Silinen resimleri nasıl kurtarırım

• Cevaplar:58
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

26.Tem.2014 05:52:03 via Website

Muhammed Yaşar

Mrb. Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp ayarlara girin orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. DCIM dosyasında ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orda silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım.

Bu eylemi gerceklestirecek dosya bulunamadı yaziyor ne yapmam lazım

• Forum girişleri 1

24.Ağu.2014 19:09:46 via Website

Ben tabletimde resim çektim sonrada sağ üstte bulunan dağıt tuşuna bastım ve tüm resimlerin gitti lütfen bi yardımcı olurmusunuz!!!!!

• Forum girişleri 1

01.Eyl.2014 21:47:14 via Website

Abi bende hepsi seninki gibi ayni bana yardimci olurmusun cok acil :(

• Forum girişleri 1

06.Eki.2014 13:41:25 via Website

allah razı olsun kardeşim buldum telefeon kırılsa o kadar üzülmezdim verdiğim bilgi için çok teşkkür ederim müzikleride geri kurtara bilir miyim ?

• Forum girişleri 71

22.Kas.2014 02:24:31 via App

O konuda bilgisayarlı kurtarma programları var. Resimler içinde geçerli.

• Forum girişleri 1

22.Kas.2014 20:45:03 via Website

merhaba dediginiz dosyayi buldum ama "trrumbnails" tikladigimda "bu eylemi gerceklestirecek uygulama bulunamadi " diye hata veriyo ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 8

22.Kas.2014 21:02:38 via Website

3.parti windows uygulamaları ilede dosyaları recover edebilirsiniz...

• Forum girişleri 1

12.Ara.2014 17:33:11 via Website

Kardeşim sen nasıl yaptın yardımcı olur mu sun

• Forum girişleri 1

04.Oca.2015 21:57:53 via Website

Merhaba bugünümü fotoğraf çekerek geçirdim. Arada arkadaşlara resmimi cektirdim ve eve geldim resimlere bakayım dedim aman tanrım oda ne kamera bölümünde 4 resim mevcut.drobexs programına baktım bugünkü resimler yok sonra sizin yukarda yazdığınız yolu denedim bugünkü resimler haricindeki resimler mevcut.baska nasıl bir yol önerirsiniz ya da herhangibir program mevcutmudur. ..yoksa sadece anılar da mı kalacaktır.

• Forum girişleri 1

26.Oca.2015 21:10:15 via Website

benım bu sekılde ama resımlerı nereden bulabılırım .??

• Forum girişleri 2

04.May.2015 16:35:56 via Website

merhaba benim telefonda sizin söylediğiniz yerler işaretli ama geri yüklemeyi nasıl yapıcam bilmiyorum otomatik yüklenmesi gerekmiyor mu nasıl yapmalıyım

• Forum girişleri 2

04.May.2015 16:44:19 via Website

benim telefonda sizin dediğiniz gibi işaretli ama resimlerde geri yükleme olmadı nasıl yapabilirim

• Forum girişleri 1

10.May.2015 20:45:42 via Website

Muhammed Yaşar

Mrb. Silinen fotoğrafları kurtarmak için dosyalardan DCIM klasörüne girdiğinizde sol alttaki dokunmatik seçenekler tuşuna basıp ayarlara girin orda en üstte "Gizli dosyaları göster" diye bi tik olcak onu tikini aktif edin. DCIM dosyasında ".thumbnails" diye bi dosya çıkacak orda silinen fotoğrafların bi çoğu olması lazım.

Merhaba. Galaxy S5 telefonumda kamerdaki fotogralarim yedekleniyor diye sildim nasil geri getirebilirim. Yardimci olur musunuz ?

• Forum girişleri 1

11.May.2015 11:25:37 via Website

Arkadasim banada yardım et telefondan onemli bir resim albumunu sildim dcımdaki o thunlu dosyayı bulamiyorum allah rizasi icin yardim et

• Forum girişleri 38

17.May.2015 19:58:30 via App

pc de icare recovery gibi uygulama ile alınız fazla kurcalamadan