEDEGİNİZİ MUTLAK ALIN EFS YEDEGİ ALMAK VE WİFİ SORUNUNA KESİN CÖZÜM BENİM ANNATIMIMLA MÜMKÜNDÜR EFS YEDEGİNİZİ ALMAK İCİN TELEFONU ROOT LA ROOT EXPLORER PROĞRAMINI YÜKLE ROOT EXPLORER PROGRAMI İLE EFS KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİLERİ KOMPLE YEDEKLE VE BU YEDEKLERİ PC DE VE KARTINA KOPYALA BASINA İŞ GELMESİN ARTIK ELİNDE EFS YEDEGİN VAR 2 EFS YEDEGİNİ AYNI YÖNTEMLE TELEFONUNA KOPYALAYARAK İMEİ NUL SORUNUNDAN VE 870 TL ÖDEMEKTEN KURTULUSUN 3 WİFİ SORUNU KESİN CÖZÜM KOPMALAR VE DONMA SORUNLAI İCİN EFS KLASÖRÜNE ATTIGIMIZ YEDEGİN İCİNDE YANİ EFS YEDEGİNİN İCİNDEKİ GENELDE EN ALTTA OLAN 3 DOSYAYI KOPYALAMAYALIM DOSYA ADLARI 1 WV.KEY 2 SS_DATA 3 NV_DATA.BİN.MD5 SORUNUNUZ YADA SORULARINIZ OLURSA MERDALİ1982 GMAİL ADRESİM İYİ FORUMLAR