Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

07.May.2015 15:25:10 via Website

MERHABA

06.05.2015 SABAHA KARŞI TELEFONUM YAZILIM GÜNCELLMESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE BENDE YÜKLEDİM ANDROİD 5.0.2 VERSİYONU YĞKLEDİ VE ANA TEMA GEÇİŞLER MENÜLER RENKLER V.B HERŞEY DEĞİŞMİŞ AMA CİHAZIM CİTTİ YAVAŞLADI VE PİL DELİ GİBİ HIZLI BİR TÜKETİM YAPIYORR

BU SORUN BENİM YAPTIĞIM BİR YANLIŞLIKTAN MI YOKSA 5.0.2 VERSİYONUNDAN MI KAYNAKLI BİLEMİYORUM BANA BİR BİLEN BİR FİKRİ OLAN VARSA YARDIMCI OLSUN LÜTFEN ...

• Forum girişleri 1

16.May.2015 00:37:57 via Website

Rusya romunu cihazıma yükledikten sonra avea smartband'i tanımamaya başladı. Cihaz diğer telefonlarla çalışıyor diye yeniden TR romuna dönmek istedim ancak cihazım odin ile romu kurduktan sonra açılış ekranında samsung yazısında kaldı tekrar tekrar denedim sonuç hep aynı. Sorun ne olabilir?

• Forum girişleri 1

10.Haz.2015 19:55:26 via Website

Meraba. Samsung Note 3 telefonum var. Daha önce kapandığı için birkaç servise götürdüm telefon açık bir şekilde verdiler fakat sürekli kapandı 4 kez falan yaptırdım. Yurtdışı telefonu olduğu için Samsung yapamadı başka bir Samsung servisi anakartı değiştirmemiz lazım dedi. Ben tekrar başka bir servise verdim yapıldı. Sim kartimı takmadığımda çalışıyordu fakat kartımı taktım yine kapandı ekranda telefonun kodu yazıyordu. Şuan SDCARD MODE UP KEY : NORMAL BOOTİNG DOWN KEY : DOWLOAD MODE yazıyor. Benim yapabilceğim birşey varsa yardımcı olursanız sevinirim artık servise götürmek istemiyorum. Teşekkürler

• Forum girişleri 1

10.Haz.2015 20:00:23 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

note 4 kullanıyorum. spb shell 3d yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

• Forum girişleri 1

11.Haz.2015 00:26:34 via Website

Merhaba cihazım Note 3. Daha önceden Android 5.0 yüklemiştim Rusya ROMU. Daha sonra içine Root attım. Haber bölümünüzde KNOX sıfırlama sayacı vardı. Onu uyguladım. Ama telefonum halen cihaz durumu Özel olarak gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim ?

• Forum girişleri 1

23.Haz.2015 18:38:37 via Website

Merhaba burak bey. 2 gündür galeri kısmındaki fotoğraflarım slayt şov yap dediğimde başlayacakmıs gibi yapıp tekrar galeriye dönüyor. Telefonu açıp kapatınca düzeliyor ama her seferinde neden açıp kapatmam gerekiyor? Bilginiz var mıdır?

• Forum girişleri 1

01.Tem.2015 23:18:51 via Website

NOTE 3 kullanıyorum bildirim çubuğu aşağı inmiyor yani mesaj yazmak icin klavyeyi açtığımda bildirim çubuğu yarıda kaliyor önceden üstünden iniyordu simdi inmiyor yardımcı olabilir misiniz?

• Forum girişleri 1

02.Tem.2015 10:36:13 via Website

Samsung note 3 n9000Q telefonuma lollipop 5 rom attim. Ilk zamanlarda problem yoktu şimdi telefon kendi kendine kapanmaya başladi.

Tekrar kit kat 4.4.2 yükleyebilirmiyim? Nasil yüklerim? Lollipoptan nasil kurtulurum? Telefonumu eski haline nasil getirebilirim?

• Forum girişleri 1

07.Tem.2015 16:22:37 via Website

imageimage

Burak kardeşim bi yardım edebilirmisin note 3 böyle kalıyo wifi bluetooth taşınabilir wifi alanı

• Forum girişleri 1

15.Tem.2015 12:54:39 via Website

S.a Kolay gelsin telefonum beş on dk içinde ugrasilmazsa kendini durmadan resetliyor ne yapsam düzelir yardimci olabilirmisiniz şimdiden tşkler.

• Forum girişleri 4

17.Tem.2015 03:05:53 via Website

Merhaba siz note 3 konusunda baya bilgilisiniz benim telefonumda 5.0 yüklü bildirim ledi yanmıyor sarj olurken falan kırmızı ışık çıkıyor fakat whatsappten gelen mesajda veya mail de yanmıyor yardı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürle

• Forum girişleri 4

17.Tem.2015 03:10:17 via Website

Merhaba siz note 3 konusunda baya bilgilisiniz benim telefonumda 5.0 yüklü bildirim ledi yanmıyor sarj olurken falan kırmızı ışık çıkıyor fakat whatsappten gelen mesajda veya mail de yanmıyor yardı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• Forum girişleri 3

04.Ağu.2015 21:34:53 via Website

Kardeşim usb'nin bir ucunu önce telefona sonra usb ucunu bilgisayara tak. Yukarıdan hani sürüklüyoruzya interneti veya sesi açmak için falan onun gibi sürükle. Ortam cihazı olarak... gibi bir şey yazıyor ona tıkla yeter. Orada üsttekini seçmelisin alttaki müzik dinlemek için.

• Forum girişleri 3

04.Ağu.2015 21:41:36 via Website

Şarj olurken kırmızı ışık ayarı "telefon" ayarı olduğu için onu Ayarlar>Cihaz>Led Göstergesi menüsünden yapabilirsiniz. Ancak Whatsaap, Facebook gibi telefonla değil bir programla alakalı olan bildirimleri programın bizzat kendisinden çözmeniz gerekiyor.
Örneğin Whatsapp için: Ayarlar>Bildirimler>Mesaj Bildirimleri>Işık kısmından çözebilirsiniz.
Facebook için Ayarlar> Bildirimler>Telefon LED'i kısmından çözebilirsiniz....vs...

• Forum girişleri 1

02.Eyl.2015 07:30:58 via Website

Hocam ilk olarak kolay gelsin.Telefonum Note 3 daha alalı 2 hafta oldu.Sorunum şu ; Telefonum kendini sürekli yeniden başlatıyo neden yapıyo anlamıyorum mesala telefonu açıyorum 5 dk geçiyo kendini kapatıyo hafif uygulamalara giriyorum yine yeniden başlatıyo ben bunu anlamadım hocam yardım ederseniz sevinirim...

• Forum girişleri 54

02.Eyl.2015 13:12:36 via Website

Benim telefonumun modeli sm-n9005 4gyi destekliyorda 4.5gyi destekliyor mu sizce??
image

• Forum girişleri 1

13.Eyl.2015 01:32:56 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

hocam galaxy note 3 kullanıcısıyım ama telefonum şarj olmuyor. bazen şarj göstergesi görünüyo ama yinede dolmuyor başka şarj aleti denedim olmadı bataryayı şarj ettim yine olmadı ne yapmalıyım?

• Forum girişleri 5

13.Eyl.2015 10:20:40 via App

merhabalar öncelikle. çok acil yardıma ihtiyacım bir el atın şu olaya. hemen sorunumu yazıyorum. gece şarja takıyorum tabi sabaha kadar şarjda kalıyor ve elime teli alıyorum hiçbir şekilde yanıt vermiyor ama üstteki led sanki bildirim gelmiş gibi mavi ışık yanıp sönüyor. kendi telefonumu arıyorum çalıyor ama telde hiçbir tepki yok. kurduğum alarmlar çalmıyor. teli güç tuşuna basıp yeniden başlatana kadar da düzelmiyor. yardımlarınızı bekliyorum çok acil.birde şunu belirteyim. 4.4.2 de böyle bir sorunum yoktu. lollipop yükledikten sonra oldu.

— değiştirilme tarihi 13.Eyl.2015 10:22:56

• Forum girişleri 7

02.Eki.2015 14:19:50 via Website

slm beyler, bir tanıdığım da note 3 var sm-n900 sürümü şuan kitkatda lollipop yükleyecem içindeki rom tahminen kazakistan veya ukranyada olabilir
sorum şua hangir lollipop rom yüklemeliyim, imei sorunu yaşarmıyım, yaşarsam rootsuz imei geri gelirmi
bende s4 var lolipopdan kitkata dönüşde imei silinmişti bir modem dosyasıını odin ile pda dan flasladım çözüldü, note 3 de de boyle bir dosya varmı
teşekkürler
not : otadan güncelleme görmüyor kiesden olurmuu