Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:377
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

08.Oca.2016 11:45:01 via Website

slm arkadaşlar note3 ü azerbaycandan aldım büyük ihtimalle rus ürünü. 1 sene önce 5.0 güncellemesini rusya üzerinden yaptım bi sorun olmadı sadece wifi üzerinden güncelleme olmuyor ve facebook u marketten yükleyince durduruldu sorunu oluyordu. ama şimdi 1 haftadır şebeke yok gözüküyor arada bi gelip 1-2 dk ka içinde geri kayboluyor. format attım servise verdim yazılımsal dediler ama bi türlü sorunu çözemediler yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Forum girişleri 2

22.Şub.2016 22:56:47 via Website

merhaba bende note 3 var kore ic ekran arzası vardı cozdum soket arzası vardı yaptım ama telefon acılmıyor neden acılmıyordur hocam.

• Forum girişleri 2

22.Şub.2016 22:57:31 via Website

kore s5 s5s de var onlarda acılmıyor cın 4s acılmıyor hocam.

• Forum girişleri 2

18.Mar.2016 21:21:45 via Website

İyi günler. Telefon note 3 9000Q. Sorun telefonu kullanırken birden tüm sesler ( zil mikrofon kulaklık vs) gidiyor. Telefonun bataryasini çıkarıp taktığında düzeliyor. Arama yaparken kilitleniyor. Fabrika ayarlarına dönsemde aynı sorun devam ediyor. Sorun nereden kaynaklı olabilir. Nasıl çözebilirim 14 ay garantisi var.android 5.0. Tesekkurler

• Forum girişleri 1

23.Nis.2016 20:45:52 via Website

Burak Turgut

Ne demek hocam bi yararımız dokunsun :D

Burak Bey merhaba.. Note 3 n9005'imin anakartını yakmışım. Servis değişim pahalı değmez dedi. Yurtdışı uygun bir anakart alıp imei atılmaz mı, mesela benim eski note 3 imei? Tavsiyede bulunursanız sevinirim. Selamlar..Teşekkürler..

• Forum girişleri 1

17.May.2016 01:07:44 via Website

Burak Bey, "pc'nizde bağlantıyı sağlayacak gerekli dosya" nın adı nedir ? Ayrıca USB kablosu takılı olduğu halde "Taşınabilir Wi-fi Noktası" ya da "Mobil Erişim Noktası" için USB bağlantı seçeneği her zaman pasif. Kies'te de telefonun seri numarası ile modeli "Doğrulanamıyor" diyor.
ardımcı olur musunuz ?

• Forum girişleri 1

03.Tem.2016 03:25:24 via Website

Merhaba benim arkadaşım bana telefon getirdi yanlız hattı okumuyo imei de null null yazıyo napıcamı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim 7360809

— değiştirilme tarihi 03.Tem.2016 03:26:51

• Forum girişleri 1

17.Tem.2016 15:38:12 via Website

Hocam, telefonun şarjı bittiğinde başka şarj cihazı takıldı. Telefon bir daha açılmadı. Acaba şarj entergresi mi bozuldu? Yoksa eMMC belleğimi arızalandı? Yetkili servisler bakmıyorlar. Cihaz yurtdışından alınma. Ankara'da ikamet ediyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

• Forum girişleri 7

18.Tem.2016 09:44:59 via Website

note 3 aşırı ısınma sorunundan bende müzdarip olmuştum bir aralar

• Forum girişleri 64

21.Tem.2016 12:54:48 via Website

bence herkes sorunlarını yeni konu olarak Note 3 forumunun altına yazarsa daha iyi olur, herkesin görme şansı olur, cevap da bulabilirsiniz hem de forum bi bakıma işlemiş olur :)

• Forum girişleri 1

23.Tem.2016 20:47:50 via Website

Note 3 N9005 modeli sim kartı görmüyor fakat sim servisleri menüsü uygulamalar içinde var. Ayrıca bu tanımama olayı şu işlemden sonra oldu sanırım. Samsung account hesabını özel bi apk yardımıyla sıfırladım daha sonra telefona ingiltete romu attım ve sonuç sim kartı görmüyor. İmei ve cert sağlam. Sebebi ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim 2 gündür uğraşıyorum birçok yöntem denedim ama sonuç aynı sim kartı görünmüyor ama sim servis menüsü uygulamarda var.

• Forum girişleri 1

06.Ağu.2016 15:53:23 via Website

İyi gunler. Dün akşam samsung note 3 telefonum şarj olurken hafif bi yanık kokusu geldi.sarjda çıkardım şarj ara kablosunun telefona yakın ucunun kablosu sarımsı renkteydi(belki önceden oldu bilmiyorum)

Ardına başka bir şarj cihazıyla şarj edeyim dedim telefon şarj olmadı ve kırmızı bildirim ışığı herzamankinden farklı olarak yanıp sönüyordu(normalde şarj olurken ışık sabit bir şekilde yanar malum)

Başka bir note 3 un bataryasını taktigimda ise problemsiz kullanıyorum ancak bir türlü şarj edemedim telefonu.

Yani sürekli bir note 3de şarj doldurup bataryaları değiştirmek zorundayım.
Acil Yardımınıza ihtiyacım var.
Teşekkürler

• Forum girişleri 1

08.Ağu.2016 07:36:25 via Website

Biz yüksek kaliteli kaydedilen verilerin, lisans, kimlik kartları, pullar, yapılan sadece orijinal pasaportları sunuyoruz Visa, Diploma, çalışma izinleri, doğum belgeleri, evlenme belgesi, ölüm belgeleri, yeşil kartları, kredi kartları, banka makbuzları ve bir dizi diğer belgeler ABD, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, İtalya, Finlandiya, Fransa, Almanya, İsrail, Meksika, Hollanda, Güney Afrika, İspanya, Birleşik Krallık, Japonya, Çin ve bu listede gibi ülkelerin değil mi ekibimiz tamamlar! Yüksek kaliteli pasaport üretiminde yıllık tecrübesi gerçek veriler, veritabanı Vatandaşlık belgeler, diğer kimlik belgelerinin gerçek temelini kayıtlı. Biz çeşitli pasaport kurumlarında çalışmak çalışanlarımız tarafından devam eden kayıt kağıtları üretimi için yüksek kaliteli ekipman ve malzemeler kullanıyoruz. Gerçek pasaportların tüm gizli özellikleri özenle belgelerin 17 milyon dünya çapında dolaşımda olan bizim sahte documents.Over için çoğaltılır.

-Biz YASAL hizmet sunuyoruz: -.Original yüksek kaliteli Kayıtlı ve kayıtsız pasaport, ehliyet, kimlik kartları, pullar, Visa, okul diplomaları ve diğer ürünler sahte ve gerçek documents.We kalite teklif sadece üretici var bir dizi ülke için ABD, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, İtalyan, Finlandiya, Fransa, Almanya, İsrail gibi ülkelerde bir dizi için sadece orijinal yüksek kaliteli tescilli ve tescilsiz pasaport, ehliyet, kimlik kartları, pullar, Visa, okul diploması ve diğer ürünler , Meksika, Hollanda, Güney Afrika, İspanya, aynı zamanda (Birleşik Arap Emirlikleri) tarafından Birleşik Krallık, Kıbrıs, İrlanda, Polonya, Portekiz, Arjantin, Belarus, Malta, Tayland, Dubai, Tayvan, 24 saat pasaport, vatandaşlık, kimlik kartları garanti lisans, diploma, derece, sertifika mevcut hizmet sürüş. 50 eyalette ve tüm dünyanın milletlerden sakinlerine kullanılabilir turistik ve iş vize hizmetleri. Onlar otantik kaliteli pasaport sadece üretici, gerçek hakiki Veri Tabanı tescilli ve tescilsiz pasaportlar ve diğer vatandaşlık documents.I sürüş, yeni bir temiz hakiki doğum belgesi, kimlik kartı yeni bir kimlik koruyabilir lisans, pasaport, sosyal güvenlik SSN kartı, kredi dosyaları ve kredi kartları, okul sertifikaları, okul düzeyleri çıkarılan ve daha fazla detay için bizimle temasa veritabanı system..Get hükümeti kaydedilen tamamen yeni bir isim;

E-posta adresi :::::::::::::::::: dream.documentscenter@qualityservice.com

Destek ::::::::::::::: dream.documentscenter@qualityservice.com

Skype ID :::::::::::::::::::: dreamworld.documentcenter

aşağıdaki unsurları üretebiliriz: -

GERÇEK İngiliz pasaportu.
GERÇEK Kanada pasaportu.
GERÇEK Fransız pasaportu.
GERÇEK Amerikan pasaportu.
GERÇEK Rus pasaportu.
Gerçek Japon pasaportu.
Gerçek Çin pasaport.
Avrupa Birliği ülkelerine İÇİN ve gerçek pasaport. Gerçek sürücüler LİSANS, i.d kartları, doğum belgeleri, diplomatik pasaport, evlilik sertifikaları ve vize.

Kayıtlı ve kayıtsız İngiliz pasaportu.
Kayıtlı ve kayıtsız Kanada pasaportu.
Kayıtlı ve kayıtsız Fransız pasaportu.
Kayıtlı ve kayıtsız Amerikan pasaportu.
Kayıtlı ve kayıtsız Rus pasaportu.
Kayıtlı ve kayıtsız JAPON PASAPORT.
Kayıtlı ve kayıtsız Çin pasaport.
PASAPORT kayıtlı ve Avrupa Birliği ülkelerine İÇİN kayıtsız.

pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız ABD (Amerika Birleşik Devletleri),
Satın Kayıtlı ve kayıt dışı Avustralya pasaport,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Belçika pasaport,
pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız Brezilya (Brezilya)
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Kanadalı pasaportlar (Kanada),
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Fin pasaportlar (Finlandiya),
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Fransız pasaportlar (Fransa),
Buy pasaport, kayıtlı ve kayıtlı olmayan Almanca (Almanya)
Yasal ve (/ Hollanda) kayıt dışı Hollandalı pasaport satın almak
pasaport satın almak kayıtlı ve kayıtsız İsrail
Birleşik Krallık'ta kayıtlı değil kayıtlı pasaport satın almak (UK)
Buy pasaport, kayıtlı ve kayıtlı olmayan İspanyolca (İspanya)
pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız (Meksika)
Satın Güney Afrika pasaport kayıtlı ve kayıtsız.
Lisanslar kayıtlı değildir Yasal ve Avustralya sürüş satın almak
Lisanslar kayıtlı değildir Yasal ve Kanadalı sürüş satın almak
Satın alma ve Fransız kayıtlı (Fransa) ehliyetler kayıtsız,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Hollandalı ehliyet (Hollanda / Hollanda),
Satın alma ve kayıtlı (Almanya) ehliyet kayıtsız Almanlar,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Birleşik Krallık ehliyetler (Birleşik Krallık),
Satın Kayıtlı ve kayıt dışı diplomatik pasaportlar,
pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız ABD (Amerika Birleşik Devletleri),
Satın Kayıtlı ve kayıt dışı Avustralya pasaport,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Belçika pasaport,
pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız Brezilya (Brezilya)
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Kanadalı pasaportlar (Kanada),
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Fin pasaportlar (Finlandiya),
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Fransız pasaportlar (Fransa),
Buy pasaport, kayıtlı ve kayıtlı olmayan Almanca (Almanya)
Yasal ve (/ Hollanda) kayıt dışı Hollandalı pasaport satın almak
pasaport satın almak kayıtlı ve kayıtsız İsrail
Birleşik Krallık'ta kayıtlı değil kayıtlı pasaport satın almak (UK)
Buy pasaport, kayıtlı ve kayıtlı olmayan İspanyolca (İspanya)
pasaport kayıtlı ve satın kayıtsız (Meksika)
Satın Güney Afrika pasaport kayıtlı ve kayıtsız.
Lisanslar kayıtlı değildir Yasal ve Avustralya sürüş satın almak
Lisanslar kayıtlı değildir Yasal ve Kanadalı sürüş satın almak
Satın alma ve Fransız kayıtlı (Fransa) ehliyetler kayıtsız,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Hollandalı ehliyet (Hollanda / Hollanda),
Satın alma ve kayıtlı (Almanya) ehliyet kayıtsız Almanlar,
Satın Kayıtlı ve kayıtsız Birleşik Krallık ehliyetler (Birleşik Krallık),
Satın Kayıtlı ve kayıt dışı diplomatik pasaportlar,
Kamuflaj pasaport, kayıtlı ve kayıtsız
Kayıtlı ve kayıt dışı yinelenen pasaport,
Yasal satışı (Amerika Birleşik Devletleri) ABD kayıtlı değil Pasaportlar ve
Kayıtlı ve kayıt dışı satışı Avustralyalı pasaport,
Kayıtlı ve satmak için kayıtsız Belçika pasaport,
kayıtsız Brezilya (Brezilya) yasal satılık pasaport ve

Kayıtlı ve tüm countries.visas kayıt dışı pasaport, biyo metrik pasaport, derece, ehliyet, kimlik cards.Training MGCSE belgesi, A-level, lisans sertifikaları, TOEFL, IELTS, ESOL, TOEIC, SAT ,, GMAT, MCAT ve SON inceleme sertifikalar, doğum yenilik, evlilik ve ölüm belgeleri, yenilik Pasaportlar ve yeni kimlik paketleri, çoğaltılmış, tüm% 100 özdeş bakmak için tasarlanmış (biz arşivlerde fazla 5500 model var) dünyanın dört bir yanından en ortaöğretim sonrası kurumlardan Degrees / Diploma kayıtlı basit bir kopyasını e-posta ve biz de bahsedilen herhangi bir değişiklik / değişiklikler yapabilir - zaten dosya modeline değilse (basın original.Custom için
talimatlarınız) ikinci, vatandaşlık, kimlik, kimlik, belgeler, diplomatik, ulusal köken, nasıl, olsun, satın almak, satın almak, yapmak, inşa etmek, pasaport, kimlik, İngiliz Honduras nerede, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, yabancı, gördüğüm, İsviçre, kağıt, kimlikleri, belgeler, elde edilmesi, vizeler, haritalar, yabancı. documents.For Popüler Kayıtlı / Kayıtsız seçim

E-posta adresi :::::::::::::::::: dream.documentscenter@qualityservice.com

Destek :::::::::::::: documentproducers05@gmail.com

Skype ID :::::::::::::::::::: dreamworld.documentcenter

• Forum girişleri 1

17.Ağu.2016 17:36:44 via Website

merhaba adas not3 etc
font dosyalarini sildim nasil geri getirebilirim telefon acilmior bana yardimci olabilirmisin

• Forum girişleri 1

19.Ağu.2016 19:32:34 via Website

s.a not 3 var n9000q actıgımda telefonun model yazısından sonra samsung yazısına gecince kapanıyor nedır sorun

• Forum girişleri 1

26.Ağu.2016 22:49:19 via Website

S.a kardeşim bi sorum olacaktı sana not 3 kullanıyorum dokumatik elle kullanmayı algılamıyor ama kalemle sıkıntısız kullanabiliyoru sorun ne olabilir?

• Forum girişleri 1

21.Oca.2017 21:06:23 via Website

Merhabalar Burak Bey. Telefonu alalı neredeyse iki sene olacak. Bugüne kadar böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım. Ortadaki tuşa basıp diğer sekmeye geçiş yapmak istediğimde "'com.android.systmui' işlemi durduruldu" diyerek ekran kilitleniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba? Bilgi verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.