Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 133

24.Oca.2014 18:40:03 via App

vakkas ergan
sağolun hocam teşekkür ederim
Siz sağolun hocam
  • Forum girişleri 1

26.Oca.2014 13:42:36 via Website

Hocam note 3 kullanıcısıyım root yaptım fakat home tuşundaki sorundan dolayı garantiye göndermek istiyorum root işlemini nasıl kaldırabilir.
  • Forum girişleri 7

26.Oca.2014 20:50:02 via App

Benim bir sorum olacakti cihaz note 2 ama. telefonu ilk aldigimda sarji oldukca iyi gidiyordu ama simdi 1 gun ancak cikiyor. ayarlardan pil e girdigimde en cok kullanan android os ve android sistemi yaziyor. bunu nasil engelleyebilirim? kullanmadigim zaman telefonu ram i bosaltiyor ve acik uygulamalarida kapatıyorum ayrica, clean master ve greenify kullanıyorum root yok telefonda.
  • Forum girişleri 1.065

26.Oca.2014 21:03:36 via App

anil ayarlar> gelistici secenekleri> arkaplan işlemi sekmesinde arka planda islem yok secenegini isaretleyin

HAZREC..

• Forum girişleri 1.065

26.Oca.2014 21:05:04 via App

mustafa bey kullandiginiz telefonun frimware ni sammobile in internet sitesinden indirerek odin ile flashlamalisiniz.

HAZREC..

• Forum girişleri 7

27.Oca.2014 06:48:51 via App

Teşekkür ederim, peki bu islemi gelistirici seçeneklerinden yaptigimizdan telefona zarar vermez degilmi? Cunku telefon bostayken, ekran kapaliyken sarj yiyor.
  • Forum girişleri 1.065

27.Oca.2014 08:35:45 via App

hayir anil herhangi bir zarar vermez aksine batarya performansina gozle gorunur bir etkisi var. ayrica kullandiginiz uygulamari guncel tutun ve ekran zaman asimi surelerinide en alt seviyeye indirin. ekran parklagini en alt seviyede tutun. son olarak ekrandaki ve kilit ekranindaki duvar kagidiginizi koyu renkli yani siyaha yakin bir tercihde kullanmanizi tavsiye ederim.

— değiştirilme tarihi 27.Oca.2014 08:39:39

HAZREC..

• Forum girişleri 7

27.Oca.2014 18:24:35 via App

Bu dediklerinizi aynen uyguladim fakat cihaz 12 saatte % 38 e dusurdu sarji ve guc tasarrufu acikti. En fazla yarim saat kullandim cihazi :(. Bostayken sarj yiyor surekli. Ekran parlaklığı en dusuk ve otomatikte. Arka plan uygulamalarıni da sinirladim dediginiz gibi. Neden boyle oluyor ki acaba? Ilk aldigimda boyle olmuyor 3 gune yakin gidiyordu sarji.

— değiştirilme tarihi 27.Oca.2014 18:24:57

• Forum girişleri 1.065

27.Oca.2014 18:36:09 via App

aceba bataryanizda bir sorun olabilirmi ?

HAZREC..

• Forum girişleri 7

28.Oca.2014 05:31:40 via App

Bataryada şişme yok, ayrica zaten 4 aylik falan bir batarya, boyle bir sorun olabilir mi acaba?
  • Forum girişleri 1.065

28.Oca.2014 06:38:32 via App

4 aylik bir telefonun bu sekilde bataryayi somurmesi bana sanki donanimsal bir sorunmus gibi geliyo

HAZREC..

• Forum girişleri 3

29.Oca.2014 10:51:26 via Website

Cihaza hiç root yapmadım. Telefon oyun oynarken kilitlendi. pili çıkarıp taktığımda sürekli reset atıyordu. fabrika ayarına döneyim derken download moda girdim. Servis garanti dışı dedi. yazılım yükleyemedi. telefoncuya götürdüm oda yazılım yükleyemedi. Anakart değişmesi lazım dedi fakat pit dosyası olursa olabilir diye umut ediyorum
  • Forum girişleri 3

29.Oca.2014 10:52:06 via Website

Burak Turgut
Adem
Hocam kolay gelsin. Telefon kendi kendine sürekli resetliyor sadece odin mode girebiliyorum. Firmware yüklemeye çalıştığımda there is no pit partition hatası alıyorum. Yurt dışı forum sitelerinde 32gb 9005 için pit dosyası var fakat bana 9000 için pit dosyası lazım. odinin 1.85,3.07,3.09 versiyonları ile eski ve yeni stock firmwareleri denedim. fakat hepsinde aynı hatayı alıyorum. There is no PİT partition. Yani bana pit dosyası lazım.
Hocam telefonun rootlu dimi?

Cihaza hiç root yapmadım. Telefon oyun oynarken kilitlendi. pili çıkarıp taktığımda sürekli reset atıyordu. fabrika ayarına döneyim derken download moda girdim. Servis garanti dışı dedi. yazılım yükleyemedi. telefoncuya götürdüm oda yazılım yükleyemedi. Anakart değişmesi lazım dedi fakat pit dosyası olursa olabilir diye umut ediyorum
  • Forum girişleri 1

30.Oca.2014 02:13:35 via Website

hocam 2 güne kadar sipariş verdiğim note 3 9005 modeli gelecek ürün oldukca hesaplı paralel ithalat yolu ile gelmiş anladığım içimde şüpheler varda gelen ürünün replika olup olmadığına dair yazılımsal donanımsal özellikler neler olabilir imei kontrolü tamam antutu cpu z programları ile özelliklerini kıyaslayacağım başka bir öneriniz olabilirmi? bunlar net sonuç verirmi video çekiminde 4k diye bir olay var çözünürlük ekran görüntüsü resim gibi alır almaz bu programlar ile anlaşılırmı ?
  • Forum girişleri 1.065

30.Oca.2014 05:50:52 via App

GT-I9005 modeli Qualcom snapdragon islemcili modeli farkli bir yontem vereyim telefon elinize ulastiginda bir şekilde telefondan markette girin "snapdragon batteryguru" uygulamasini aratin buluyor ise sorun yok indirmek zorunda degilsiniz uygulama sadece snapdragon islemcili telefonlarda kullanilabiliyor bulamaz ise telefon 9005 degildir.

— değiştirilme tarihi 30.Oca.2014 06:45:25

HAZREC..

• Forum girişleri 446

30.Oca.2014 05:53:59 via App

Osman Bey odaben m. kişi 9005 dedi siz i9505 yazmissiniz
  • Forum girişleri 1

30.Oca.2014 12:13:04 via Website

Arkadaşlar daha önce galaxys3 telefonumda bu kodu girip #197328640#*h+ yı kapatıyodum.Sadece 3g kullanıyodum şarja etkiside büyük atnı zamanda.Fakat note 3 telefonumda kod çalışmıyo servis modu için bir sürü kod denedim fakat çözüm bulamadım. Bildiğim kadarıyla bu kod üniversal bi kod yani samsung telefonlarda çalışıyo note 3'dede aynı olması gerek fakat note 3 cihazda kod işlemiyor.**

Wipe'lık bişeymidir acaba yoksa yanlış kodmu yazıyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa sevirim sürekli 3g h+ gidip gelmelerinde net kopuyor ve videolar baştan başlıyor.

bahsettiğim şey edge h+ ayarı değil o ayarlarda mevcut zaten

Saygılar
  • Forum girişleri 133

30.Oca.2014 22:11:18 via App

Önder Çok
Arkadaşlar daha önce galaxys3 telefonumda bu kodu girip #197328640#*h+ yı kapatıyodum.Sadece 3g kullanıyodum şarja etkiside büyük atnı zamanda.Fakat note 3 telefonumda kod çalışmıyo servis modu için bir sürü kod denedim fakat çözüm bulamadım. Bildiğim kadarıyla bu kod üniversal bi kod yani samsung telefonlarda çalışıyo note 3'dede aynı olması gerek fakat note 3 cihazda kod işlemiyor.**

Wipe'lık bişeymidir acaba yoksa yanlış kodmu yazıyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa sevirim sürekli 3g h+ gidip gelmelerinde net kopuyor ve videolar baştan başlıyor.

bahsettiğim şey edge h+ ayarı değil o ayarlarda mevcut zaten

Saygılar
Bu konuyu çok ama çok araştırdım ve cevabı yok dostum üzgünüm. hiç bi kod olmuyor