AndroidPIT uygulaması

• Cevaplar:37
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 300

07.Oca.2014 10:14:58 via Website

Arkadaşlar bildiğiniz üzere AndroidPIT'in Android uygulaması Google Play'de sizin huzurunuza sunuldu. Bu uygulamayı kullananlar var mı? Varsa bir sorun yaşıyor musunuz, ya da şikayetiniz var mı? Ya da beğendiğiniz ve geliştirilmesini istediğiniz özellikleri nedir? Bizimle paylaşın.
Uygulamanın linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.androidpit.app&hl=tr
  • Forum girişleri 1.065

07.Oca.2014 11:08:41 via App

uygulama uzerinden kullanici profillerine ulasma imkani olsa iyi olurdu

HAZREC..

• Forum girişleri 300

07.Oca.2014 11:16:29 via Website

Kullanınca bir bug görüyor musun Osman?
  • Forum girişleri 619

07.Oca.2014 11:16:46 via Website

ayrıca osman arkadaşımın dediğide doğru birde uygulamada mesajlara teşekkür edilemiyor resim eklenemiyor

orhan PINAR

• Forum girişleri 619

07.Oca.2014 18:52:31 via Website

Birde uyelerin online offline postbitte gorunmesi iyi olur derim:-)

orhan PINAR

• Forum girişleri 22

14.Oca.2014 03:10:42 via App

%90 uygulamadan giriyorum. Uye profilini gorebilsek cok daha iyi olur , degisiklik vs. Birde dahil oldugumuz konularda veya actigimiz konulara cevap geldiginde bildirim alabilirsek cok iyi olacak :)
  • Forum girişleri 63

15.Oca.2014 15:31:37 via App

ben de cogunlukla uygulamadan giriyorum fotograf atmak gerektiginde uygulamadan atamiyoruz bu ozellik olsa fena olmaz :)
  • Forum girişleri 71

15.Oca.2014 22:22:55 via App

Furkan
%90 uygulamadan giriyorum. Uye profilini gorebilsek cok daha iyi olur , degisiklik vs. Birde dahil oldugumuz konularda veya actigimiz konulara cevap geldiginde bildirim alabilirsek cok iyi olacak :)
Giriş yaptığın forumlara yorum yapılırsa android pit e kayıt olurken kullandığın e mail edresine giriş yapıldığına dair mail geliyo zaten. Ama giriş yaptığın forumlarda üstteki yıldıza basıp eboneliğine alman lazım.

— değiştirilme tarihi 15.Oca.2014 22:25:06

• Forum girişleri 22

16.Oca.2014 04:59:08 via App

m yaşar
Furkan
Giriş yaptığın forumlara yorum yapılırsa android pit e kayıt olurken kullandığın e mail edresine giriş yapıldığına dair mail geliyo zaten. Ama giriş yaptığın forumlarda üstteki yıldıza basıp eboneliğine alman lazım.
Ben direk telefona bu uygulamadan bildirim gelmesinden bahsediyorum :)
  • Forum girişleri 598

17.Oca.2014 17:40:20 via App

ana ekran icin widget olsa baska hicbirsey istemem :) Flipboard uygulamasindaki gibi bir widget olsa tadından yenmez dogrusu :)
  • Forum girişleri 1.065

17.Oca.2014 17:50:40 via App

bak bu benim aklima gelmemisti cok iyi olur

HAZREC..

• Forum girişleri 598

17.Oca.2014 18:45:59 via App

evet hocam bana gore bu widget olsn baska hcbse olmasn :)
  • Forum girişleri 1.065

17.Oca.2014 18:53:48 via App

baska seylerde olsun ali bizim icin kolaylastirici olsun degilmi :)

HAZREC..

• Forum girişleri 598

17.Oca.2014 19:11:28 via App

kesinlikle olsun hocam :) ne kadar kolaylik o kadar mutluluk :D bi siteden bi uygulamadan zor oluyor dogrusu :)
  • Forum girişleri 1.065

17.Oca.2014 19:25:18 via App

evet esasen konularda paylasicamiz goruntuleri uygulamamiz uzerindende yukleyebilirsek cok guzel olur

HAZREC..

• Forum girişleri 300

21.Oca.2014 15:58:15 via Website

Merhaba arkadaşlar. Önerilerinizi geliştiricilerimizle görüştüm.

1. Yakın zamanda kullanıcı profillerine uygulama üzerinden erişebileceksiniz. (Birkaç haftaya)
2. Resim ekleme, screenshot vs gibi olayları iletilerinizde paylaşabileceksiniz. (Birkaç haftaya)
3. Telefonunuza ilgili konuyla ilgili bir gelişme olursa bildirim gelecek. (Birkaç haftaya)
4. Widget'ın yapılmasına daha birkaç ay var. Geliştiriciler üzerinde çalışıyor. Ali'nin önerdiği Flipboard uygulamasının widget'ını örnek olarak takıma ilettim.
5. Moderatörler konuyu sil, taşı, yönet, takip et gibi şeyleri uygulama üzerinden de yapabilecekler. (Birkaç haftaya)
6. Forumumuzun web sitesi versiyonunda, gelecek aya, iletilerinize video ekleyebileceksiniz. Ancak uygulamaya bu özellik daha sonra gelecek.
7. Online/offline görünme olayı da biraz zaman alacak. Ne zaman yapılacağı ya da yapılmayacağı belli değil.

Orhan, çoklu alıntı derken ne demek istiyorsun? Mesela senin mesajını, osmanın mesajını, başka bir kullanıcının mesajını seçip, onlara cevap yazma gibi mi? Onu da geliştirici takımına raporlayabilirim.

Uygulamada yaşadığınız sıkıntıları ya da önerilerinizi bizimle paylaşmaya devam edin.
  • Forum girişleri 1.065

21.Oca.2014 16:19:58 via App

vayyy desenize bir kac haftaya daha gelismis bir uygulamamiz olcak ellerinize saglik

HAZREC..