Samsung Galaxy S3 mini — 4.1.2 orijinal rom

• Cevaplar:37
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 8

18.Mar.2014 15:58:19 via Website

orhan bey cevap yazarsanız çok mutlu olucam daha öncede dediğim gibi telefonum orjinal deil yani spot orjinal 4.1.2 rom yapmak istiyorum ancak odin programı telefonu görmüyo ayrıca telefonda download mode açılmıyo extrasdcard zipli olarak arkadaşım atmış fakat telefonda hiçbir değişiklik olmamış lütfen yardımcı olun acil...
  • Forum girişleri 619

19.Mar.2014 12:37:09 via Website

ahmet soylu
orhan bey cevap yazarsanız çok mutlu olucam daha öncede dediğim gibi telefonum orjinal deil yani spot orjinal 4.1.2 rom yapmak istiyorum ancak odin programı telefonu görmüyo ayrıca telefonda download mode açılmıyo extrasdcard zipli olarak arkadaşım atmış fakat telefonda hiçbir değişiklik olmamış lütfen yardımcı olun acil...
Arkadasınız atmışssa recovery mode alarak extrasdkard içindeki zip secerek flaslayabilir yani kurulum yapması gerekli.

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

18.Nis.2014 22:31:56 via Website

Merhaba ben galaxy s3 mini kullanicisiyim telefonuma galaxy s5 ozellikli virginity v11 rom indirdim amma uninstall yapamiyorum garantiye donusture bilmiyorum eski haline yani. Lutfen yardimci olurmusunuz napa bilrim

— değiştirilme tarihi 19.Nis.2014 10:59:27

• Forum girişleri 1

19.May.2014 10:30:30 via Website

bu verdiğiniz linkteki dosyadaki zipi cıkardım 1 gb yi geciyordu bu normalmi acaba

• Forum girişleri 6

19.May.2014 13:17:52 via Website

Orhan abi benim telefon su anda dmod v6 ve orjinal roma dönmek istiyorum. Eğer bu romu indirip extcard a atip recovery den wipe data ve factory reset yaptiktan sonra bu romu flaslasam olur mu . Ayrıca zip ten cikarmali mıyım. Cevap bekliyorum. . Teşekkürler.

• Forum girişleri 11

10.Tem.2014 23:16:26 via Website

Ben yeniyimde bn telefona s3 mini ye cyanmod 11 yukledim play store hatali bn jelly bean donmek istiyorum

• Forum girişleri 1

25.Eki.2014 13:56:32 via Website

selam kardeşim benim s3 mini gt i 8190 rootlu telefonum var ama daha önce 4.1.1 di ben uygulama sd karta tasıması ıcın 4.1.2 yapmak istıyorum orjınal rom indirdim ama kurmadım çunku brick olmasından korkuyorum bunun hakkında bilgi verirmisin teşekkürler

• Forum girişleri 4

25.Eki.2014 22:53:42 via Website

Trafikci258

arkadaslar Gt-I8190 cihazim rootlu orijinal rom atmak istiyorum elinde olan yada saglam bir link verecek olan dostumuz varsa tesekkur ederim

Kardeşim ben bunu indirmek istediğimde 30 kb hızla indiriyo ne yapmam lazım :/

• Forum girişleri 16

02.Nis.2015 17:09:27 via Website

abi GT-İ8190N ROOM LİNK ATARMISIN

— değiştirilme tarihi 02.Nis.2015 17:09:54

• Forum girişleri 16

02.Nis.2015 17:11:26 via Website

ABİ AĞDA KAYITLI DEĞİL HATASINA ÇÖZÜM BULAMADIM NE YAPMAM GEREKİYOR

• Forum girişleri 16

15.Nis.2015 19:09:36 via Website

abi bana 4.4.4 rom verirmisiniz ben internet ten yüklüyom adamlar yapıyo benim ki klasor iniyo adam larınkı klasorsüz iniyo ben indiriyom klasrlü indiriyo lütfen çayere
abi bu klasorler extra veya instal meta-ınf veya bu recovery system iniyo ben adamları görüyom indirdiklerini ama klasorlerle inmi yo
tek bir dosya iniyo lütfen çare verin

• Forum girişleri 1.784

15.Nis.2015 19:19:47 via Website

haktanır çelik

abi bana 4.4.4 rom verirmisiniz ben internet ten yüklüyom adamlar yapıyo benim ki klasor iniyo adam larınkı klasorsüz iniyo ben indiriyom klasrlü indiriyo lütfen çayere
abi bu klasorler extra veya instal meta-ınf veya bu recovery system iniyo ben adamları görüyom indirdiklerini ama klasorlerle inmi yo
tek bir dosya iniyo lütfen çare verin

Buradan 4.4.4 kitkat rom dosyasını indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza zaten ZİP halinde inmesi lazım. Eğer Winrar programı yüklü değilse winrar programını buradan indirip kurmanı tavsiye ederim

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 1.784

16.Nis.2015 11:18:31 via Website

haktanır çelik

abi bana root lazım link vere bilirmisin gt-i8190 4.1.2 rot

S3 mini değil mi ? Buradan Nasıl root atıldığına bakabilir dosyalarını indirebilirsiniz.

— değiştirilme tarihi 16.Nis.2015 11:21:00

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 4

11.May.2015 17:44:40 via Website

arkadaşlar samsung sitesindeki resmi s3 mini orjinal stock romuu verdiğiniz linkten indiriyorum ancak 150-200 mb gelince hata veriyor inmiyor... daha sonra premium üyelik aldım yine aynısı oldu. evdeb çıkıp iki ayrı internet kafeye gittim yine 200mb kadarlık indirdi başarısız oldu bu kinkten artık inmiyor sağlıklı sorun var yani... tr orjinal rom elinde olup başka bir dosya paylaşım sitesine uplasa yada yandex üzerinde kaydedip buradan paylaşsa olur mu interneti altına üstüne getirdim nette bulunan linklerden göndermeyin onlar tur değil csc kodu afr yani birleşik arap emirliğine ait veya bir tane daha var tr yazılımı diye alıp csc: xef kodlu yani fransa yazılımları yok yani yok yani orjinal tur stock rom diye başka ülkelerinki var paylaşanlarda bilmiyor.... elinizde csc: TUR yazan bu siteden daha önceden indirmiş arkadaşlar varsa bilgisayarında kayıtlı ise onu bir update sitesine yada yandex yükleyerek paylaşırsa sevinirim çok acl hitiyacım var lütfen sizlerden rica ediyorum. yardımınıza ihtiyacım var... ancak böyle sağlıklı indirebilirim...