Samsung Galaxy S3 mini — ROM 4.4.2 CyanogenMod Kitkat (S3 Mini GT-I8190)

• Cevaplar:184
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

16.Nis.2014 09:51:25 via Website

ABİ BANA GALAXY S4 MİNİ LAZIM YURT DIŞI FALANDA OLUR UYGUN FİYATA BULA BİLİRMİSİN ORJİNAL AMA

• Forum girişleri 6

16.Nis.2014 10:26:14 via Website

orhan abi ben telefonumu 4.4.2 yaptım ama orjinal roma dönmek istedim . hatta bunu kaç kez yaptım . ama her seferinde samsung yazısına gelip kalıyor . ben de odin le tekrar 4.4.2 yapmak zorunda kalıyorum . ayrıca telefon da recovery açılmıyor . ben google play den indirdiğim rom installer uygulaması ile recovery 6.0.2.7 yi açıyorum .. lütfen bana yardım edin eski roma dönmek istiyom.....

• Forum girişleri 619

16.Nis.2014 11:45:17 via Website

Memet Hıdır Merkit

orhan abi ben telefonumu 4.4.2 yaptım ama orjinal roma dönmek istedim . hatta bunu kaç kez yaptım . ama her seferinde samsung yazısına gelip kalıyor . ben de odin le tekrar 4.4.2 yapmak zorunda kalıyorum . ayrıca telefon da recovery açılmıyor . ben google play den indirdiğim rom installer uygulaması ile recovery 6.0.2.7 yi açıyorum .. lütfen bana yardım edin eski roma dönmek istiyom.....

wipe cache ve date yapabiliyormusun recovery modda??

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

16.Nis.2014 16:54:53 via Website

Merhaba orhan abi bisi sorabilirmiyim Bn androidimi yukselttim ama hattimdaki numaralari bulamiyorum yardimci olursan sevinirim bu arada bunun tam turkce olani yokmu tesekkurler simdiden

• Forum girişleri 6

19.Nis.2014 10:35:24 via Website

Evet ama yaptım orhan abi Sağol anlattıkların icin. aynen dedigin gibi yaptım ve oldu . Teşekkür ederim.

• Forum girişleri 1

19.Nis.2014 21:27:53 via Website

orjinal roma nasıl döndürebilirim yardımcı olurmusunuz

• Forum girişleri 619

20.Nis.2014 14:37:53 via Website

ergn ee

orjinal roma nasıl döndürebilirim yardımcı olurmusunuz İlk mesajda odin indir birde benim mini orijinal rom konumdaki romu indir cihazı dowload mode alarak odinle at hepsi bu

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

27.Nis.2014 17:32:43 via Website

orhan bey yardımınıza ihtiyacım var!!! 4.4.2 sürümünü s3 mini telefonuma yükledim. Tekrardan orjinal rom yüklemek istedim sanırım yanlış yaptım. Şuan telefonumun bataryasını takınca kendiliğindne açılıyor ve Samsung yazısı ekrandan gitmiyor. Recorvery mod da ve dovlabding modda açılmıyor. Bilgisayara takınca şarj oluyor ve panda resmi çıkıyor. Ses açma+Home+Güç, Ses kısma+Home+Güç tuşaları cevap vermiyor.

Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

• Forum girişleri 2

28.Nis.2014 09:20:19 via Website

merhabalar anlatılanları yapıyorum fakat yükleme işini beceremedim bi türlü sdkarta attığım gapps ve modun klasör ve alt klasörleri gözüküyor fakat içindeki dosyalar gözükmüyor (recovery ekranında) rootladıktan sonra telde hiçbir faaliyet yok 3-5 dk bekledim belki yüklüyordur diye ama yüklememiş kapatıp açtığımda 4.1.2'yi yükledi telefon

• Forum girişleri 1

20.May.2014 16:22:15 via Website

merhabalar dün sizin forumda paylaştığınız 4.4.2. yi s3 miniye yükledim bir sıkıntı yok gibi görünüyor ama şarj çabuk bitiyor. eski süründeki güç tasarruf modu bunda varmı, epeyce aradım ama bulamadım. bide pil için önereceğiniz bir program varmı

• Forum girişleri 1

20.May.2014 16:44:09 via Website

Merhaba, ben de yeniyim android dünyasında. Uzun zamandır Rom ve Rootlama üzerine okuyorum. Bugünlerde 4.4.2 yi yükleyeceğim. (Telefonum s3 mini). Yalnız bir sitede TWRP dosyasının daha yeni sürümü mevcut (cm11.0_golden.nova.20140519.ODIN_TWRP) cyanogenmod ile yükleme yaparken sizin vermiş olduğunuz bileşikleri mi kullanmam gerek yoksa, mesela bu yukarıdaki tar.md5 dosyasını kursam bir sorun olur mu? Sizin yukarıdaki linklerinizde de GAPPs sürümü daha güncel. novafusion.pl/downloads/#
Bunu mantığını anlamak için soruyorum.
İyi çalışmalar...

• Forum girişleri 1

21.May.2014 18:53:21 via Website

Abi Ben pda seciyorum start diyince SetupConnection.. geliyo kalıyo öyle ne yapablirim

• Forum girişleri 619

29.May.2014 11:51:51 via Website

Osmancan cakmak

Abi Ben pda seciyorum start diyince SetupConnection.. geliyo kalıyo öyle ne yapablirim

stock romu bulamıyor doğru yol izlediğinden eminmisiniz??

— değiştirilme tarihi 29.May.2014 11:52:11

orhan PINAR

• Forum girişleri 2

08.Haz.2014 19:33:54 via Website

kardeşim bu rom orjinal s3 mini romu değilmi cihaz hakkında kısmında android 4.4.2 kitkat yazıormu? birde bu romu flash tool ile yükleyebilirmiyiz saygılar....

• Forum girişleri 619

09.Haz.2014 17:00:34 via Website

HASAN HÜSEYİN KAHRAMAN

kardeşim bu rom orjinal s3 mini romu değilmi cihaz hakkında kısmında android 4.4.2 kitkat yazıormu? birde bu romu flash tool ile yükleyebilirmiyiz saygılar....

Kitkata dikkat etmedimde 4.4.2 yazıyor:-) tools kullanmadım dene istersen

orhan PINAR

• Forum girişleri 1

09.Haz.2014 20:27:12 via Website

abi şimdi 1, rehberi telefona aktarıyorum her açılıp kapanmada siliniyor.
2, Klasör oluşturamıyorum .çarşaf çarşaf sayfalar yan yana uygulamayı bulamıyorum.
3. akıllı klavye gitti.
4, telefon cm root modun da nerdeyse kitkat ortada yok, yani ilk rootladıktan sonra sürümü yükseltmeye bile gerek kalmıyor nerdeyse.
zaten kit kat dosyası 198 mb cm dosyası 208 mb , androidden daha iyisini yaparlar gibi yakında. :) odeğilde bi meego vardı ne oldu

• Forum girişleri 1

22.Haz.2014 20:05:37 via Website

Romu yükledim herşey çok iyi harika ama sim karttaki isimleri göremiyorum başka telefona takınca böyle bi sıkıntı olmuyor ve resimleri videolari acmiyor medya bulunamadi diyor yardımcı olur musunuz

— değiştirilme tarihi 22.Haz.2014 23:29:13

• Forum girişleri 1

26.Haz.2014 21:01:18 via Website

Arkadaşlar benim de farklı bir sorum olacak;
cep rootlu ve tabiki de rom kurulu, şimdei ben genelikle sitesinden ron indirip kuruyorum .Fakat bir - iki gün sonra yeni bir versiyon cıkıyor , Şimdi bu yeni romu kurarken her seferinde bütün dosyaları silip tekrar kurmmak zor oluyor
Bunun basit bir yolu var mı ?
Sadece wipe yapsak direk önceki poroğamlar kalır mı