Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:378
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

10.Nis.2015 14:15:16 via Website

merhaba sm n9005 lte kullanıyorum normal kullanımda sıkıntı olmuyor fakat hoparlöre alınca karşıya sesim gitmiyor. internette araştırdım bir sonuca varamadım ses kayıtta sorun olmuyor yada başka uygulamada

• Forum girişleri 771

10.Nis.2015 21:10:45 via App

Telefonu kullandığınız andan itibaren bu hatayla karşı karşıyamısınız ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 4

11.Nis.2015 13:48:38 via Website

Merhaba herkese. Amerikadan getirilen Galaxy Note 3 telefonu Türkiyede kullanabilmem için ne yapmamız gerekiyor acaba ? Telefonun model SM-9005 US.Cellular 4g LTE

• Forum girişleri 4

11.Nis.2015 14:03:07 via Website

Mobil ağlar bölümünde Sistem seçme diye bi yer var ve burada CDMA dolaşım modunu değiştirin seçeneklerinde Sadece Ev ve Otomatik seçeneği mevcut. GSM seçeneği mevcut değil. Ayrıca IMEI numarası yerine MEID numarası var. Sim kartı taktığımızda sim kilidi ile ilgili bir hata vermiyor SIM kart yok - Servis yok yazıyor ve açılışta sol üst köşede sarı renkle Set warranty bit kernel şeklinde bir yazı yazıyor. Pasaporta kayıt yaptırılmıştı.

• Forum girişleri 4

11.Nis.2015 16:03:13 via Website

IMEI yerine MEID numarası var ve IMEI numarasından bir rakam eksik. Sim kart takabiliyoruz ama görmüyor sim kartı ve şebekeyi.

• Forum girişleri 1.784

11.Nis.2015 16:05:06 via Website

Özkan Zorlu

IMEI yerine MEID numarası var ve IMEI numarasından bir rakam eksik. Sim kart takabiliyoruz ama görmüyor sim kartı ve şebekeyi.

Pasaport kaydı için götürdüğünüz zaman ne dediler peki. Çünkü telefon anladığım kadarı ile kapanmış

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 4

12.Nis.2015 08:37:49 via Website

kayıt programı (call recorder) bir ara denedim daha sonra kaldırdım şu anda bir kayıt programı kullanmıyorum.

• Forum girişleri 4

12.Nis.2015 08:40:12 via Website

Orbay Boran

Telefona herhangi bir kayıt programı kurdunuz mu

bir ara call recorder denemiştim. başka bir program daha sonra kaldırdım. şu anda kullanmıyorum

• Forum girişleri 4

12.Nis.2015 08:41:05 via Website

Selçuk A.

Telefonu kullandığınız andan itibaren bu hatayla karşı karşıyamısınız ?

yok daha sonra oldu bu hoparlör çok fazla kullanmıyorum. lazım olduğunda açtım farkına vardım

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 17:25:01 via App

Format atmayı deneyin,onun haricinde durum servislik olabilir.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 7

19.Nis.2015 23:06:34 via Website

Iyi geceler arkadaşlar.
Bir kaç gündür uğraşıyorum bekledim acaba düzelirmi diye ancak sorunum düzelmeyince sizlere danışmak istedim. Daha öncesinde soruldu mu bilemiyorum ancak;
Note 3 model telefon kullanmaktayım. Telefonda herhangi bir işlemde bulunmama rağmen, sabah telefona baktığımda "GALERİ"de telefon hafızasında bulunan fotoğraflar ve müziklerin hiçbirini göremiyorum. Ancak -dosyalar bölümünden "DCIM" dosyasına girdiğimde hepsi telefonda mevcut. Yani silinmiş falan değil. Ancak dediğim gibi galeride hiçbir eski fotoğraf video vb. İçerik görüntüleyemiyorum. Sadece yeni çektiklerim gözükmekte.
Bilgisi olan yada yardımcı yardımcı olabilcek birisi var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

— değiştirilme tarihi 19.Nis.2015 23:08:11

• Forum girişleri 771

19.Nis.2015 23:19:49 via App

İçerik görüntüleme ayarlarını kontrol ettiniz mi ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 7

19.Nis.2015 23:21:32 via Website

Evet ilk baktığım yer orasıydı zaten malesef ordan değil