Silinen resimleri nasıl kurtarırım

• Cevaplar:58
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

07.Oca.2014 18:23:53 via Website

Merhaba arkadaşlar telefonum da silinen resimleri nasıl geri getirebilirim.?
  • Forum girişleri 619

07.Oca.2014 18:33:08 via Website

helezoni
Gmail ile esitleme yapiyormuydun peki?

orhan PINAR

• Forum girişleri 619

07.Oca.2014 18:55:37 via Website

Senkronize yapmamissaniz sayet silinenleri geri getiremezsiniz arkadasim.

orhan PINAR

• Forum girişleri 7

07.Oca.2014 19:36:56 via Website

Trafikci258
helezoni
yok hocam yapmıyordum :S
  • Forum girişleri 619

07.Oca.2014 19:49:59 via Website

helezoni
Trafikci258
helezoni
yok hocam yapmıyordum :S
Gecmis olsun ben surekli gmail÷ile ve face ile senkronize ederim ve teli custom atacagim zamanda yada fabrika ayarlarina donecegimde surekli ayarim altta goruldugu gibidir butun uygulama oyun wifi ayarlari vs wifiye baglandigimda geri gelir.

orhan PINAR

• Forum girişleri 71

08.Oca.2014 13:20:00 via App

Mrb. Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp ayarlara girin orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. DCIM dosyasında ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orda silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım.
  • Forum girişleri 7

09.Oca.2014 17:11:44 via Website

m yaşar
Mrb. Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp ayarlara girin orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. DCIM dosyasında ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orda silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım.
teşekkürler hocam oldu çok sğolun :)
  • Forum girişleri 1

07.Mar.2014 21:29:29 via Website

galaxy s4 telefonum google+ ta fotoğrafları kendiliğinden yedeklemiş bende sildim ama onları silince resimler galeriden de silindi ve şuan hiçbir şekilde ulaşamıyorum. yapabilecek birşey var mı acaba bilen var mı?
  • Forum girişleri 2

22.Nis.2014 15:13:44 via Website

Kardes ayni sikinti bendede oldu cozum yolunu bulabilirsen banada habrr verrmisin teskkurler

• Forum girişleri 2

26.May.2014 15:34:57 via Website

Kardes dedigin gibi oluyor ama benim bugun sildigim fotagraf var onlari bulamiyorum neden olabilir

• Forum girişleri 2

27.May.2014 10:34:39 via Website

Hocam ben senkronize yapiyordum ama istedigim fotograflari bulamiyorum bana yardimci olabilirmisinizz hayat memat meselesi

• Forum girişleri 1

28.May.2014 10:15:44 via Website

Mrb muhammed hocam ben DCIM dosyasını bulamadım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim :)

• Forum girişleri 71

28.May.2014 10:48:56 via App

Mrb kardeşim. DCIM dosyası, dosyalar ve sdcard a girdiğinde orda olması lazım. Bulamazsan eğer, dosyalarıma girip sol alt köşedeki seçenekler tuşunu basılı tutun orda arama motoru çıkar. Oraya DCIM yazarsanız bulursunuz. :)

• Forum girişleri 1

14.Tem.2014 13:43:11 via Website

ya merhaba benim casper via telefonum dan slindi fotolar nasıl geri getiricem telefon hafızasından :(

• Forum girişleri 1

19.Tem.2014 12:12:38 via Website

Help Please :)
Ben t ile basliyan dosyayida buldum ama icine silinenlerin disinda tum resimler geldi baska yol var mi?

• Forum girişleri 598

19.Tem.2014 14:07:44 via App

Thumbnails dosyası başlı başına Care olamaz. Resimlerinizin boyutu 30kb civarında oluyor kalitesiz ve her resmi bulamazsınız. Ayrıca hafıza kartından silinen resimleri kurtarmaya yarayan programlar var o sekilde halledebılırsınz