Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:377
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 51

02.Eki.2015 19:17:23 via Website

Mustafa Kurnaz

slm beyler, bir tanıdığım da note 3 var sm-n900 sürümü şuan kitkatda lollipop yükleyecem içindeki rom tahminen kazakistan veya ukranyada olabilir
sorum şua hangir lollipop rom yüklemeliyim, imei sorunu yaşarmıyım, yaşarsam rootsuz imei geri gelirmi
bende s4 var lolipopdan kitkata dönüşde imei silinmişti bir modem dosyasıını odin ile pda dan flasladım çözüldü, note 3 de de boyle bir dosya varmı
teşekkürler
not : otadan güncelleme görmüyor kiesden olurmuu

https://www.androidpit.com.tr/note-3-tuerkiye-lollipop-guencellemesini-aldi-nasil-yueklenir

Bu yazıda romu nasıl kuracağın yazıyor. Romu ise linkini attığım yazıda değil, Sammobile sitesinden telefonun modelini aratarak indirebilirsin. IMEI silinmez merak etme. :)

— değiştirilme tarihi 02.Eki.2015 19:18:58

• Forum girişleri 7

03.Eki.2015 08:31:29 via Website

Dogukan

Mustafa Kurnaz

slm beyler, bir tanıdığım da note 3 var sm-n900 sürümü şuan kitkatda lollipop yükleyecem içindeki rom tahminen kazakistan veya ukranyada olabilir
sorum şua hangir lollipop rom yüklemeliyim, imei sorunu yaşarmıyım, yaşarsam rootsuz imei geri gelirmi
bende s4 var lolipopdan kitkata dönüşde imei silinmişti bir modem dosyasıını odin ile pda dan flasladım çözüldü, note 3 de de boyle bir dosya varmı
teşekkürler
not : otadan güncelleme görmüyor kiesden olurmuu

[https://www.androidpit.com.tr/note-3-tuerkiye-lollipop-guencellemesini-aldi-nasil-yueklenir][1]

[1]: https://www.androidpit.com.tr/note-3-tuerkiye-lollipop-guencellemesini-aldi-nasil-yueklenir
Bu yazıda romu nasıl kuracağın yazıyor. Romu ise linkini attığım yazıda değil, Sammobile sitesinden telefonun modelini aratarak indirebilirsin. IMEI silinmez merak etme. :)

peki rusya romunu kursam birşey olur mu?

• Forum girişleri 7

03.Eki.2015 10:34:56 via Website

rusya romun ilk sürümünü yükledim daha sonraki güncellemelerini kendisi otadan yüklesin diye ama otadan güncelleme yapmadı ?
tekrardan en son sürümünümü yükleyeyim yoksa birkaç gün sonra güncellermi?

• Forum girişleri 51

04.Eki.2015 00:15:42 via Website

Mustafa Kurnaz

rusya romun ilk sürümünü yükledim daha sonraki güncellemelerini kendisi otadan yüklesin diye ama otadan güncelleme yapmadı ?
tekrardan en son sürümünümü yükleyeyim yoksa birkaç gün sonra güncellermi?

Sammobile Rusya Romu Son Sürüm

En son sürümü yüklemeni öneririm. :)

• Forum girişleri 7

04.Eki.2015 21:39:14 via Website

paralel ithalat olduğu için herhalde güncelleme almıyor, bendeki s4 e aynı işlem yaptım rusya 5.0 lolipop romun ilk sürümün yükledim sonra otadan iki güncelleme daha aldım ama bunda görmedi. neyse teşekkürler doğukan.

• Forum girişleri 1

10.Eki.2015 10:00:20 via Website

Arkadaşlar rehbere giriyorum rehberde telefon kısmına gelice (tuşların oldugu ve arama kaydı olan kısım) rehber durduruldu hatası alıyor bunu nasıl düzeltebilirim

• Forum girişleri 1

12.Eki.2015 10:52:32 via Website

Note 3 neo kullaniyorum. KNOX a fotoraf attim. Sifremi girerek normal bi sekilde giriyorum knox a. Fakat galeri girdigimde erken dokunmatigi calismiyo yani telden dokunma sesi dahil geliyo fakat fotorafin oldugu klasor e tiklayamiyorum. Alttaki tuslar normal bi sekilde calisiyo. Knox da kamera vb uygulama actigimdada ekran donuyo islem yapamiyorum NEDEN KAYNAKLI OLABILIR ??

• Forum girişleri 1

16.Eki.2015 20:19:17 via Website

Burak Turgut

Samsung galaxy note 3 N9000Q kullanıyorum. Android ve note3 hakkında sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Etkin olduğu halde telefon sessizdeyken çalarken titremiyor

• Forum girişleri 1

26.Eki.2015 17:13:35 via Website

Note 2 telefonum var ses entegresi bozuk diye servise verdim 4 gun kadar kaldi olmadi neyse.Aldiktan sonra ise sarja taktim ancak olmuyor sordugumda ise batarya kilitlenmistir dedi.Bu sorunu nasil hallederim?

• Forum girişleri 2

27.Eki.2015 18:53:41 via Website

Hocam Note 3 demişinde benim s5 sorunum var cihazım rootlu knoxsayacı sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim buamıyorum kafayı yicem az kaldı

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 1

07.Kas.2015 18:17:23 via Website

Neyse Vazgeçtim

— değiştirilme tarihi 07.Kas.2015 21:40:32

• Forum girişleri 1

09.Kas.2015 18:53:00 via Website

Selam note 3 telefonumda dün arana kısmında Favorilerim gitti şu anda
Tuşlar arama kaydı kişiler
Var birde kişiler yazı tipi büyük olmuş k0çülmüyor
Bi yardım lütfen

• Forum girişleri 1

01.Ara.2015 19:17:27 via Website

Merhaba;
çok acil cevaplanması gereken bir sıkıntım var. note3 telefonum az önce kendiliğinden kapanmış. en son masanın üstündeyken şarjım azdı ondan kapanmış olabileceğini düşündüm. Şarja taktım. Şarj aletini algılıyor fakat şarj aletini takınca şarj göstergesi takılıyor dönmüyor. telefonu açmaya çalıştığımda açılıyor model fln belirten yazılar çıkıyor ve öylece kalıyor. telefonumun nesi var?

• Forum girişleri 1

05.Ara.2015 13:18:45 via Website

telefon düzeldimi aynı sorun bendede var yapabildiysen söyliyebilirmisin bende yapacam

• Forum girişleri 1

05.Ara.2015 17:36:46 via Website

Merhaba, Telefonumu 2. el olarak aldım. Aldığım kişide temiz olduğunu söyledi. Neyse sorunuma geleyim ben telefonu 4-6 aydır falan kullanıyorum son 1-2 haftadır telefon sık sık donmaya başladı kameraya girerken donuyor whatsapptan bir fotoğraf gönderirken donuyor bazen de kendi kendisini yeniden başlatıyor çözüm konusunda yardımcı olabilirsen sevinirim

• Forum girişleri 251

05.Ara.2015 18:04:52 via Website

normal note 3 ün kasması arayüzde sıkınıtı var samsungların arka planda çalışan uygulama bırakma cleanmaster gibilerini kullanma gereksiz widget ve uygulama kurulu olmasın

• Forum girişleri 6

16.Ara.2015 14:34:51 via Website

samsung not 3 n-9005 kullaniyorum.
suana kadar calisan gorusme kayit programi bulamadim.
genelde karsi tarafin sesi duyulmuyor.
not3 te dogru calisan gorusme kayit programi biliyormusunuz.

Tesekkurler

• Forum girişleri 2

26.Ara.2015 10:13:03 via Website

Kardeşim benim sorunum cihazda 5.0 yüklü ama game killer yükledim zaman root diyo hata veriyo bunu nasil halledicem asi-zalim@hotmail.com face baglantiya gecersen sevinirim

— değiştirilme tarihi 26.Ara.2015 10:14:22

• Forum girişleri 45

07.Oca.2016 19:06:43 via App

benim cihaz note 5 benim sorunum mobil gazete uygulamalarında (hürriyet vb. ) mobil veride hiç bir şekilde bildirim alamıyorum. WiFi ye gelince bildirimler arka arkaya gelmeye başlıyor. WhatsApp facebook gibi uygulamalarda da ekran kapalı iken bildirim gelmiyor. ekranı açınca düzeliyor ve mesajlar gelmeye başlıyor. bir türlü düzeltemedim. bir çaresi varsa belirtin lütfen.

• Forum girişleri 488

08.Oca.2016 09:40:22 via Website

Bazı uygulamalar mobil şebeke üzerinden veri akışı sağlamına izin vermiyor ama bu sizin kullandığınız hürriyet vs de olmaması lazım. Sıkıntı yaşamamanız lazım. Veri Kullanımı ayarlarından arkaplan verilerini sınırla gibi bir seçenekleri işaretlediniz mi?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..