Samsung Galaxy S3 mini — ROM 4.4.2 CyanogenMod Kitkat (S3 Mini GT-I8190)

• Cevaplar:184
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

04.Mar.2014 21:04:40 via App

abi bi bana tardımcı olsan yapamadım sinirden patladım abi yaa
  • Forum girişleri 3

07.Mar.2014 22:15:08 via Website

selam
romu yükledim geyet güzel çalışıyor . tek sorun arama yaparken hoparlörden çok az ses geliyor alternatiff gapps yükledim ama yine aynı
yardımcı olursanız sevinirim :)
  • Forum girişleri 619

07.Mar.2014 22:24:09 via Website

Muhammet
selam
romu yükledim geyet güzel çalışıyor . tek sorun arama yaparken hoparlörden çok az ses geliyor alternatiff gapps yükledim ama yine aynı
İnan bende çözüm bulamadım o soruna

orhan PINAR

• Forum girişleri 3

07.Mar.2014 23:24:17 via Website

Trafikci258
Muhammet
selam

Çözüm bulana kadar böyle idare edicem artık rom çok güzel,stabil bu arada paylaşım için teşekkürler
  • Forum girişleri 619

08.Mar.2014 22:02:21 via Website

Muhammet
Trafikci258
Muhammet
selam

Çözüm bulana kadar böyle idare edicem artık rom çok güzel,stabil bu arada paylaşım için teşekkürler
güle güle kullanın

orhan PINAR

• Forum girişleri 3

09.Mar.2014 11:58:32 via App

hocam son olarak işlemci hızını artıramıyorum en fazla 1ghz oluyor bide 1.1 1.2 ghz de çalıştırmak sorun yaratır mı?
  • Forum girişleri 1

10.Mar.2014 21:50:23 via Website

Hocam herseyi yükledim norma calisiyo fakat görüntülü arama yok nasil ekleriz bi yardimci olursaniz sevinirim saygilar...
  • Forum girişleri 6

15.Mar.2014 17:46:39 via Website

root sonrası android.process.acore durduruldu yazısı alıyorum hiçbir şey yapamıyorum dosyaları telefona zipli olarak attım açılışta menü gelmiyor telefon kaldı böyle yardım edin lütfen.
  • Forum girişleri 619

15.Mar.2014 21:02:28 via Website

Ferhat Özkan
root sonrası android.process.acore durduruldu yazısı alıyorum hiçbir şey yapamıyorum dosyaları telefona zipli olarak attım açılışta menü gelmiyor telefon kaldı böyle yardım edin lütfen.
romu şayet extrasdcarta attıysanız zipliolarak sıkıntı olmaması gerek..

orhan PINAR

• Forum girişleri 8

17.Mar.2014 18:04:18 via Website

orhan bey telefonum spot s3 mini gt-ı8190 ve öncelikle odinle rom yüklemeyi denemdim ama telefonda download mode onun yerine factory mode açılıyo ayrıca telefonu pc bağladığım zaman odin görmüyo android orjinal yapmanın başka yolu yokmu lütfen yardım edin
  • Forum girişleri 2

17.Mar.2014 18:13:29 via Website

Terbiyeni Bil Adam Akıllı Konuş! adamın bir bildiği varki böyle diyor
  • Forum girişleri 2

17.Mar.2014 18:14:11 via Website

ahmet soylu
orhan bey telefonum spot s3 mini gt-ı8190 ve öncelikle odinle rom yüklemeyi denemdim ama telefonda download mode onun yerine factory mode açılıyo ayrıca telefonu pc bağladığım zaman odin görmüyo android orjinal yapmanın başka yolu yokmu lütfen yardım edin

Download Moda alman gerekiyor
  • Forum girişleri 1

18.Mar.2014 10:43:26 via Website

Abi merhaba,

telefona kitkat yükledim. fakat rehber konusunda sıkıntım var. rehberin yedeğini aldım fakat telefona yüklerken google hesabımdan görüküyo. aktarılanı tek tek sildim telefon hafızasına 3 5 tane kayıt yaptım telefon açılıp kapandı rehber gitti. buna daimi bir çözüm var mı ,?

bir de telefona herşeyi silecek bi format var mı? recovery dışında?
  • Forum girişleri 1

22.Mar.2014 11:28:49 via Website

Dediklerinizi yaptım fakat reboot ve system dedikten sonra android yazısı ekrana geldi ve gece bıraktım sabah kalktım hala açılmadı telefon ?? yardım lütfen ?
  • Forum girişleri 1

22.Mar.2014 14:53:20 via Website

benim telefon s3 mini işlemcisi armv7 bu romu destekler mi acaba?
  • Forum girişleri 1

22.Mar.2014 16:29:42 via Website

paylaşımınız için teşekkürler.sonunda başarıp yükleyebildim.yalnız bir sorum olacak.kredi kartı işlemlerinde falan sıkıntı yaşama ihtimalimiz var mı? yani bilgilerimize erişebilirler mi?
  • Forum girişleri 22

22.Mar.2014 18:11:49 via Website

abim ben bu rom yükledim bunda bir problem mi bilmiyorum ama hattaki numaraları telefona taşımıyor ve hattaki numaraları görmüyor numaraları sd karta atıp ordan telefona atıyorum ve radyo yu nasıl kullana biliriz