Silinen resimleri nasıl kurtarırım

• Cevaplar:58
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

31.May.2015 02:17:39 via Website

Trafikci258

Merhaba arkadaşlar telefonum da silinen resimleri nasıl geri getirebilirim.?
Gmail ile esitleme yapiyormuydun peki? yok hocam yapmıyordum :S
Gecmis olsun ben surekli gmail÷ile ve face ile senkronize ederim ve teli custom atacagim zamanda yada fabrika ayarlarina donecegimde surekli ayarim altta goruldugu gibidir butun uygulama oyun wifi ayarlari vs wifiye baglandigimda geri gelir.
https://fscl01.fonpit.de/userfiles/5389988/image/Screenshot_2014-01-07-20-47-53.png

Hocam ben yedekledimde applocda silindi ordada gecerlimi ?

• Forum girişleri 1

10.Tem.2015 15:42:02 via Website

Trafikci258

Gecmis olsun ben surekli gmail÷ile ve face ile senkronize ederim ve teli custom atacagim zamanda yada fabrika ayarlarina donecegimde surekli ayarim altta goruldugu gibidir butun uygulama oyun wifi ayarlari vs wifiye baglandigimda geri gelir.
https://fscl01.fonpit.de/userfiles/5389988/image/Screenshot_2014-01-07-20-47-53.png

Arkadaşım benim ayarlarımda böyle fotmatladım ama hafıza kartımı çıkarmıştım geri takdığımda ise retrica dosyam ile bir kaç dosyam yoktu. yardımcı olur musun?

• Forum girişleri 1

18.Ağu.2015 18:53:59 via Website

Gmail var ama telefonu fabrika ayarlarini cevirdim resimler geri gelelirmi gelirseds nasil gelir acaba yardim simdiden tsk

• Forum girişleri 488

19.Ağu.2015 08:32:37 via Website

Bir bulut hesabınıza bir Google+ Fotoğraflar hesabınıza internet vasıtası ile yedeklemiyorsanız kesinlikle geri getiremeniz çok güç Recovry uygulamaları var bununla ilgili ama ne kadar yapabilirsiniz nasıl başarabilirsiniz bilmiyorum. :)

Herkese tavsiyem Google+ ile Fotoğraflar uygulamasını kullanın tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı oraya yedeklesin. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 488

19.Ağu.2015 08:35:10 via Website

Bu arada yedekleyebilmeniz için Senronizasyon açık olması lazım + Google Fotoğraflar uygulamasından yedekleme kısmını aktif etmeniz gerekiyor.

Yedeklediğinizi kontrol etmek için PC üzerinden "https://photos.google.com/u/0/" adresine girip fotoğraflarınıza ulaşabilirsiniz.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1

31.Ağu.2015 02:00:28 via Website

Trafikci258

Ben yedekleme ile yaptım ama nasıl geri getireceğim resim ve programları
?

— değiştirilme tarihi 31.Ağu.2015 02:01:59

• Forum girişleri 2

28.Eki.2015 16:38:53 via Website

[android telefonda silinmiş fotoğrafları dosyaları verileri geri almak][1] için bazı programlar var buradan teknolojirehberi.org/android-veri-kurtarma-silinen-verileri-geri-alma-programi.htm inceleyebilirsiniz.

• Forum girişleri 1

18.Kas.2015 22:05:07 via Website

Kardeşim dediğin gizli klasörü gördüm ama üstüne tıkladığınızda bu eylemi gerçekleştirecek uygulamayı bulunamadı diyor bunun anlamı nedir
Saygılar

• Forum girişleri 1

18.Ara.2015 18:25:19 via Website

Samsung S4 mini kullanıyorum. picasa auto backup diye bi klasör vardı galeriden kalkması için uygulama yöneticisinden galerideki verileri sildim. galeride gizli öğelerde resimlerim vardı onlar da silindi onları geri getirebilir miyim?

— değiştirilme tarihi 18.Ara.2015 18:28:43

• Forum girişleri 1

12.Oca.2016 15:17:26 via Website

O dosya çıktı bende, ama galerimdeki fotığraflar hala yok, sadece dosyalarım bölümüne girince çıkıyor. Müziklerimde aynı şekilde yardımcı olursanız sevinirim. :P

• Forum girişleri 1

19.Oca.2016 19:55:14 via Website

Z2 telefon da wp den gelen dosyalar yada normal fotolar siliniyor neden

• Forum girişleri 15

20.Oca.2016 15:04:43 via Website

Eğer SD Karttaysa Resimler Recuva Proğramını İndirirek Bulabilirsin Kesin Çözüm O :)

• Forum girişleri 2

21.Oca.2016 12:38:58 via Website

Dosyalarında varsa,resmin yada müziğin üstüne uzun basarak yada sol alt menüden öğe seçi tıklayarak indirmek istediğin resim ve müzikleri seç Gene sol alt menüden taşı yada kopyala (tercihen kopyala) seçeneğini işaretle Daha sonra gene dosyalardaki download bölümüne gir En üst sağda "buraya yapıştır"ı tıkla Böylece resim ve fotoların galeri ve müziklerine tekrar girer Telefonum galaxy Note3 ama heralde diğerlerinde de sistem aynıdır Umarım yardımcı olur

• Forum girişleri 1

04.Şub.2016 19:48:51 via Website

Kardes diskdigger pro bidene istersen 1 sene onceki resimleri bile buldum play storda ucretlidir ama internette blackmart bul indir play stor gibi bir uygulamadir arama bolumune diskdigger pro yaz arat ve kur programi ac start de isini gorur isallah

• Forum girişleri 1

16.Nis.2016 09:16:13 via Website

Allah razı olsun kardeşim koca bir yılın emeğini kurtardım sayende.

• Forum girişleri 1

17.Haz.2016 23:43:42 via Website

Kardeş ben yapıyodum nasıl geri getirecem mutlaka bana geri ulaş

• Forum girişleri 1

25.Ağu.2016 13:06:05 via Website

merhaba arkadaşlar ben telefonumun ayarlarını sıfırlamak isterken yanlışlıkla telefonua format attım silinen resimlerimi nasıl kurtarabilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi