Samsung Galaxy S3 mini — [ROM] DMod v6 - S3 Mini [DEODEX] stable rom S3 MİNİDE S4 HAVASI

• Cevaplar:111
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 619

19.Şub.2014 23:09:22 via Website

Önceki hangi rom olursada farketmez yuklemede bi hata yapmışssındır dediğimi yapmadan önce teli bi fab ayarına döndür sonra cache yap birde acılır hiç olmadı dowload modda orijinal stock romu at odinle

orhan PINAR

• Forum girişleri 23

22.Şub.2014 11:03:51 via Website

Ali Çördük
ama önceden cyanogenmod du
ne yaparsam yapıyım açılmıyo
stock room kur dostum teli rotla tekrar cm room kur
  • Forum girişleri 2

23.Şub.2014 19:26:27 via Website

Öncelikle Konunuz Çok Güzel Ve ORJİNAL ( ! )

Bu konuyu ben 2013 yazında başka bir forumda açmıştım. Ve bugün ne göreyim bir başka forumda tamamen konumun aynısı var.
Madem konumu beğendiniz ve burada da paylaşmak istediniz, alıntıdır diye yazmanız gerekirdi.

Ben konunun kapatılmasını veya orjinal adresinin yazılmasını rica ediyorum :angry:
  • Forum girişleri 1.065

24.Şub.2014 00:59:12 via App

bazi yerleri alinti evet peki yinede alinti oldugunu yazacagim

— değiştirilme tarihi 24.Şub.2014 01:07:34

HAZREC..

• Forum girişleri 2

24.Şub.2014 06:27:48 via Website

HAZREÇ
bazi yerleri alinti evet peki yinede alinti oldugunu yazacagim

Anlayışınız için çok teşekkür ederim...
  • Forum girişleri 1.065

25.Şub.2014 18:57:50 via App

efs yedegini alamadiysan hi ugrasma kardesim ben s3 minide 3 kere rom yukledim hic sorun olmadi tabi seninkimde olmayacak diye bir garantii veremem. Rom konusunda s3 minide fazla bir secenegin yok istedigin kadar arastir en fazla 3 yada 4 tane romu var minin ben dmodu kullandim ve kesinlikle sorun yasamadim yinede sorumluluk sana ait

HAZREC..

• Forum girişleri 1

26.Şub.2014 22:56:55 via Website

arkadasım bir şey sorucam ben sizin verdiginiz romu indirdim odinden yuklemeye calıstım ancak zip dosyası oldugu icin secemedim bende uzantısını degiştirerek tar dosyası yaptım.(İndirdigim dosyalar tar dosyası olmadıqından biri img biri rar odin kabul etmiyor yardımcı olun) bu sefer recovoryden baslattım ve odinde startladım 2 ila 3 dakika sonrasında failed dedi ve yüklenmedi bende telefonu yenıden baslatayım dedım ve karsıma su hata cıktı ''firmware uprade encountered an issue.please select recovery mode in kes and try again'' ne yaptımsa duzeltemedım yardımcı olurmusun ? birde benim recovey mode nedense acılmıyor warning hatası verıyor eger devam et dersem odine giriyor cencel dersem telefon aciliyordu ama malesef suan oda olmuyor :'(

— değiştirilme tarihi 26.Şub.2014 23:18:36

• Forum girişleri 23

10.Mar.2014 17:48:09 via Website

Gh0sT-CRH
Öncelikle Konunuz Çok Güzel Ve ORJİNAL ( ! )

Bu konuyu ben 2013 yazında başka bir forumda açmıştım. Ve bugün ne göreyim bir başka forumda tamamen konumun aynısı var.
Madem konumu beğendiniz ve burada da paylaşmak istediniz, alıntıdır diye yazmanız gerekirdi.

Ben konunun kapatılmasını veya orjinal adresinin yazılmasını rica ediyorum :angry:

benimde çok konumu alıntı yaptılar süpersatforumdan sıkıntı yapmıyorum, sende yapma RELAX takıl :)

— değiştirilme tarihi 10.Mar.2014 17:48:46

• Forum girişleri 7

14.Mar.2014 02:29:36 via Website

merhaba arkadaşlar ben de birçoğumuz gibi hevesle s3 mini'me cm 11.0 kurdum. bir süre herşey normal gitti ancak daha sonra arada bir reset atmaya başladı. daha sonraları da siyah bir ekranda turuncu renkli rst_stat 0x0000d20 gibi bir hata vermeye başladı. rom çok hoşuma gitti bu yüzden de vazgeçmek istemiyorum. cm11.0 için gerekli olan twrp gibi ihtiyaç olan herşeyi kurdum. maclaw üzerinden en güncel sürümü de indirdim nafile. bu arada unutmadan! recovery ekranına geçiş yaparken artık eskisi gibi karnında küp olanbi android simgesi yerine beyaz renkli üzerinde çizikler olan bi ekran geliyor karşıma. acaba kurcalaya kurcalaya telefonumu bozmaya mı başladım:) emmc check ile kontrol de ettim üstelim. sane chip:)
cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. yazımın uzunluğu için de affınıza sığınıyorum. iyi geceler arkadaşlar..
  • Forum girişleri 38

03.Nis.2014 21:43:34 via App

hocam konuyla alakasiz bisey sorucam bilgine guvendigim icin s4 icin kitkat guncellemesini wi fi ile alamiyorum buna karsilik aldigini soyleyen arkadaslar var bana neden gelmemis olabilir yada ne yapmam lazim bi yardimci olurmusun
  • Forum girişleri 5

04.Nis.2014 00:16:47 via Website

arkadaşlar ben romu yüklüyorum herşey normal ama rom kurma işlemi bittikten sonra beyaz samsung gt 8190 yazılı ekranda kalıyor. yani telefon açılmıyor.. wipe işlemler yaptım gene olmadı .. sabaha kadar beklettim açılır diye bana mısın demiyor. sizce nerde hata yapıyorum
  • Forum girişleri 7

04.Nis.2014 00:20:36 via Website

recovery'ye girip wipe data ve wipe dalvik yap düzelir
  • Forum girişleri 5

05.Nis.2014 22:58:22 via Website

yasin k.
recovery'ye girip wipe data ve wipe dalvik yap düzelir
YAPTIĞIMI SÖYLEMİŞTİM aÇILMIYOR
  • Forum girişleri 5

05.Nis.2014 22:59:29 via Website

HAZREÇ
efs yedegini alamadiysan hi ugrasma kardesim ben s3 minide 3 kere rom yukledim hic sorun olmadi tabi seninkimde olmayacak diye bir garantii veremem. Rom konusunda s3 minide fazla bir secenegin yok istedigin kadar arastir en fazla 3 yada 4 tane romu var minin ben dmodu kullandim ve kesinlikle sorun yasamadim yinede sorumluluk sana ait
arkadaşlar ben romu yüklüyorum herşey normal ama rom kurma işlemi bittikten sonra beyaz samsung gt 8190 yazılı ekranda kalıyor. yani telefon açılmıyor.. wipe işlemler yaptım gene olmadı .. sabaha kadar beklettim açılır diye bana mısın demiyor. sizce nerde hata yapıyorum
  • Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 23:22:40 via App

Arkadaşlar bakin her şeyi sirasi ile yaptiysaniz hic bir sorunla karşilasmamaniz gerekiyor. Ben bu ise 3 gun once baslamis birisi degilim yaklasik 2 yildir kulladigim android telefonlarin tamamina root ve rom yukledim nexus 4 dahil ben hata ile karsilaşsaydim size rahat bir sekilde cozmunude verirdim karsilasmadigim bir hatanin cozumunu nasil verebilirim kusura bakmayin tekrar ozur dilerim iyi forumlar ayrica kimseyi takmiyorum gibi bir sey soz konusu degil imkanim ve vaktim oldugu surece forumda olmaya calisiyorum

— değiştirilme tarihi 05.Nis.2014 23:32:13

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

05.Nis.2014 23:34:18 via App

wipe islemlerini yaptiktan sonrda telefon acilmiyorsa telefona stock romu tekrar yuklemeniz gerekicek forum icerisinde ve sammobile in internet sitesinde cihaziniza uygun orjinal frimware i bulabilirsiniz

HAZREC..

• Forum girişleri 5

06.Nis.2014 00:34:42 via Website

HAZREÇ
wipe islemlerini yaptiktan sonrda telefon acilmiyorsa telefona stock romu tekrar yuklemeniz gerekicek forum icerisinde ve sammobile in internet sitesinde cihaziniza uygun orjinal frimware i bulabilirsiniz
YANİ HİÇBİR ŞEKİLDE BU ROMU KURAMIYACAK MIYIM :bored::bored:
  • Forum girişleri 1.065

06.Nis.2014 01:36:38 via App

kuracaksiniz ama once orjinalini kur sonra tekrar denersin senin cihazin half brick olmus

HAZREC..