Samsung Galaxy S3 mini — S3 Mini 4.1.2 orijinal Turkiye Rom ve tüm ülkeler için

• Cevaplar:46
  • StickyCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

12.May.2015 11:26:32 via Website

komik bir olay başıma geldi samsung resmi sitesinden sonunda türkiye için resmi stock rom indirebildim... türkiye sürümünü indirdiğiniz halde hepiniz bu romun türkiye resmi olduğunuzu sanıyorsunuz arkadaşlar hiç biriniz bu işten anlamıyorsunuz cihaza yüklediğiniz romların kodlarını cihaz içerisinde kontol etmeyip yazılanlara göre rom attığınız kesin remi diye yayınlanan tur resmi romu türkiye romu değildir csc kodunda romanya romu çıktı dolayısıyla türkiye romu diyerekten yüklediğiniz rom resmi tur romu değildir resmi romanya romu tamamen... elinde csc kodunda tur çıkan roma sahip arkadaşlarımız var ise acilen burada gerçek romu paylaşmalarını rica ediyorum...

• Forum girişleri 4

12.May.2015 11:32:59 via Website

lütfen ben yükledim diyerek resmi türkiye romu diyerek cihazınızı kontrol etmeden ezbere konuşarak romun linkini vermeyin yüklemiş iseniz önce cihazınızdan da kontrol edin yanıltıyorsunuz çünkü bilmeden kalkıştığınız iş yüzünden milleti yanlış yönlendiriyorsunuz deneyerek yüklediğiniz romu türkiye romu sanıp bir çok kullanıcı bilmeden cihazlarına yüklüyor türkiye romu sanıyorlar kies görmüyor ne yazıkki. cihazlarınızı kontrol etmeden paylaştığınız romlar yüzünden burada bir çok kişi bilmeyerek bu tür romları cihazlarına kurmak zorunda kalıyor yanlış yönlendirme yapmayalım. lütfen öncelikle csc kodunu kontrol ederek paylaşalım

• Forum girişleri 4

18.May.2015 18:47:39 via Website

csc TUR cevirmeyi başardım arkadaşlar. sakın ola bilgisi olmayan insanlar root işlemini öğretmesin daha kolay ve temiz root varken garip garip farklı ülkelerin romları ile rootlu romlar kurmayın arkadaşlar orjinal yazılımınızı root yapın ve istediğinizde andoid üsrümü yüksek custom romlar yükleyeblirsiniz romunuzu beğenmez iseniz değiştirebilirsiniz cihanız orjinal türkiye üzerine rootlu olduğu için csc kodu asla değişmeyecektir. bunun için internet üzerinden supersu_root.zip dosyası indirin bir tanede recovery indirin odinle recovery cihazınıza kurun daha sonra odinle bağlantısını kesin ardından cihaz üzerinden recoveriy modunu açın supersu.zip dosyasını hafıza kartına atmış olmanız gerek onu bulup recoveryden direk flaşlayın... bu kadar cihazınız tur olarak rotlanmıştır rotu kaldırıp internetten orjinal stock_recovery indirin odinle kurun daha sonra cihazı açın supersu üzerinde rootu kaldırın telefonunuz tur olarak devam edecktir bu kadar basit... şu konu var csc değiştiremeyenler buradan bana yazsın o konu çok uzun benim iki haftamı aldı yardım isterseniz yardım edip onu anlatırım onunda yolu var kesinlikle değişiyor rahat olun

• Forum girişleri 1

05.Tem.2015 20:49:44 via Website

Güzel kardeşim yaklaşık 7-8 Kez tekrar başlatıyor ve daha sonra Bataryayı çıkarıp 5-10 dakka bekledikten sonra telefon kendine geliyor

edit : Şu anda DMod v6 yükledim şu anda bunu deniyorum

• Forum girişleri 4

09.Tem.2015 16:13:17 via Website

ben bu telefona orjinal 4.1.2 android romu yükleyebilirmiyim

• Forum girişleri 4

09.Tem.2015 16:14:25 via Website

telefonum galaxy s3 mini GT i8200 bu telefona orjinal android 4.1.2 romu yükleyebilirmyim