Alanlarındaki En İyi Android Uygulamaları

• Cevaplar:93
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

20.Mar.2014 06:44:11 via Website

merhaba arkadaşlar. benim tablette daha önce yüklemiş olduğum hd film izle adında bir proğram vardı. internetten online olarak film izliyordum. geçenlerde tabletime format attım.yani fabrika ayarlarına döndürdüm ve istediğim proğramları tekrar kurdum fakat daha önce kullandığım film izlediğim uygulamayı bulamıyorum. birçok film izleme proğramı var fakat benim kullandığım proğram yok. google play dan kaldırılmış olabilirmi. nasıl bulabilirim.
teşekkürler..
  • Forum girişleri 27

21.Mar.2014 12:56:04 via App

Okan Kuş
@ali aktaş hangi launcher i kullanıyorsunuz
themer beta
  • Forum girişleri 3

22.Mar.2014 23:33:32 via App

og YouTube downloader

tubemate den daha iyidir suan tek login sorunu var oda yakinda duzeltilir youtube ekran kilitlendikten sonrada calmaya devam eder.

no frills cpu control

cihazinizin islemcini hizini siz ayarlayin sarj dostudur.

not root gerektirir.
  • Forum girişleri 304

23.Mar.2014 14:47:08 via App

+ Clean Master (Temizlik)
+ Eset Mobile Security (Virüs)
+ Google Keep (Not yazma)
+ Google Quick Office (Ofis Programı)
+ DiziTV HD (Dizi ve TV :D)
+ Applock (Uygulamaları kilitleyin)
+ Sinemalar (Vizyondaki filmler)
+ VivaVideo (Prof. video düzenleme)
+ RAR for Android (Resmi WinRaR uyg.)
  • Forum girişleri 3

24.Mar.2014 00:57:23 via Website

daha önce bulamadığımı belirttiğim film seyretme ugulamasını bugün baktım tekrar google playda buldum. tekrar yeni konulmuş
film seyretmek isteyenlere öneririm incelediğim birkaç uygulamanın en iyisi.. hazırlayanın eline sağlık..
https ://play. google. com/ store/ apps/ details?id=com. aksoftware.fizle

HD Film izle
a.kocaksoftware
- 23 Mart 2014
Medya ve Video

uygulamanın adı yukardaki gibi.
  • Forum girişleri 3

24.Mar.2014 01:30:41 via Website

kullanmakta olduğum samsung not 3, 8 inc tabletimde olan kitap okuma proğramı Readers Hub. kullanımı kolay güzel bir uygulama. epub uzantılı kitapları okuyabiliyorum, fakat mobi uzantılı dosyaları açmıyor. mobi uzantılı kitapları okumak için hangi proğramı kullanmalıyım.
  • Forum girişleri 1

30.Mar.2014 16:09:46 via Website

Arkadaşlar şöyle bir uygulama arıyorum lütfen bildiğiniz varsa alıntılayın ve öyle yazın benimde haberim olsun. Günlük yaptığım kullanımları işte internet dinlediğim müzikleri kaydedecek işe giderken telefonu sessize alcak çıktıktan sonra tekrar sesliye daha sonra yapmam gerekenleri hatırlatacak bunun gibi bir asistan programı arıyorum var mı bu tarz bildiğiniz program
  • Forum girişleri 2

02.Nis.2014 14:32:29 via Website

Güngör bey merhabalar Smart IR Remote - Universal IR v1.7.3 uygulaması ile logitech z5500 ses sistemini normal bir kumanda gibi kullanabiliyormusunuz? malesef kumandasını kaybettim aletin ve bulunmuyor da hiçbir yerde.

* Note 3 Sahibiyim

— değiştirilme tarihi 02.Nis.2014 14:34:46

• Forum girişleri 298

02.Nis.2014 14:36:47 via App

Onur Özçelik
Güngör bey merhabalar Smart IR Remote - Universal IR v1.7.3 uygulaması ile logitech z5500 ses sistemini normal bir kumanda gibi kullanabiliyormusunuz? malesef kumandasını kaybettim aletin ve bulunmuyor da hiçbir yerde.
Evet kullanabiliyorsunuz...Ben yukarıda bahsettim hangi cihazları kullanabildiğimi, bunların içinde z5500 de var...Benim sinema ses sistemimde z5500...
  • Forum girişleri 2

02.Nis.2014 14:38:26 via Website

Güngör Aydın
Onur Özçelik
Evet kullanabiliyorsunuz...Ben yukarıda bahsettim hangi cihazları kullanabildiğimi, bunların içinde z5500 de var...Benim sinema ses sistemimde z5500...

evet açıklamanızda kullandığınızı gördüm ama yinede sormak istedim. Çok teşekkür ederim bilgi için beni nasıl bir dertten kurtardıgınızı anlatamam bulamıyordum hiçbir yerde cünkü