Samsung Galaxy S3 — 4.3 ile gelen mesaj sıkıntısı

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

02.Oca.2014 01:49:10 via Website

arkadaşlar merhaba...öncelikle telefonum orjinal..rootlu yada klon değil....

bu 4,3 güncellemesi ile yüklenen , gelen mesajın kilit ekranında cıkması durmunu nasıl kapatabilirim...gelen mesaj eskisi gibi durum cubuğunda gösterilsin ama ekran kilitli iken kilit ekranında gözüksün istemiyorum..hiç hoş bir görüntü olmuyor olur olmadık yerlerde devamlı kilit ekranında bir mesaj.:) dışardan bakan biri bile mesajı okuyabiliyor..biri bu konuda yardımcı olursa cok sevinirim..teşekkürler
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

02.Oca.2014 11:54:08 via Website

Merhabalar,

SMS menüsünde Ayarlar'a girerseniz "Mesajı önizle" diye bir seçenek olmalı. Bunu kapatırsanız eğer mesajlar kilit ekranda metin olarak değil sadece bir banner olarak gösterilir ve bu da sorununuzu çözebilir.
  • Forum girişleri 58

02.Oca.2014 15:38:57 via App

s3 e 4.3 gunllemesi ne zaman geldi levent bey bu arada ????

— değiştirilme tarihi 02.Oca.2014 15:39:16

• Forum girişleri 6

02.Oca.2014 16:52:50 via Website

Deniz Arslan
Merhabalar,

SMS menüsünde Ayarlar'a girerseniz "Mesajı önizle" diye bir seçenek olmalı. Bunu kapatırsanız eğer mesajlar kilit ekranda metin olarak değil sadece bir banner olarak gösterilir ve bu da sorununuzu çözebilir.

Deniz bey ilginiz için öncelikle çok teşekkür ederim..Sizin dediğiniz gibi yaptım ve aynen dediğiniz gibi sadece banner olarak geliyor..ama benim asıl tercihim eskisi gibi durum cubugunda mesajı okuyabileyim ama kilit ekranında herhangi bir banner yada metin gözükmesin idi..Sanırım bu da pek mümkün değil.Samsung ya hepsi ya hiç gibi bir secenek sunmuş bize.Genel olarak 4.3 den memnunum telefon hızlandı , sd karta taşıma ve sesli resim vsvs olayı cok şık oldu ama keşke bundada bize tercih hakkı bıraksalardı.. yardımınız için tekrar teşekkür eder ilgi ile takip ettiğim sitenizin devamlılığını dilerim..
  • Forum girişleri 6

02.Oca.2014 16:54:10 via Website

ertunga akdogan
s3 e 4.3 gunllemesi ne zaman geldi levent bey bu arada ????

Ertunga bey 4.3 güncellemesi bana 1 hafta önce geldi.Cihazim orjinal ,garantili ve rootsuz paralel ithalat bir ürün.O yüzden bana erken geldiğin düşünüyorum.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

03.Oca.2014 15:51:33 via Website

@levsa asvel, sanırım onun yolu yok, kabul ediyorum çok saçma bir durum ama en azından ben daha iyi bir yönteme rastlayamadım. bilen arkadaşlarımız varsa aydınlatsınlar :)
  • Forum girişleri 6

09.Oca.2014 21:24:26 via Website

maalesef bende hala bir çözüm bulamadım.en iyi ihtimal Deniz Bey in dediğini yapıp sadece banner olarak kilit ekranında gözükmesi galiba.:) en azından telefon masa uzerinde siz odada degilken bir mesaj gelse mesajı okuyamıyor sadece mesaj geldi uyarsını görebiliyor.:)