Alanlarındaki En İyi Android Uygulamaları

• Cevaplar:93
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 619

17.Oca.2014 12:22:50 via App

Ali Aktaş
contacts+ dialer+ ve messages+ yükleyin stabillige kavusun :) yukleyen vazgecemez zaten :D
teşekkürler ali bey bilgi icin

orhan PINAR

• Forum girişleri 133

18.Oca.2014 21:52:30 via App

Güngör
Power Toggles'ı beğendim, uzun zamandır böyle bi' uygulama arıyordum...Teşekkürler Yasin O.
Hocam bildirim çubuğunun yaptığı şeyler dışında başka bi şey yapabiliyor mu? Ben pek beğenmedim de
  • Forum girişleri 133

18.Oca.2014 21:53:20 via App

Ali Aktaş
contacts+ dialer+ ve messages+ yükleyin stabillige kavusun :) yukleyen vazgecemez zaten :D
Kesinlikle öyle
  • Forum girişleri 619

18.Oca.2014 22:05:40 via Website

Acikcasi ben 3 nude yukledim sanki biraz agir orijinaline istinaden

orhan PINAR

• Forum girişleri 598

18.Oca.2014 22:17:51 via App

Trafikci258
agir derken hocam?
  • Forum girişleri 619

18.Oca.2014 23:00:05 via Website

Ali Aktaş
Trafikci258
agir derken hocam?
Belkide benim cihazda yasandi custom rom var stock rom atinca tekrar kontrol edicem

orhan PINAR

• Forum girişleri 598

18.Oca.2014 23:07:33 via App

Trafikci258
Ali Aktaş
Trafikci258
agir derken hocam?
Belkide benim cihazda yasandi custom rom var stock rom atinca tekrar kontrol edicem
olabilir hocam
  • Forum girişleri 323

19.Oca.2014 00:15:42 via App

Burak Turgut
Güngör
Power Toggles'ı beğendim, uzun zamandır böyle bi' uygulama arıyordum...Teşekkürler Yasin O.
Hocam bildirim çubuğunun yaptığı şeyler dışında başka bi şey yapabiliyor mu? Ben pek beğenmedim de
istediğin uygulama yada kısayolu ekrana widget olarak koyabiliyorsun. aynı satırda 8 öge olabiliyor.
uygulama gerek boyutuna gerekse harcadığı ram miktarına göre işlevini son derece doğru düzgün yapıyor.
ayrıca ücretsiz.
bilmiyorum neden beğenmediniz ama uygulama widget uygulaması, daha başka birşey beklemek yanlış olur.
  • Forum girişleri 133

19.Oca.2014 09:17:32 via App

Yasin O.
Burak Turgut
Güngör
istediğin uygulama yada kısayolu ekrana widget olarak koyabiliyorsun. aynı satırda 8 öge olabiliyor.
uygulama gerek boyutuna gerekse harcadığı ram miktarına göre işlevini son derece doğru düzgün yapıyor.
ayrıca ücretsiz.
bilmiyorum neden beğenmediniz ama uygulama widget uygulaması, daha başka birşey beklemek yanlış olur.
O dediğin kısa yolları üstten çektiğimiz bildirim çubuğu da gösteriyor?
  • Forum girişleri 323

19.Oca.2014 10:09:34 via App

ana ekrana widget ekliyoruz bunun bildirim çubuğuyla alakası yok. örneğin tek satıra 8 oyun koyabiliyorsun. arka planı transparan yaparsan widget olduğu bile belli olmaz.
bildirim çubuğundaki widget ise her telefonda yok yada yetersiz. mesela benim Xperia P'de var ama kısayollar değişmiyor.
her uygulamayı herkes kullanacak bir durum yok. mesela "swipe home" uygulaması fiziksel tuşu olan cihazlar için çok kullanışlı bir uygulama. ancak benm telefonum için uygun değil.
  • Forum girişleri 298

31.Oca.2014 02:52:15 via App

Paylaşıma devam...:)
AndroidPIT, Andronova, Teknoloji Oku...vb
Bu uygulamalarla Android ve Mobil cep dünyasındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz...
  • Forum girişleri 298

13.Mar.2014 03:52:33 via App

Compass Pro (marketteki adı Pusula Pro)...Marketteki en iyi ve kullanışlı stabil bir pusula uygulaması (Gabenative firmasından)...

— değiştirilme tarihi 15.Mar.2014 02:29:51

• Forum girişleri 2

18.Mar.2014 02:31:39 via Website

Tap the duck hd oyunu var çok iyi öneririm play markette
play.google.com/store/apps/details?id=com.myduck.tabtheduck&hl=tr