Merhaba androidpit ailesi ben yeni moderatorunuz osman özkan

• Cevaplar:25
  • KapalıSticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1.065

06.Oca.2014 11:47:47 via App

Merhaba arkadaşlar bu sabah benim için sürpriz olan bu haberi admin arkadasimiz idil hanimdan aldim ilgiyle takip ettigim androidpit ailesi bana forum moderatörlügü teklif etti elbette bu teklifi kabul edicektim. :) kisaca kendimden bahsetmem gerekirse...

1985 ankara dogumluyum halen ankarada ikamet etmekteyim en buyuk hobim ve tutkum teknoloji alaninda android dunyasidir zamanim oldukca siz degerli arkadaşlarin sorularina ve sorunlarina yardim etmek için elimden geleni yapicam saygilarimla...

— değiştirilme tarihi 30.Oca.2014 19:50:48

HAZREC..

• Forum girişleri 619

06.Oca.2014 13:14:53 via App

osman ozkan
Merhaba arkadaşlar bu sabah benim için sürpriz olan bu haberi admin arkadasimiz idil hanimdan aldim ilgiyle takip ettigim androidpit ailesi bana forum moderatörlügü teklif etti elbette bu teklifi kabul edicektim. :) kisaca kendimden bahsetmem gerekirse...

1985 ankara dogumluyum halen ankarada ikamet etmekteyim özel bir şirkette depo görevlisiyim gida sektorunde calismaktayim. en buyuk hobim ve tutkum teknoloji alaninda android dunyasidir zamanim oldukca siz degerli arkadaşlarin sorularina ve sorunlarina yardim etmek için elimden geleni yapicam saygilarimla...
hayirlisi olsun dostum basarilar dilerim s3 mini konusundada yonetim uygun gorurse bende adayim sonuc olarak iphone konusundada bircok forumlarda yonetimde bulundum imkan olursa androidpit ailesine bende katilmak isterim.

tekrar hayirli olsun:-)

orhan PINAR

• Forum girişleri 300

06.Oca.2014 14:42:06 via Website

Orhan, sana özelden bir mesaj attık.

Osman Özkan AndroidPIT TR forum yöneticileri ailesine hoşgeldin. Eminim teknoloji konusundaki tutkun ve diğer üyelere karşı anlayışın, sabrın sayesinde harika bir moderatör olacaksın. Forum başlıklarını ve iletilerini heyecanla takip edeceğiz.
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

07.Oca.2014 10:31:17 via Website

Aramıza tekrar hoşgeldin Osman. Ellerine sağlık ve kolay gelsin :)
  • Forum girişleri 226

13.Oca.2014 23:43:47 via Website

Hayırlı olsun,
Başarılarının devamını dilerim ...

· Yüzmeyi öğrenmenin tek yolu çırpınmaktır.

• Forum girişleri 2

05.Şub.2014 17:59:51 via Website

Merhaba osman bey hayirli olsun yeni goreviniz.

Ben amerikadan andropit takipciniz olarak yaziyorum amerikadan herhangi bir yardimim alursa lutfen bana yazin teknolojiye gonul vermis biri olarak sizinle calismak isterim.teknokaptan@gmail.com iyi calismalar.

`TEKNOKAPTAN`

— değiştirilme tarihi 05.Şub.2014 19:11:17 moderatör tarafından

• Forum girişleri 1.065

05.Şub.2014 19:12:13 via App

ilginiz ve desteginiz icin cok tesekkur ederim teknokaptan ve diger arkadaslar

HAZREC..

• Forum girişleri 284

11.Şub.2014 13:57:02 via Website

Ben daha üye değilken bu aileye katılmışsınız. Tebrik ederim.

Ben de mi bu aileye katılsam :rolleyes: