Samsung Galaxy S4 — bataryası şişenler

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

01.Oca.2014 18:12:18 via Website

galaxy s4 telefonu 3 ay bile alalı neredeyse pişman olma safalarındayım ama hakkınıda yememek lazım.
batarya şişti.. kendi kendine kapanıp açılmalar, %100 den sıfıra inmeler v.s...ler başladı. birde baktımki batarya nerede ise patlamak üzere. allah muhafaza başımızda patlayacak...
şimdi çakma batarya aldım. aslında ücretsiz değişim varmış diye duydum fakat servis ile uğraşmakta bi dert. ayrıca ben kırklarelideyim bana en yakın servis Bakırköy İstanbul... ne yapayım bilmiyorum.. bence samsung alacaklar bi daha düşünsün...
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

02.Oca.2014 13:04:11 via Website

Cüneyt Bey haklısınız, ne yazık ki S4'le ilgili benzer şikayetleri çok duymaya başladık zamanında. Samsung zaten bu gibi sorunlarınız çözmezse pazardaki çok büyük üstünlüğünü yavaş yavaş eritebilir. Size de geçmiş olsun :)
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 12

02.Oca.2014 16:10:28 via Website

olay tamamen SAMSUNG ile alakalı değil... bataryayı oluşturan bileşenleri üreten firmadan kaynaklı...
  • Forum girişleri 20

02.Oca.2014 16:23:51 via Website

Cüneyt ERTUNÇ
galaxy s4 telefonu 3 ay bile alalı neredeyse pişman olma safalarındayım ama hakkınıda yememek lazım.
batarya şişti.. kendi kendine kapanıp açılmalar, %100 den sıfıra inmeler v.s...ler başladı. birde baktımki batarya nerede ise patlamak üzere. allah muhafaza başımızda patlayacak...
şimdi çakma batarya aldım. aslında ücretsiz değişim varmış diye duydum fakat servis ile uğraşmakta bi dert. ayrıca ben kırklarelideyim bana en yakın servis Bakırköy İstanbul... ne yapayım bilmiyorum.. bence samsung alacaklar bi daha düşünsün...
cüneyt bey, aynı problem bendede vardı bugun gittim yenisi ile degişim yaptılar tavsiyem çakma batarya kullanmayın, telefonunuza zarar verebilir, ellerinde batarya varsa hemen degişim yapıyorlar yoksa sipariş formu ile 2-3 gunden getırtıyorlar..
  • Forum girişleri 4

02.Oca.2014 17:45:28 via App

Bakırköy telefonu gönderme gerek. kargo ücreti var kargo zarar gelme olanağı var en az bir hafta beklemesi var telefonun başında olamayacağı v.s.....
  • Forum girişleri 619

02.Oca.2014 18:31:40 via App

sanirim sadece s4 alakali digil ben 5 ay oldu s3 mini sarza takiyorum usb yada kabliyu cikardigimda hala sarz oluyor gorunuyor ancak pili sokup taktigimda duzeliyor sifir bi cihazda butur sorunlar samsung firmasina darbe olur derim...

orhan PINAR