Samsung Galaxy Note 3 — HER TÜRLÜ NOTE3 SORUNUNU BANA YAZABİLİRSİNİZ!

• Cevaplar:376
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

03.Şub.2014 10:58:04 via Website

iyi günler,

yurtdışından note3 geldi. pasaport kaydı yapıldu fakat cihaz sim kilitli çıktı. telefoncular açamadı. unlock kodunu da aldım fakat cihaz kabul etmiyor.
sim kilidi nasıl kaldırabilirim.
teşekkürler.
  • Forum girişleri 619

03.Şub.2014 11:14:17 via Website

cihazinizi root yapin sonrada playstoreden RegionLock
Away uygulamasini kullaniniz

orhan PINAR

• Forum girişleri 3

15.Şub.2014 09:46:53 via Website

bende kore note 3 var acılısta SM-n900 Yazıyor samsungun sitesinden orginal rom indirdim 1.3gb telefona atsam sizce bir sıkıntı olurmu
  • Forum girişleri 4

21.Şub.2014 17:00:21 via Website

selam aleyküm arkadaşlar bi sorunum var yardmcı olrsnız sevinirim

YURT DIŞINDA NOTE 3 ( SM-N9005 ) aldım kayıt yapmak için bi telefoncuya verdim imeil atcam dedi attı şebeke gelmedi gittim orjinal imeilini pasaporta işlettim şebeke yine gelmedi o kadar format attım bişeye yaramadı sonra nette gezinirken bi kaç rom indirdim kurdum ama kurulumu yarıda kesti cihaza kaç rom denedimse olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ilginiz için tşk ederim

bu arada cihaza bi rom daha attım samsung yazısı gelip gidiyo ekran açılmıyor :(

— değiştirilme tarihi 21.Şub.2014 17:03:47

• Forum girişleri 13

21.Şub.2014 22:56:07 via App

Cem Gaziaygüneş
Merhaba burak bey telefonu yeni aldım ama sorunlarla karşılaşıyorum devamli donma yapıyor uygulamalara girip örneğin whatsapptan bir video göndereceğim zaman whatsapp durduruldu diye veya mesaj geldiginde sorunlarla karşılaşıyorum bunun nedeni ne olabilir nasıl duzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler
kardeşim note 3 Türkiye kullanmayın S4 gibi onlar donar yavaşlar format ister...vs alın N9005 tam bi canavar......
  • Forum girişleri 13

21.Şub.2014 22:59:32 via App

Hüseyin f

YURT DIŞINDA NOTE 3 ( SM-N9005 ) aldım kayıt yapmak için bi telefoncuya verdim imeil atcam dedi attı şebeke gelmedi gittim orjinal imeilini pasaporta işlettim şebeke yine gelmedi o kadar format attım bişeye yaramadı sonra nette gezinirken bi kaç rom indirdim kurdum ama kurulumu yarıda kesti cihaza kaç rom denedimse olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ilginiz için tşk ederim

bu arada cihaza bi rom daha attım samsung yazısı gelip gidiyo ekran açılmıyor :(
sen önce tele sağlam bi format at..nasıl mi ? guctusu+sesartirmatusu+anamenutusu ucunu aynı anda basarak reset yap...ondan sonra en baştan başla. ..bol şans
  • Forum girişleri 598

22.Şub.2014 00:53:00 via App

Hüseyin f

dostum cihaza full wipe yap tekrardan custom rom yuklemeyi dene
  • Forum girişleri 4

22.Şub.2014 08:28:12 via Website

ali cihaz açılmıyor ki full wipe yapayımm önerdiğin bi costum varsa yükliyim
  • Forum girişleri 1.065

22.Şub.2014 08:32:47 via App

samsung yazisi gelip gidiyorsa bunun nedeni dalvike format atmamam bataryayi sok tak telefonu direk recovery modda ac ve wipe işlemlerini yap

HAZREC..

• Forum girişleri 4

25.Şub.2014 16:33:56 via Website

Ustam dediklerinizi yaptım fakat olmadı cihaz restart atıyo sürekli bide sol üst köşede Mavi yazıyla ( RECOVERY BOOTİNG ) sürekli restartliyo
  • Forum girişleri 1.065

25.Şub.2014 18:53:56 via App

huseyin servise ver bence kardesim

HAZREC..

• Forum girişleri 13

26.Şub.2014 09:59:44 via App

Note 3 n9005 telimi satıyorum. sizce kaca vermeliyim...:( yedek orjinal bataryası da mevcut....4.4.2 yüklü hiçbir sıkıntısı yok.

— değiştirilme tarihi 26.Şub.2014 10:00:46

• Forum girişleri 4

26.Şub.2014 11:54:42 via Website

ustam kimse yokmu uzaktan baglanıp bi baksın
  • Forum girişleri 3

02.Mar.2014 14:12:12 via Website

Hazrec kardeşim, Note 3 aldım. Üyelik formumda istenilen özellikleri yazdım. Benim isteğim şudur: Telefonla birlikte gelen uygulamalar, Google Play'den yükleyeceklerimizden daha iyi olabilir. Boşuna indirmiş oluruz. Bu konuda aydınlatıcı bilgiyi nereden bulabilirim. Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Forum girişleri 1.065

02.Mar.2014 14:16:25 via App

suphi bey size katiliyorum telefon ile birlikte gelen uygulamalar guvenilir elbette marketten indirmeye gelince sitemizin adminlerinin inceledigi test ettigi uygulamalar var detayli incelemeler mevcut ister isen bir bak aklima baskada bir kaynak gelmiyor

HAZREC..

• Forum girişleri 3

02.Mar.2014 16:07:23 via Website

Teşekkürler aziz kardeşim. Mesela Google Play'de pil tasarrufu için bir çok uygulamalar var. Note 3'ün buna ihtiyacı var mı? Kendi sistemi içinde buna halletmiş midir? Telefonun kendi el feneri var. Yenisini yüklemek bir zevk işi olsa gerek. Dosya yöneticisi, saat, takvim, harita gibi kendi uygulamaları kafi değil mi? Note 3, piyasaya yeni sürülen telefon olduğu için bir çok uygulamayı içinde barındırmaktadır. Bunların hangisi varken başkasına gerek yoktur. Veya telefondaki yeterli değildir de, onun yerine şu uygulama yüklense iyi olur., gibi bir araştırma yazısına ihtiyaç var. Dediğiniz yere bakacağım. Kaleminize kuvvet kardeşim.
  • Forum girişleri 2

05.Mar.2014 10:05:34 via App

Hocam kolay gelsin N9000 kullanıyorum note 3 kit kat ne zaman geliyor
  • Forum girişleri 133

05.Mar.2014 10:18:52 via App

ramazanbulut
Hocam kolay gelsin N9000 kullanıyorum note 3 kit kat ne zaman geliyor
Bu ay gelecek inşallah.
  • Forum girişleri 3

05.Mar.2014 20:19:52 via Website

Hazrec kardeşim, uygulamaları SD karta taşımak için. İkinci bir SD kart mı takmak lazım. Zaten uygulamalar SD kartta değil mi? Taşırsak artık çalışmazlar mı? Yani kullanmadıklarımızı mı taşımalıyız. Mesela 2 uygulamadan birini kullanmak istiyoruz. Diğerini yedekte tutmak istiyoruz. Bu konuda tafsilatlı açıklama var mıdır? Teşekkür ederim.