Samsung Galaxy S3 mini — ROM 4.4.2 CyanogenMod Kitkat (S3 Mini GT-I8190)

• Cevaplar:184
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 619

27.Mar.2014 22:33:01 via Website

Sorarım size hangi akıllı cıhazlarda 1 yada 1.5 gunden fazla kullanan varki?? Mesela ben iphone5 kullanıyom maksimum 1 gün:-)

orhan PINAR

• Forum girişleri 7

28.Mar.2014 08:27:02 via Website

Hocam peki kullanmadığımız ancak sistemin kendisinde olan uygulamaları kaldırmanın bir yolu var mı? Örneğin ben chrome yada movie studio gibi programları hiç kullanıyorum.
  • Forum girişleri 1

28.Mar.2014 09:05:51 via Website

Orhan abi merhaba.
Bende bu konudan s3 mini telefonuma 4.4.2 rom kurdum.Bataryam hiç gitmiyordu 1 gün dahi cıkmıyordu,batarya kalibrasyonu yaptım.Buda bir işe yaramadı birşey değişmedi.Bu rom'un güncellemeleri çıkıcakmı belkide rom'dandır diye dusunuyorum.Bide "Ayarlar/Performance/Processor" bölümündeki değerleri paylaşabilirmisin.Buda bir çözüm olabilir.Sizinde eklemek istedikleriniz varsa,tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.
  • Forum girişleri 619

28.Mar.2014 09:52:04 via Website

semih
Hocam peki kullanmadığımız ancak sistemin kendisinde olan uygulamaları kaldırmanın bir yolu var mı? Örneğin ben chrome yada movie studio gibi programları hiç kullanıyorum.
ayarlardan uygulama yöneticisinden kaldırabilirsiniz.

orhan PINAR

• Forum girişleri 23

28.Mar.2014 12:12:52 via Website

peki sd kartı görmeme sorununu nasıl giderebiliriz mount tan data ve catch i seçtiğimiz yerde sd card seçeneği var onu seçersek sd kartı görebilirmiyiz yalnız bilgisayara bağladığımda ve kayıt yeri menüsüne girince görebiliyorum.birde wifi ye bağlanma sıkıntısı yaşıyorum modem yanımda olmasına rağmen tek diş çekiyor bir ayarı varmı bu anlattıklarım için düzeltmesi için teşekkürler

— değiştirilme tarihi 28.Mar.2014 12:15:20

• Forum girişleri 7

30.Mar.2014 06:29:56 via Website

Trafikci258
semih

Dediğiniz şekilde sadece kendi yüklediğim uygulamaları kaldırabiliyorum benim bahsettiğim sistemin kendi uygulamaları mesela chrome, movie studio, whisper push vb. ?
  • Forum girişleri 619

30.Mar.2014 11:03:24 via Website

semih
Trafikci258
semih

Dediğiniz şekilde sadece kendi yüklediğim uygulamaları kaldırabiliyorum benim bahsettiğim sistemin kendi uygulamaları mesela chrome, movie studio, whisper push vb. ?
cihazınız rootlumudur peki??

orhan PINAR

• Forum girişleri 7

30.Mar.2014 19:07:02 via Website

İlk sayfada yazdıklarınızı takip ederek önce root yaptım sonrada 4.4.2 kurdum. Ama root oldumu olmadımı emin değilim

edit: şu an itibariyle eminim rootlu telefon

— değiştirilme tarihi 30.Mar.2014 19:51:19

• Forum girişleri 1

05.Nis.2014 10:01:58 via Website

orhan abi peki bu güncellemeyi samsung kendi yayınlamıcak otomatik olarak yoksa biz mi yapıcaz pc den
  • Forum girişleri 7

05.Nis.2014 10:40:00 via App

Burak Ağzigüzell
orhan abi peki bu güncellemeyi samsung kendi yayınlamıcak otomatik olarak yoksa biz mi yapıcaz pc den
siz kendiniz yükleyeceksiniz
  • Forum girişleri 1

05.Nis.2014 22:02:58 via Website

4.2.2 s3 mini telofonuma yükledim arama yaparken ses çok az geliyor hoporlöre alıyorum ondada ses çok az geliyor yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılar.
  • Forum girişleri 2

07.Nis.2014 17:59:30 via Website

Öncelikle teşekkürler. çok ufak sorunlar dışında gerçekten güzel rom. tek sorunum uygulamaları menümde kendi istediğim gibi sıralamak için düzenle seçeneğini bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Forum girişleri 2

10.Nis.2014 16:36:25 via Website

Enes Aslan
Trafikci258
Romun ayarlarında SCREENSHOT mevcut diğer istediğinize gelince romu ben yapsam dükkan sizinde:-)

Bir de bu gün okulda karşılaştığım bir sorunu söyliyeceyim :)

Bir arkadaşım bana mesaj attı ben geri cevap verirken gönderdim dedi ki ''unuttumburayı.android.phone Durduruldu'' yazıyor idi.

Bir kaç kere kapatıp denedim . Ve düzeldi Tekrar yaşarsam bu ''ROM'''un üstüne başka rom yüklersem sisteme bir şey olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

Bu arada Screenshot buldum ^^

Screenshotu nasıl hallettiniz acaba.
  • Forum girişleri 6

11.Nis.2014 13:31:27 via Website

arkadaşlar ben yaptım herşey şahane ama rehber de görüntülü arama diye bir şey yok sadece internet üzerinden görüşebiliyosunuz . Ama bence yapın muhteşem bir şey oluyor .Telefon antutu da 9993 verdi ya .. Normalinde 8500 falan veriyo ....
  • Forum girişleri 6

11.Nis.2014 13:36:13 via Website

hocam peki 4.4.3 güncellemesi alacak mı . Cynogen mod sürüm güncellemesi olacak mı yani .teşekkür ederim...ü,
  • Forum girişleri 2

11.Nis.2014 18:31:03 via Website

Merhaba paylaşımlarını devamlı takip ediyorum fakat s3 mini için root ve rom atmaya cesaret edemiyorum rica etsem bana canlı bir şekilde skype veya facebook veya herhangi bir devamlı iletişim kurabileceğimiz bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz telefonumu geliştirmek istiyorum umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.
  • Forum girişleri 1

12.Nis.2014 20:51:40 via Website

Orhan abi bende cyanogen mod 4.4.2 yapmıştım s3minime fakat orjinal rom atmak istiyorum hiçbir yerde bulamıyorum paylaştığın sitede bende 8 saat sürüyo diyo rica etsem paylaşırmısın??
  • Forum girişleri 619

13.Nis.2014 20:22:43 via Website

Melih Aytekin
Orhan abi bende cyanogen mod 4.4.2 yapmıştım s3minime fakat orjinal rom atmak istiyorum hiçbir yerde bulamıyorum paylaştığın sitede bende 8 saat sürüyo diyo rica etsem paylaşırmısın??
Dostum orijinal site adresi o ben cafede yarım saatte iniyor?

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

14.Nis.2014 10:02:35 via Website

Açık uygulamaları kapatmak nasıl yapılıyor s3 mini

— değiştirilme tarihi 14.Nis.2014 11:11:45

• Forum girişleri 619

14.Nis.2014 20:23:36 via Website

romun yeni linki eklendi deneyebilirsiniz. sitemiz yeni tasarıma geçtiğinden konudaki resimler uçtu özür dilerim lakin birçoğumuz kurulumu sanırım okuyarakta yapabilirler.:)

orhan PINAR